Question Kāda ir amfetamīna un metamfetamīna vairumtirdzniecības cena par kg Eiropas tirgū?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Vēlos uzzināt atbildi uz šo jautājumu, paldies visiem!
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Amfetamīna ātrums tas ir aptuveni 1200-1800 eiro par kg Apvienotajā Karalistē tas ir 900-1500 sterliņu mārciņu par kg.

Mdma tā ir aptuveni 4000-5000 euro Apvienotajā Karalistē tas ir aptuveni 3500-5000 sterliņu mārciņu, atkarībā no apgabaliem utt.

Šis jautājums ir uzdots daudz reižu vajadzēja iet cauri pavedieni mate
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Kā tas ir iespējams, ka marihuāna jeb hašišs par kilogramu, kas tiek pārdots, maksā vairāk nekā amfetamīns?
 
View previous replies…

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Jā, tā tas ir, kā tas ir, draugi, kilograms amfetamīna ātruma ir lētāks nekā kilograms hašiša un nezāles.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
pieprasījums un piedāvājums..
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Tāpēc es domāju, ka tas nav tā vērts, nezāļu sēklas manā valstī ir legālas, problēma ir tā, ka ir vajadzīga liela platība, lai iestādītu nezāles, smaka, apūdeņošanas sistēma, helikopters no gaisa var redzēt, kas ir siltumnīcā... bet es tomēr domāju, ka tas ir vairāk tā vērts nekā amfetamīna ražošana.
Arī amfetamīna ražošana nav viegls process, man vispirms būtu jāizgatavo prekursors (P2P), jo mani varētu apkrāpt, ja es to pirktu no Ķīnas piegādātāja.
Es domāju par MDMA ražošanu vai marihuānas audzēšanu, mans mērķis ir ražot lielos apjomos un pārdot vairumtirdzniecībā, sākotnēji plānoju ražot LSD, bet tā prekursoru (lizergskābi) ir ļoti sarežģīti ražot un tiek izmantots liels skaits reaģentu , šī narkotiku tirdzniecība ir haoss.
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
@chemistry.mob patiesībā es domāju, ka visā ES nezāļu sēklas ir legālas liela mēroga audzēšanas darbībai jums, iespējams, būtu nepieciešama XL telts, un, lai iegūtu augstu ražu, vislabāk to darīt hidroponikā, piemēram, RDWC tas ir atkarīgs no prasmju līmeņa esmu redzējis dažus puišus, kas diezgan viegli iegūst 9oz no 1 rdwc auga acīmredzot pieredze ir svarīga. Pašlaik Eiropā elektrības izmaksas par nezāļu audzēšanu ir ļoti augstas, tāpēc nav vērts, ja plānojat maksāt likumīgi, protams, ir daži, kas zog elektrību, bet viņu audzētavas vienmēr tiek uzlauztas, un jā, attiecībā uz helikopteru, kas redz, ka tas ir siltuma izvadīšana, viņi izmanto termālās attēlveidošanas kameras, lai atrastu mājas, kas mūsdienās nav liela problēma ar LED gaismām, jo siltuma izvadīšana ir ļoti minimāla, un, ja ir laba ventilācijas sistēma un filtri, tas nav liela problēma smaržai, vienīgais trūkums ir tas, ka no sēklas līdz zāles sasmalcināšanai paiet 3-4 mēneši, audzēt nezāles ir vērts tikai tad, ja jums ir mūžīga iekārta, kurā raža tiek novākta ik pēc pāris nedēļām, un jums ir labs vecais mātesaugs utt.

Amfetamīns jā, nav daudz vērts, bet tas neaizņems jums 3 mēnešus, lai padarītu kilogramu viss ir atkarīgs no klientiem, kas jums ir, kāds ir pieprasījums.
Ķīmija ilgtermiņā es domāju, ka iemācīties šo un apgūt amfetamīnu un pēc tam pāriet uz mdma ar mdma ir dažādi veidi, kā jūs varat pārdot , jūs varat ražot xtc tabletes no mdma jūs veikt un gūt lielāku peļņu. Un attiecībā uz p2p jūs varat iegūt prekursorus no Ķīnas viegli no likumīgiem uzņēmumiem sākumā aprīkojuma izmaksas tas varētu būt dārgi, bet tas būtu tā vērts pēc pirmā mēģinājuma.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Paldies par padomu, draugs, vai jūs iesakāt kādu ķīniešu ķīmisko prekursoru piegādātāju?
Kur man ir garantija, ka oriģinālais CAS mani sasniegs, jo pat tad, ja es samaksāšu ar alibaba eskrovizācijas starpniecību un saņemšu aizstājējproduktu, es nevaru prasīt naudas atmaksu, jo minētais ķīmiskais prekursors pārkāpj alibaba noteikumus, tāpēc alibaba neaizsargā manu pirkumu.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Nezāļu audzēšana ir ilgs un darbietilpīgs process.
Tas būs vieglāk nekā veikt sintēzi, taču ir jāvelta laiks un pūles.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28

Vai šī situācija nebija pilnībā mainījusies Ike pirms 3-4 mēnešiem? Vai gada beigās kilograms nebija apmēram 6000 amerikāņu dolāru.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
amerikāņi nezina par amfetamīnu, tikai par metamfetamīnu, viņiem tas ir viegli pieejams recepšu veidā kā adderal un citi.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Eiropā metamfetamīna cena ir ievērojami augstāka nekā ASV. Parasti tā vērtība svārstās no 10-15KEUR. Nezinu, vai es trīcēju, bet man šķiet, ka šeit kaut kur redzēju, ka metamfetamīna vairumtirdzniecība čehijā ir aptuveni 22 500EUR/KG. Tas ir smieklīgi.

ASV metamfetamīna cena ir aptuveni 3000-6000USD/KG, bet 6000 ir ļoti maz ticami.
 

UrbyDOPE

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Sep 15, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Jā, zemākā iespējamā cena šeit ir aptuveni 18-20 tūkstoši eiro, varbūt vairāk, ja vēlaties HCL un labāko tīrību.
Iespējami arī 12-16k, bet lielākoties nav attīrīts un pārkristalizēts.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Tas lielā mērā ir atkarīgs no konkrētās valsts un reģiona. Esmu novērojis, ka cenas dažādās pilsētās ievērojami atšķiras no vienas ielas uz otru. Tāpat kā visur citur, katras valsts galvenā pilsēta ir visdārgākā, bet pilsētas centrs ir zelta vērtē. Tomēr tikai muļķis pārdotu šādās apdzīvotās vietās, neskatoties uz to, ka peļņa ir ievērojami labāka. Atcerieties, ka nauda ir bezvērtīga, ja jūs to nevarat iztērēt. Ieslodzījumā jūs galu galā tik un tā nopirksiet brilles par 300 dolāriem.

Tas ir ārkārtīgi atkarīgs arī no konkrētā tirgotāja. Dažiem ir dīvaini zemas cenas, kas tomēr kļūst acīmredzamas, tiklīdz jūs reāli testējat vai pat tikai redzat produktu. Citiem cilvēkiem ir smieklīgas cenas par produktu, kas ir tikai viduvējs. Bet, ja jūs meklēsiet, jūs galu galā atradīsiet to cilvēku, kuram ir augstas cenas, bet viņu produkti ir vienkārši satriecoši un to vērti. Kvalitāte > kvantitāte ir veids, kā tam vajadzētu būt. Ikvienam, kurš ražo narkotikas, drīzāk vajadzētu prasīt vairāk naudas, bet nodrošināt labāku produktu, nevis otrādi.
 
Top