Kādas apmaiņas jūs izmantojat?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Lūdzu, pastāstiet mums, kuras biržas ir populāras jūsu reģionā. Vai tajās tiek īstenota nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un apkarošanas politika?
Ar kādām problēmām jūs savā reģionā sastopaties, veicot valūtas maiņu?
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
12
Points
3
Jā, KYC ir jautājums, kas mani uztrauc. Man ir vienalga, vai es pārdodu vecu transportlīdzekli. Es dodu priekšroku samaksai skaidrā naudā vai kriptovalūtā. Bezskaidras naudas sabiedrība tuvojas. Man nepatīk, ka cilvēki zina, cik daudz esmu samaksājis bērnam uz ielas, lai viņš iztīrītu manu pagalmu. Vismazāk vēl tas nabaga zēns tiek aplikts ar nodokļiem par savu niecīgo izpeļņu.
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
12
Points
3
Vai es varu pajautāt, cik bieži esat tos izmantojis? Es uztraucos par uzticamību
 
Last edited:

Dogfacezombie

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Diezgan labs kriptogrāfiskais maks, kurā ir diezgan liels klāsts, ko varat turēt, ir Trust Wallet, to, protams, varat lejupielādēt iOS un Android operētājsistēmā. Turklāt viņi neprasa KYC, un es esmu diezgan pārliecināts, ka tajā nav AML. Es personīgi esmu to izmantojis, lai uzglabātu BTC, DOGE, ColdKoala un SHIB, un man nav bijušas problēmas ar darījumu saņemšanu vai nosūtīšanu. Es to vērtēju ar 8/10 kā vispārēju maku, jo nav pienācīgas 2FA/paroles iestatīšanas, tikai vārdu grupa noteiktā secībā, kas jums kaut kur jāieraksta (uz papīra vai digitāli), jo bez šiem vārdiem tādā secībā, kādu nodrošina lietotne, jūs būtībā uz visiem laikiem būsiet bloķēts no sava maka, līdz atcerēsieties vārdus un to secību / atradīsiet vārdus. Pēdējā lieta, ko vēlos pieminēt, ir tā, ka vienā lietotnē/telefonā var izvietot vairākus makus, kas nozīmē, ka jums var būt viens maks ar veselu kaudzi dažādu kriptovalūtu un vēl viens maks, kas dara to pašu (vai kaut ko citu, jūsu ziņā), un jūs varat vienkārši pārslēgties starp šiem makiem, kas var ļaut saglabāt daļēju anonimitāti jebkurā blokķēdē, kas saistīta ar jebkuru jūsu izmantoto kriptovalūtu, sadalot darījumu plūsmu starp dažādiem makiem. Anyways, kas bija app es domāju, ka es gribētu ieteikt ikvienam, kam ir nepieciešams maku bez KYC. Prost!

Google Play veikala saite: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wallet.crypto.trustapp&gl=US
Apple App Store saite: https://apps.apple.com/us/app/trust-crypto-bitcoin-wallet/id1288339409

Diezgan pārliecināts, ka šī ir oficiālā vietne, ja vēlaties izmēģināt un pārvaldīt savu maku datorā: https://trustwallet.com/.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Man darbojās kā šarms, lai gan pēdējā laikā dzirdēju baumas par lieliem darījumiem, kas netiek cauri
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Lētākās maksas, zemākās min prasības, uzticams un spēcīga klātbūtne uz dread.
dread ir atpakaļ uz augšu puiši. Es domāju, es zinu, ka viņi ir ļoti toksiska kopiena, bet tomēr vēl viena tumšo jūru kopiena dara netīro darbu, lai mēs visi varētu turpināt baudīt savas nesaprotamās medicīnas rotaļlietas.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nu sākotnēji es izmantoju Coinbase, Kraken, Coin Mama, naudas APP un izmantoja bankomātu par visu sīkumi, bet naudas app un monētu bāze un daži citi sāka slepenā vienošanās, lai noteiktu, kas pilieni bija par to, kas sektors Salīdzinot piezīmes Eleuthera viens otru un naudas app galu galā aizliedza mani un konfiscēja dažus līdzekļus, kas mani nostādīja tā, ka es un daži draugi sāka redzēt, kur varētu būt caurumi attiecībā uz konkrētu veidu monētu. Mēs atradām risinājumu, bet es neesmu īsti brīvība būt konkrēti par to, bet mēs atradām alternatīvu, kas eksistē kā pēc domas cita veida nozarē attiecībā uz bitcoin. Arī paxfull bija interesanta teorija, kas darbojas labi, bet jūs upurējat nedaudz naudas par privātumu. Tas ir triks atrast privātumu par konkurētspējīgu cenu, bet, kā jau teicu, mēs atradām, ka tikai vienā vietā, un tas varētu izšķīst pa nakti, ja es teiktu šeit.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Interesanti.
Lai gan var šķist, ka koplietošana kaut ko labi sadedzina, patiesībā tā darbojas abos virzienos.
Koplietojot to, jūs varat veikt brutālu pildspalvas testu, lai redzētu, vai kāds to var uzlauzt.
Līdz šim man patīk izmantot šo metodi.
Es faktiski pērku kripto, piemēram, XMR, ar skaidru naudu, reģistrēts kaut ko līdzīgu AgoraDesk, LocalXMR.
Pēc tam pievienojiet šo XMR manam neaizsargātajam makam, kuram ir funkcijas, lai reģistrētos tirdzniecībai.
piem.
CakeWallet.
Tad no turienes es pa daļām izsūtu.
Ja nepieciešams, lai vēlāk izņemtu naudu.
Es sūtu XMR atpakaļ uz savu Cake maku, pārskaitu XMR uz BTC Cake, lai būtu redzams, ka es to esmu ieguvis legāli, izmantojot Cake, ar kādu XMR, ko es likumīgi iegādājos Local vai Agora.
Tas darbojas pārdevējiem, piemēram, jums ir nepieciešams apmainīt tos BTC pret XMR, izmantot DeX, piemēram, InfinityExchanger, kas ir lētākais zemākās maksas utt. Nosūtiet šos XMR uz Cake un apmainiet pret BTC.
Ņemot iegādājies XMR par vietējo vai Agora nosūtīt uz Cake nosūtīt un dažreiz atpakaļ, lai tirgoties par BTC izskatās legit un nerada nekādu pārlūkot pat Cake komanda.
Teorētiski, jūs turpināt to darīt, līdz ToS vai regulējums atkal mainās.
Es pat atklāju, izmantojot Cake, jūs varat iegādāties dāvanu kartes, dažreiz Visa vai Mastercard.
Tagad izskatās, ka jūs vienkārši piedalāties kripto sfērā, pērkot dāvanu kartes, ar XMR, ko esat iegādājies likumīgi, izmantojot Local vai Agora. Catch my drift?
Protams, tikai viens no daudziem veidiem.
Būt pacietīgam un uzskaitīt XMR vietnē Local vai Agora ir sajūgs, jo galu galā jūs esat tas, kurš veic maksas utt.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Vau, tas ir diezgan pārsteidzoši, es vienkārši pērku kripto kā dāvanu karti pati un nosūtīju to uz kādu no saviem citiem kontiem kā dzimšanas dienas vai Ziemassvētku kripto dāvanu karti. Nav ļoti sarežģīti Es domāju, ka man vajadzētu strādāt pie kaut kā sarežģītāka
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Kur iegādāties kripto dāvanu kartes?
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Es domāju, ka TheWaterman domā, piemēram, pērkot NXT monētas vai Karma monētas. Tās var iegādāties kā dāvanu kartes vairumā mazumtirdzniecības veikalu un vairumā kriptovalūtu vietņu, kas ļauj iegādāties dāvanu kartes, piemēram, Cake vai Mycellium makos.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Es joprojām īsti nesaprotu. Tātad tos var iegādāties skaidrā naudā? Tas būtu forši..

Es pieņemu, ka tas ir tikai ASV?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Dažās Eiropas valstīs tie ir pieejami, taču tas ir retāk nekā ASV.
Jūs varētu pārbaudīt localmonero, ja vēl neesat to darījuši, lai iegūtu naudu vai citas labas iespējas.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Jā, lokālmonēta ir klasika, bet manai gaumei pārāk dārga.

Ja es maksāju 10% - 20% uzcenojumu no tirgus cenām, es varētu arī vienkārši konvertēt AMZ dāvanu kartes uz skaidru naudu (pārskaitījumu), kam ir apmēram tāda pati maksa.
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Jūs varat iegādāties monero/bitcoin, izmantojot skaidru naudu pa pastu agoradesk. Sīpoli un pgp pieejami darknetlive.com
 

commando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Un vai jūsu tērzēšanas dati ir saglabāti 180 dienas? Nē, paldies.
 
Top