Ko jūs domājat par manu drošību?

LegendsNeverDie

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Labdien,

Es izmantoju publisku piekļuves punktu + virtuālo mašīnu + Tails + Tor

Vai esmu drošs? Paldies.
 

pingu

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Jā, ar pašiem tulkojumiem uz zibatmiņas vajadzētu būt pietiekami labiem. Bet man patīk jūsu uzstādījums ;)
 

commando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Virtuālā mašīna apdraud jūsu drošību, jo ir jāņem vērā resursdatora operētājsistēma. Jūs būtu drošāk, ja izmantotu tikai astes.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Piekrītu, ka VM nav nepieciešams, vienkārši izmantojiet astes. Ja varat, izmēģiniet arī Qubes un Whonix.
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Ja runājat par personālo datoru, tad es ieteiktu neizmantot virtuālo mašīnu, vienkārši vai nu instalēt tails vai whonix uz zibatmiņas, kā minēts iepriekš.

Ja jūs sērfojat DW no mobilā tālruņa, tad es ieteiktu iegādāties Google pixel un instalēt GrapheneOS. 3 tērzēšanas ziņapmaiņas lietotnes, kuras es teiktu, ka ir savā ziņā drošas lietošanai, ir session, Atox un xabber ar OTR spraudni. Tie visi piedāvā end to end šifrēšanu
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Jūs esat drošībā :) Tā kā izmantojat Tails, varat arī izlaist VM, jums arī nebūtu nepieciešams papildu VPN SJO.
 

justonr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Vienkārši astes un tor vajadzētu būt labā stāvoklī
 

HarryGrady

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Publisko karsto punktu izmantošana var pievienot papildu anonimitātes slāni, un tās apvienošana ar virtuālo mašīnu, Tails un Tor noteikti palīdz saglabāt privātumu. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka neviena sistēma nav pilnībā droša. Pārliecinieties, ka jūs arī praktizējat labus pārlūkošanas paradumus, piemēram, izvairāties no aizdomīgām saitēm un izmantojat spēcīgas, unikālas paroles. Turklāt, lai novērstu iespējamās ievainojamības, ir ļoti svarīgi regulāri atjaunināt programmatūru. Kopumā šķiet, ka esat uz pareizā ceļa, taču vienmēr saglabājiet modrību un sekojiet līdzi labākajai tiešsaistes drošības praksei.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Es domāju, ka virtuālo mašīnu var izlaist, ja jūs izmantojat astes, bet atcerieties, ka jāizmanto labs VPN befor piekļuve Tor, es varu ieteikt jums Mullvad VPN, tas darbojas lieliski! Jūsu iestatījums ir labs, bet, kā jau teica @HarryGrady, tas ir fondamental, lai būtu exelent pārlūkošanas paradumi. Es varu tikai piebilst, ka divu dažādu datoru lietošana, viens jūsu parastajai dzīvei un otrs ēnu lietām, var būt patiešām laba ideja. :)
 
Top