kas noticis ar visiem šīs vietnes piegādātājiem?

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Pirms kāda laika es atradu nitrochemis, kas pārdod 2-brom-4-metilpropiofenonu, ko es gribēju iegādāties, bet tagad es varu atrast tikai viņa amatu, bet es nevaru tajā iekļūt, jo tas saka, ka šādas lapas nav, un pat visas kategorijas ar piegādēm pazudušas, tātad vai tas ir piegādātāju beigas šeit, vai tie kaut kur ir, bet es tos neredzu?
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Liels paldies, es nezinu, kāpēc es varu iegūt piekļuvi tikai ar saiti, bet es ar to samierināšos.
 

kawaii

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Sazinieties ar šo Ķīnas piegādātāju, Wickr me: offergood
 

jhonD

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 15, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
bro mēs nevaram sacensties chines likme , jūs varat redzēt sarakstu ...
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Produkta cena ir 20-30 dolāru par kg. Kāds ir šīs cenas iemesls?
Neatkarīgi no tā, kur to ražo, Āzijā visi sintēzes reaģenti ir pieejami par zemām cenām. Un sintēzes process ir ļoti vienkāršs.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8

2-brom-4-metilpropiofenons par 20-30 dolāriem? Ļoti lēti, tā ir zelta raktuve!

Kā viņi to piegādā? 4-metilpropiofenons smaržo ļoti spēcīgi, es negribu, lai mani pieskaitītu pie slepenajiem ķīmiķiem.
Bet velns, es to gribu.
Kā viņi to ražo, kurš ceļš padara to pārāk lētu (gan 2-bromo, gan vienkāršais ketons)?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
4-MP vairumtirdzniecības cenas 20-30 dolāru par 1 kg. Iepakot dzelzs mucās pa 25 kg, nav nekādas smakas. Bromējot iegūst vairāk 2-brom-4-metilpropiofenona, nekā tika ielādēts 4-MP, un broma un šķīdinātāja izmaksas nav augstas, tāpēc 2-brom-4-metilpropiofenona sintēzes izmaksas ir tik zemas. Piegādātāju augstās cenas liecina tikai par to, ka šie cilvēki iepērk preces un vēlas nopelnīt uz šī reaģenta specifisku izmantošanu. Laba cena ir 100-150 dolāru par kg, pērkot no 10 kg.
 
Top