Kas ir 8fa?

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Es nezinu šo;
bet varbūt jūs runājat par "Kontrolējamo vielu likumu" ("8 faktoruanalīze" jeb "8-FA").


8 faktoru analīze nav oficiāls lūgumraksts par Kanabisa iekļaušanu jaunā sarakstā, drīzāk tā ir rokasgrāmata, lai risinātu valdības prasības par Kanabisa kā droša un efektīva medikamenta iekļaušanu jaunā sarakstā un regulēšanu. Analīzē ir izklāstītas CSA un FDA prasības, lai pierādītu medicīnisko vērtību, kas nepieciešama, lai legalizētu Kaņepes, kā arī tās būtisko ietekmi uz sabiedrības veselību, ko tā var atstāt uz daudziem pacientiem, kuriem tā palīdz. Analīzē ir kritiski apskatīta ļaunprātīga izmantošana, atkarība, medicīniskā izmantošana un standarti, kas tiek ieviesti, lai regulētu medicīniskās kaņepes programmas Amerikas Savienotajās Valstīs.


Analizēti šādi 8 faktori:


  • 1. faktors: kaņepju faktiskais vai relatīvais ļaunprātīgas izmantošanas potenciāls.
  • faktors: zinātniski pierādījumi par marihuānas farmakoloģisko iedarbību un vispārīgo farmakoloģiju.
  • faktors Nr. 3: pašreizējo zinātnisko zināšanu līmenis par narkotiku vai citu vielu.
  • faktors: tās ļaunprātīgas izmantošanas vēsture un pašreizējais modelis.
  • faktors: ļaunprātīgas izmantošanas apjoms, ilgums un nozīmīgums.
  • faktors: kāds ir risks sabiedrības veselībai, ja tāds vispār pastāv
  • Faktors 7: Psihiskā vai fizioloģiskā atkarība Atbildība
  • faktors: vai viela ir jau kontrolējamas vielas tūlītējs prekursors.

avots: https: //www.safeaccessnow.org/8_factor_analysis_on_cannabis
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Tā ir jaunais produkts, kas nāk no Ķīnas. Es testēju 40 g, un cilvēkiem, šķiet, tas patīk. Tas nav labākais, bet tas dara savu darbu.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Kā jūs domājat, kāda, jūsuprāt, šobrīd ir labākā pieejamā ķīmija?
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
8fa no Ķīnas ir.... bet es esmu iemācījies, kā ražot ur-144 un jwh18 šeit, tāpēc es to darīšu tā vietā. es tikko nopirku visu, kas nepieciešams, lai tos abus izgatavotu. līdz mēnešu beigām es izgatavoju 6 kg 3 no katra.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Kas ir 8fa? Es dzirdēju, ka tas ir neaktīvs atkritums.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
tas darbojas..teiksim, ka lieliskais jwh18, ur-144 un 5f bija ideāls 10 šis 8fa ir 5 labākajā gadījumā. Tas jūs uzbudina, bet ne tā, kā tas bija ar citiem. Ilgums isnt garš, bet tas nav īss...Sorta kā gaismas buzz sajūta, pirms jūs saņemsiet patiešām lielisku sajūtu, kad dzerot. Labākais veids, kā to aprakstīt. Ceru, ka tas palīdz. Ļoti zems gadījuma augsts. Damn sure aint vērts 3k vai 3,5k china prasa.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Vai ur-144 ir labs? Labāks par 018?
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Tas ir diskutējams. 018 bija pirmais, manuprāt, nekā ur-144. Mana pieredze saka, ka 018 ir ļoti nedaudz labāks. Nepietiek, lai lielītos, ka tā ir daudz labāka. Attiecībā uz izgatavošanas vieglumu - tas ir tas pats. Es dodu priekšroku ur-144, jo materiāls ir daudz vieglāk pieejams. Kopumā tie abi ir masveidā labi meklēts produkts.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Id vērtējums 8fa a 3-4 salīdzinājumā ar jwh-018. Atkritumi
 
Top