Kāds ir faktiskais sastāvs?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Hei, es esmu skatījusies apkārt ( jā, es izmēģināju meklētājprogrammu) un man ir grūti atrast, kas patiesībā ir šie RC. Es gribētu dažus no tiem izmēģināt, bet nekādā gadījumā es kaut ko neņemšu, ja man nav ne jausmas, kas tas ir.

KU kristāls Es atceros, ka kāds teica, ka tas ir katinona atvasinājums tas ir beta ketons?

EKU crystal, etilketo amfetamīns?

8clad?🤔🤔 Ja tajā ir 8 no kaut kā, tas droši vien ir oktāns heptāns vai nonāns... hmm. Nezinu, neko gudru vai smieklīgu nevarēju izdomāt. 😕
Ja jūs zināt, kas ir šie vai kādi citi ar mīklainiem bullshit nosaukumiem, palīdziet honky out.
Es to ievietoju analītiskajā ķīmijā, jo tieši to es mēģinu darīt, analizēt, kādas ķīmiskās vielas tās ir. Pārvietojiet to, nogaliniet to, pārmetiet man, ko jūs kādreiz esat gatavi darīt. Es ceru, ka jūs novērtējāt manu vārdu salātus 🥗
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
107
Points
28
RC ķimikālijas bija daudz veido Ķīna tagad ir sūdi nekas īpašs
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Tieši tagad. Es domāju, ka vēl ir maģiskas molekulas, kas vēl jāatrod, bet tie nebūs fenilentilamīni, catcholamīni, katinoni vai triptamīni. Tie ir izsmelti, un ir šie narkotiku analogu akti. Mums ir jāmeklē citi zāļu skeletoni. Interesanti, ko varētu darīt aizstāts atropīns? Harmalīns izskatās daudzsološs, beta-karbolīni, cik man zināms, nav pētīti.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
biciklo[1.1.1.1]pentāna fenila gredzenu aizvietotāji
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Viņi aizstāj heksānu ar pentānu? 🤔 Cik interesants jēdziens. Vai jūs redzējāt manu zīmējumu ar kokafetamīnu? Bet jūs taču zināt, ka heksāns nav fenols. Cikloheksāns nav fenols, pat benzols nav fenols, tāpēc, lai būtu skaidrs, viņi aizvieto ciklopentanolu? Tas ir mežonīgi 😜
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
"γ-sekretāzes inhibitora 1 (BMS-708,163) centrālā, para-substitutēta fluorofenil gredzena aizstāšana ar biciklo[1.1.1.1]pentāna motīvu noveda pie savienojuma 3, ekvipotenta enzīma inhibitora ar ievērojami uzlabotu pasīvo caurlaidību un šķīdību ūdenī, atklāšanas. Mainītās 3 biofarmaceitiskās īpašības izpaudās kā lieliskas perorālās absorbcijas īpašības (∼4 reizes ↑ Cmaxun AUC vērtības salīdzinājumā ar 1) peļu γ-sekretāzes inhibīcijas modelī. Turklāt SAR pētījumi ar citiem fluorofenila aizvietotājiem norāda uz biciklo[1.1.1.1]pentāna daļai piemītošajām priekšrocībām salīdzinājumā ar parastajiem fenila gredzena aizvietotājiem attiecībā uz optimāla īpašību līdzsvara sasniegšanu (piemēram, γ-sekretāzes inhibīcija, šķīdība/caurlaidība ūdenī, in vitro metaboliskā stabilitāte). Kopumā šis darbs paplašina [1.1.1.1]-biķeļa darbības jomu, pārsniedzot vienkāršas "spacer" vienības funkcijas, un sniedz pārliecinošus pierādījumus tā plašākai izmantošanai kā fenilgrupas aizstājējam scenārijos, kur aromātiskā gredzena skaits ietekmē fizikāli ķīmiskos parametrus un vispārējo zāļu līdzību."

Pēdējā laikā farmācijas nozarē to izmēģina ar daudzām zālēm. Nesaprotu, kāpēc ķīniešu RC ķīmiķi neiesaistītos šajā procesā.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Es ceru, ka jūs sapratāt, ka es esmu vienkārši muļķis no sūdiem. Patiesībā es nedomāju, ka man ir zināšanas ķīmijas jomā. Esmu cītīgi mācījies, 2 naktis negulēju un lasīju patentu mācību grāmatas, cenšos izdzīt katru izlasīto, ko nezinu, un 3. dienā ilgi gulēju 😴. Pirms gada es neko noderīgu par ķīmiju nezināju. Zināju dažu prekursoru un dažu reakciju nosaukumus, un tagad es mocos, lai aprēķinātu entalpiju kādai jaunai reakcijai, par kuru nav informācijas, tāpēc... Es ar to klupšu, līdz man izdosies to izdarīt.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Ir daudz zāļu receptoru mērķu, kas nav atkarīgi no klasiskajiem (epinefrīns, seratonīns, dopamīns, GABA). nAChR un muskarīna, gabapentinoīdi, ghb receptori, KvLQT2, enzīmu interferences.

 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Arī es. Vai mēs esam izmēģinājuši mūsu pašu produktu?
 
Top