Post Delivery Kāda ir visdrošākā piegādes metode pa pastu?

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Domāju, ka vairums piegādātāju šeit sūtīs slodzi tikai pa pastu.

Tas var būt bīstami pircējam, pat ja mēs izslēdzam, ka sūtījums netiks noķerts (Mēs to varētu izslēgt ar labu slēpšanu un to pašu valsti).
Bet: Pārdevējam ir nepieciešama adrese (pircēja). Vismaz kādu laiku tā varētu nonākt nepareizās rokās.

Kā vislabāk novērst šo apdraudējumu? Kā šo risku var samazināt līdz minimumam?
 

coontiect

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
personīgi es vienmēr izmantoju pilienu, nav jēgas riskēt, ja cietus pilienus var iegādāties par pāris simtiem dolāru. es īrēju tās mazās koplietošanas biroja telpas, kurās var nosūtīt pastu (~ 300 dolāru mēnesī), maksāju cilvēkiem, lai noķertu (vēlams, lai kāds, kam uzticaties, maksā kādam, kam uzticas), air bnb. viltus ID vai junkie ar ID paver neskaitāmas iespējas.

atcerieties, ka ir cilvēki, kas katru nedēļu importē simtiem atslēgu no Ķīnas, patiešām galvenais ir atrast stabilus pārdevējus ar stabilu slēptuvi




ātrs jautājums, es redzēju jūsu komentāru citā tēmā n gribēju jautāt. tāpēc es dzirdēju no dažiem Ķīnas avotiem, ka ir vitually nulle a-pvp tiek piegādāts no Ķīnas šajās dienās, jo plānošanas utt. tomēr visi joprojām smēķē "flakka".. Tātad, ko visi smēķē? a-pihp? arī, kāda ir atšķirība starp balto un bēšo? daudzi cilvēki vairs nepērk pat balto sūdu... un tagad visi runā par "beijing" (nejaukt ar bēšo LOL). kāds ieskats?


paldies
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Es zinu tikai a-pihp, tāpēc nevaru salīdzināt. Dažās pasaules daļās tas joprojām ir legāls, jautājums ir, cik ilgi... Vai kādam ir kāds priekšstats par htis?

Es gribētu to salīdzināt ar a-pvp un a-php savā laboratorijā, protams, zinātniskos nolūkos.
 

Memfisto77

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Nav atšķirību ) Galīgais no abiem ir vienāds ) Paranoja 99lvl )
 

Memfisto77

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Tas ir tāpat kā atrast atšķirību starp žurku indi un tarakānu indi.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Haha, tā ir velnišķīga analoģija.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Iespējams arī pilieni. Vienīgā problēma ir tā, cik plaša klientu bāze ir DN. Es neredzu alternatīvu, ja vien mēs nevēlamies izveidot savu pasta pakalpojumu
 

Klaplong

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Jā, bet jums vēl jātiek galā ar kostīmiem, kas ir mūsu visu galvenā problēma. Ja viņi nāk ar rentgenu vai suni, tu esi 99% fuck't labs draugs no manis strādāt par costums ar suni vienmēr viņi to atrast, ja ir kaut kas. Cik labs ir tavs slēpnis ir suņa deguns, kuru tu nevilcināsi.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Esmu dzirdējusi neviennozīmīgas atsauksmes par suņiem. Turklāt jūs zināt tikai to, ko suns atrod, nevis to, ko viņš palaiž garām. Nesaprotiet mani nepareizi, es deru derēt, ka suns vairāk reižu to atrod pareizi nekā nē. Meixan karteļiem ir jābūt metodei. Tas varētu būt patiešām labs māneklis, uz kura suns varētu trāpīt, vai kaut kas cits. Es esmu pārliecināts, ka kādam šeit ir idejas.
 
Top