No kā vislabāk izgatavot A eļļu (PMK/BMK eļļu vai pulveri)?

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Es esmu iesācējs un gribu iemācīties, kā pagatavot A eļļu !

Kurš no šiem produktiem ir labākais, lai sāktu šo procesu:

BMK eļļa vai BMK pulveris
Un
PMK eļļa vai PMK pulveris

kura no šīm četrām eļļām vai pulveriem ir labākā, lai pagatavotu A eļļu?
..............

otrkārt, vai ir sarežģīts process, lai pārvērstu tos A eļļā ?????!
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
BMK (P2P) - ir klasificēts 1. prekursors amfetamīna ražošanai, galvenokārt metamfetamīna ražošanai. Jūs, iespējams, skatāties uz BMK glicidātu, ko var pārvērst ketonā, un to var izmantot amp. ražošanai. Nav labākā procedūra, bet tā ir vienkārša, ja jums ir visi reaģenti.

PMK izmanto MDMA.
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Ko jūs ieteiktu izmantot, lai izveidotu eļļas un Cas numuru ?

Apaan ir grūti dabūt, bet BMK un PMK ir viegli pieejami.

Ja es izmantošu BMK glicidātu, vai tas nodrošinās labu eļļas kvalitāti?

kādas ir citas iespējas, ko es varu izmantot, lai to izgatavotu?

Liels paldies par palīdzību!
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
BMK glicidāts arī būtu vislabāk iegādāties eļļas vai pulvera veidā ?

kāda ir atšķirība un ko būtu vieglāk apstrādāt ?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

BMK Glikvidāts 5449 faktiski ir pulveris, un tas tiek pārnests uz P2P (BMK eļļa/fenilacetons) ar vieglu reakciju. Tad jūs izmantotu Leuckart, lai no BMK pārietu uz galaproduktu.

Sākumam es drīzāk ieteiktu jums divus dažādus ceļus:

1. Viena katla amfetamīna sintēze no P2NP ar NaBH4/CuCl2 (1 kg mērogā).
Var samazināt līdz jūsu vēlamajam RM (reakcijas masas) tilpumam, maksimālais šīs reakcijas mērogs vēl nav apstiprināts, bet es pieņemu, ka tas būs lielāks par vidējo 1 kg P2NP apjomu.

2. Amfetamīna sintēze no P2NP, izmantojot Al/Hg (video)
Maksimālais mērogs no 100 g līdz 300 g P2NP, atkarībā no jūsu aprīkojuma un prasmēm!

P2NP jums ir arī vieglāk iegūt, un šie maršruti ir diezgan draudzīgi iesācējiem.
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Amfetamīna sintēze no P2NP.
Ja es veicu šo metodi ar 1 kg p2np

1) Vai var apstāties sintēzes posmā, kad iegūst eļļas atdalīšanu, un vai šī A eļļa ( brīvā bāze) ir tīra ?


2) Cik daudz A eļļas varētu iegūt (500ml līdz 600ml )????.

3). Vai kādam ir iekārta, kas var veikt, piemēram, 10kg partijas vienā reizē pilnu laboratorijas sarakstu un iespējamo avotu, lai iegādātos pilnu iekārtu ?
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Es meklēju ķīmiskās vielas, kuras grūti atrast. Vai kādam ir pienācīga vieta, kur palīdzēt ar :

Lai varētu veikt 10kg partijas, ja var darīt man, ja piemērota persona ir pārdošanai:


Nātrija bordhidrīds (NaBH4)
vara (II) hlorīds (CuCl2)
Nātrija hidroksīda (NaOH) ūdens šķīdums 25 %.

vai, lūdzu, norādiet man pareizo virzienu?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Jā, jūs varat "apstāties" pie tā, jo jūsu mērķa produkts ir amfetamīna frībāze, kas šeit jau ir iegūta.
Produkts nav tīrs.
To var attīrīt ar tvaika destilāciju vakuumā, IPA ir jāiztvaicē, un papildus jūs varētu ekstrahēt cieto vielu atlikumus ar DCM, kas nav 100% nepieciešams, bet padara produktu tīrāku.
Iznākums var būt no 70 % līdz 80 %, esmu dzirdējis, ka cilvēki ir sasnieguši lielāku iznākumu. Viss ir atkarīgs no jūsu prasmēm un laboratorijas aprīkojuma/nosacījumiem.
Tā kā jūs piepildāt reaktorus 50 % no visa to tilpuma, jūs varat sagaidīt, ka reakcijas masā, kas ir aptuveni 50 l (100 l reaktors), izveidosiet no 1 l līdz 1,15 l amfetamīna frībāzes, lai iegūtu 10 l, jums būtu nepieciešams reaktors ar tilpumu 1 000 l, un šajā forumā pašlaik nav pierādījumu, ka šo ceļu var mērogot līdz tik lielam RM bez pārāk lieliem iznākuma zudumiem.
Lai iegūtu vajadzīgos daudzumus, ideālākais risinājums būtu izveidot P2P un pēc tam izmantot Leukarta reaktoru vai izmantot hidrogenēšanas tvertni ar katalizatoru, ko var veikt neticami lielos apjomos (1 000L vai vairāk).
 

Thecooker

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Sveiki, jūs varat man palīdzēt ? Per pn
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
cilvēks, par ko tu runā, sākumā dari 10 g un neraksti par 10 kg haha te visi gribētu darīt tonnām un nav laika darīt 10 g. Un visi te domā, ka kāds viņu mācīs par velti no nulles haha.....
 
Top