Kas ir rozā amfetamīns? Kvalitātes marķējums vai piesārņots produkts?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Pēdējā laikā rozā amfetamīns kļūst populārs un parādās darknet tirgos. Dažu tirgu vai veikalu tīmekļa vietnēs tas tiek pasludināts par "jaunu produkta formulu", "uzlabotu ātrumu", "jaunās paaudzes amfetamīnu",taču mēs zinām patiesību.

LHmac8psT4
JPF0lSHgiu

Rozā amfetamīna pulveri

Farmaceitiskās kvalitātes amfetamīna sulfāta vai fosfāta sāļi ir absolūti balti pulveri bez jebkādas nokrāsas. Visas amfetamīna krāsas ir piejaukumu vai piesārņotāju rezultāts. Atcerieties to, kad kāds ne visai godīgs pārdevējs jums stāstīs pasakas par sava rozā (vai citas krāsas) amfetamīna neticamo kvalitāti. Šie piesārņotāji ir vielas, kas radušās sintēzes kļūdu vai blakusreakciju rezultātā amfetamīna sintēzes laikā. Lielāko daļu no tām var viegli atdalīt, ekstrahējot ar skābi un bāzi un mazgājot, bet šīs procedūras rada produkta masas zudumus. Vai jūs saprotat, kāpēc daži ražotāji un pārdevēji domā par šiem zudumiem? Masas zudumi nozīmē naudas zudumus. Pastāv mārketinga triks, kas ļauj šos zaudējumus pārvērst ieguvumos. Vienkārši norādiet "jauna produkta formula" un tā tālāk (sk. iepriekš). Lielākādaļa amfetamīna patērētāju nezina par amfetamīna sintēzi un tās īpašībām.

RHLF4i7KJV
ABS5tF9sZ2

Farmaceitiskās kvalitātes amfetamīna sulfāts un fosfāts

Tieši sārtā amfetamīna krāsa parādās pārskābes rezultātā pēdējā sintēzes posmā. Kad tiek iegūta amfetamīna brīvā bāze, tā jāpaskābina ar sērskābi vai fosforskābi. Šajā sintēzes posmā kļūdas nepiedod. Ja ķīmiķis pievieno pārāk daudz skābes, produktam būs rozā nokrāsa un deguna dedzinošs efekts. Ja ķīmiķis būs pievienojis nepietiekami daudz skābes, produktam būs dzeltens tonis. d


Tagad jūs zināt vairāk par rozā amfetamīnu un tagad uzticēsieties cunningiem un to pievilcīgajām reklāmām
par "jaunās rozā amfetamīna formulas neticamo spēku".



 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Kad es biju pusaudžu vecumā, šo rozā piesārņoto vielu pārdeva kā rozā šampanieti. Vēl nesen mana kaimiņiene, kura lieto ikdienā, mani izsauca, lai parādītu, kas viņai ir nonācis rokās. Kad es mēģināju paskaidrot, kāpēc tas ir rozā, viņa patiesībā uz mani dusmojās, jo šī lieta esot "uguns", jo vairāk jūs zināt!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Manuprāt, mārketings un reklāma.
 
Top