Kāds ir ātrākais veids, kā izžāvēt amfetamīna pastu?

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Sveiki, BB,

Pēdējā laikā esam saražojuši konsekventas ātruma pastas partijas, un mēs vēlamies daļu no tās izžāvēt, jo, iespējams, ir klienti, kuri dod priekšroku sausam produktam, nevis pastas veidā.

Man ir draugs, kuram pieder vakuuma eksikators, un esmu dzirdējis, ka to var izmantot, lai žāvētu spīdumu. Vai kāds zina, cik ilgi tas aizņems.

Vai ir kādas ātrākas alternatīvas.

Paldies ikvienam, kas izvēlas izlasīt un atbildēt uz šo jautājumu.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Varbūt pārtikas dehidrators/jēdziņu izgatavošanas ierīce? Man ir neliels Nesco ražots, ko izmantoju sēņu žāvēšanai un ko iegādājos sadzīves tehnikas veikalā par 40-50 dolāriem? Jūs nevarēsiet to izmantot, lai uzreiz izžāvētu milzīgu daudzumu, bet, manuprāt, pāris stundās varētu izžāvēt kilogramu vai divus pastas. Būtībā tas ir gaisa mitruma atdalītājs, kas pūš sausu gaisu nelielā slēgtā telpā, un jūs varat regulēt temperatūru no ~ 90 F līdz 140 F. Amph pulveris sāks sūkt mitrumu no gaisa, kad tas sasniegs noteiktu temperatūru, manuprāt, tāpēc jūs nevarētu vienkārši izklāt to uz paplātes un vērst pret to ventilatoru. Ja jūs žāvējat ar šo metodi un vakuumā to noslēgtu, tas, manuprāt, darbotos perfekti..

Es to izmantoju visdažādākajām lietām, zāles un sēņu žāvēšanai utt., pret karstumu jutīgu šķīdumu reducēšanai, šķīdinātāju vai citu šķidrumu iztvaicēšanai, kristalizēšanai utt., tāpēc tas nav briesmīgs ieguldījums jebkurā gadījumā.
Uzmanieties,
o7
 
Top