Kāda ir jūsu pašreizējā situācija ar reaģentu iepirkumu?

What is your current situation with the reagents procurement?

  • Not synthesizing

  • Looking for suppliers

  • Order from China

  • Buy in the darknet

  • Have my own supply chains


Results are only viewable after voting.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Jebkurai sintēzei ir nepieciešami ķīmiskie reaģenti. Mūsu vajadzībām visnepieciešamākās vielas ir kontrolējamas.
Daudzas laboratorijas iepirkumu laikā nonāk tiesībsargājošo iestāžu redzeslokā, tāpēc katram pagrīdes ķīmiķim ir stingri jāplāno piegādes, pamatojoties uz galveno kritēriju - drošību.
Lielākā daļa piegādātāju sadarbojas tikai ar juridiskām personām, tādējādi izslēdzot pat pārdošanas iespēju fiziskām personām ar aizdomīgiem mērķiem.
Kādas ir reaģentu iegādes iespējas šādos sarežģītos apstākļos?

Vispirms ir nepieciešams vajadzīgās vielas iedalīt aizdomīgās un drošās.

Drošie reaģenti ir vielas, ko visur izmanto dažādiem mērķiem un kas nav iekļautas nekādos ierobežojošos sarakstos. Piemēram, sārmi, spirti, dažas skābes, metāli, daži šķīdinātāji.

Aizdomīgi reaģenti ir iekļauti ierobežojošajos sarakstos vai atzīmēti kā prekursori narkotiku sintēzei. Šādu vielu piemēri: nitroetāns, fenilnitropropēns, 4'-metilpropiofenons, fenilacetons, safrols, piperonāls, ergotamēns, acetons, sālsskābe un sērskābe.

Drošus reaģentus var atrast aptiekās, ķīmijas un datortehnikas veikalos. Lielās laboratorijas var iegādāties šādus reaģentus ar fiktīvu uzņēmumu starpniecību lielos daudzumos, neradot aizdomas.

Ar aizdomīgiem reaģentiem viss ir daudz sarežģītāk. Lai atrisinātu šo problēmu, var izmantot dažādas pieejas.

1. Aizdomīgu reaģentu iegūšana no drošiem reaģentiem. Piemēram, sērskābes koncentrāciju no akumulatoru šķidruma. Acetona destilēšana krāsām. Ergotamēna ekstrakcija no zālēm. Nitroetāna sintēze no drošiem reaģentiem.
2. Šādu vielu pasūtījums no Ķīnas. Šajā variantā var rasties problēmas ar kravas muitošanu.
3. Iegāde tumšajā tīklā. BB sarakstā ir prekursoru pārdevēji.
4. Viltus uzņēmumu izmantošana vienreizējiem darījumiem. Šī pieeja ir visgrūtākā, un to var izmantot tikai lielas laboratorijas.
5. Saņemiet darbu vai atrodiet kontaktus uzņēmumā, kam ir piekļuve reaģentiem.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
ļoti informatīvs. es domāju, ka man bija devis pietiekami daudz domu par to, pirms tam. es nesapratu, ka daži no tā, ko es nopirku, varbūt aizdomīgi. es domāju, ka im gonna mainīt savu'''mo'' šeit un pavadīt vairāk laika uz forumu, nekā laiks cramming ķīmijas no interneta avotiem. es tikai to darīju, jo man ir nepieciešams attīstīt spēcīgu pamata pamatu, lai nodrošinātu drošības apsvērumiem. drošība ir daudzšķautņaina. es palaid garām jēgu vingrinājumu....thanks for info.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Es atrodos ASV. Aptuveni gadu pirms tam nolēmu ienirt tumšajā tīmeklī. Patiesībā, pirms es atradu Breaking Bad, es īrēju istabu mājā (pagrabstāvā), kas vienkārši kliedza "slepena laboratorija"!
Lielāko daļu reaģentu es ieguvu, pasūtot no ebay vai lab alley. Visšaubīgākie reaģenti ir bijuši no ārzemju ķīmisko vielu piegādātājiem, kas reklamējas ebay. PCl5, benzaldehīds un 4-metil-2,5-dimetoksibenzaldehīds (2C-D un DOM (STP) prekursors).

Bet TAGAD, kad daudz kas ir pieejams tieši šajā vietnē, es esmu pasūtījis 2 ķīmiskās vielas. Pirmais bija par kg metilamīna HCl no nitrohemis. Tas tā arī neieradās, bet es neizmantoju Escrow.

Otrais pasūtījums bija par prekursoriem 4-mmc, amfetamīnam un metamfetamīnam. Cits piegādātājs, kura reputācija šeit bija pārbaudīta. Sākumā viņš sūdzējās par apšaubāmo piegādi, ar ko pēdējā laikā saskaras mana valsts. Es biju noskaņots, ka gribēšu iegūt šos sintētiskos preparātus, tāpēc teicu viņam, ka atteikšos no Escrow.

Es pasūtīju (diezgan nelielu pasūtījumu - 5 preces, kas kopā sver ~ 4 kg) 19. janvārī. Tas tika nosūtīts diezgan ātri, izmantojot USPS (ASV Pasta dienests), un man tika nosūtīts izsekošanas numurs. Es nekad neko neesmu pasūtījis no Eiropas, nemaz nerunājot par Poliju. Pēdējā aktivitāte tika novērota 31. janvārī. Apmēram 2/7/2023, izsekošanas lapa mainījās uz šādu: (skatīt pievienoto .).

Kopš 2.7.2023. nav notikušas nekādas izmaiņas.

Ir pagājušas 6 nedēļas. Vai tas ir tipiski Eu pasūtījumiem uz ASV?

Vai ir kāds no ASV un pasūtījis ķimikālijas no Eiropas? Būtu lieliski, ja mēs varētu sākt pavedienu, kas sastāv no tā, kā pasūtījumi gāja ražotājiem dažādās valstīs, pasūtot no dažādiem piegādātājiem.
 

Attachments

  • va0hRdKLPZ.JPG
    va0hRdKLPZ.JPG
    75.9 KB · Views: 499

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Varbūt es kaut ko nesaprotu... Varbūt jūs varat man paskaidrot, kā atteikšanās no depozīta ietekmē piegādes ātrumu?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
ASV, manuprāt, vislabāk ir pasūtīt no Kanādas. Es jums darīšu zināmu savu kontaktinformāciju:
Ja nepieciešams, viņi jums atvedīs pasūtījumu no Eiropas vai Ķīnas un jau ātrāk nosūtīs to uz jūsu pilsētu. Cik man zināms, starp ASV un Kanādu ir vienkāršs muitas dienests.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Patiesībā viņš bija atteicies sūtīt man sūtījumu tās dēļ.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Viņš atteicās sūtīt uz ASV, jo eskropē vai vienkārši atteicās sūtīt uz ASV?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, par ko jūs runājat?
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Līdz ImOutAlso
06 Mar #7
plancklongHe atteicās no sūtījuma uz ASV, jo eskrovs vai vienkārši atteicās no sūtījuma uz ASV?

Viņš teica, ka ASV klientiem ir nepieciešams pārmērīgi ilgs laiks, lai saņemtu sūtījumus, jo pašlaik ir piegādes sastrēgums, un ka ir svētku sezona. Es neizjutu, ka viņam būtu problēmas ar eskrovizāciju, tikai to, ka viņa nauda tik ilgi būtu piesaistīta.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Es dabūju labu naudu par kādu hlorfenil magnija bromīdu :D
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
u var pasūtīt no manis, izmantojot eskrovizāciju, un es piegādāju uz ASV
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Izveidojiet savu sludinājumu saskaņā ar BB foruma noteikumiem BB tirgū vai Sarakstā un pārtrauciet surogātpastu šeit, lai izvairītos no banēšanas.
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Mans slikts ım jauns wont happen again
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
Es būšu laimīgs
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
FYI ...es pasūtīju nātrija hipofosfītu no Polijas, un šķita, ka tas mūžīgi aizkavējās Ņujorkas muitā, bet galu galā tas ieradās bez problēmām.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Man ir uzņēmums. Uzņēmums ļauj man atvērt kontus ar lieliem ķīmisko vielu piegādātājiem, kā arī smieklīgā caurumā ļauj man turēt un iegādāties sprāgstvielu prekursorus un indes bez licences. Man ir maksas pasta sūtījumu pārsūtīšana, tāpēc nav nepieciešama dzīvesvietas adrese. Ķīmisko vielu piegādātāju konti ir citā Eiropas valstī, ir maz ticams, ka viņi pārāk iedziļinās kādā citā valstī. Ja no vietējā piegādātāja nopirksiet pārāk daudz acetona, viņi par to ziņos. Nopērciet pārāk daudz no ārzemju piegādātāja, un viņi vienkārši "tiklīdz tas atstāj valsti, tā vairs nav mūsu problēma".

Tomēr lielāko daļu lietu es pērku no vietējiem piegādātājiem, kas nodarbojas ar hobijiem un "rūpnieciskiem" izstrādājumiem. Mans borohidrīds tiek pasūtīts man uz mājām tikai uz mana uzņēmuma vārda, lai es varētu pieprasīt PVN atmaksu, jo viņi tik un tā to sūtītu privātpersonai.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
Šis pavediens atsauca atmiņā. Vau, kā viss ir mainījies...
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Sveiki visi!

Tātad, vai kāds ir pasūtījis no kāda no tirgū esošajiem pārdevējiem ar labiem rezultātiem?
 

Brumer.com

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
9
Reaction score
17
Points
3
Sveiki visi! 🙌

Ja meklējat uzticamu grūti atrodamu ķīmisko vielu piegādātāju, Brumer ir pareizā izvēle. Brumer ir uzticams piegādātājs.
Nitroetāns, metilamīns, benzaldehīds, metilpropiofenons, 2-brom-4-metilpropiofenons, 2-jod-4-metilpropiofenons jau ir pieejami. Piegāde visā pasaulē! elastīgi maksāšanas noteikumi, droša piegāde. Mēs ņemam vērā klientu vēlmes un pat piedāvājam atlaides!
Es jums sniegšu vislabāko piedāvājumu. Rakstiet man
 
Top