Kādu tēmu jūs izmantojat?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
piemēram, ziniet to mazo krāsu atlases ierīci stūrī? kādu krāsu jūs izvēlējāties? es parasti izvēlos rozā, bet es to nomainīju uz zilu, jo domāju, ka tā izskatās labāk kopā ar manu jauno pfp lol.
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kas tas ir?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ZmOLCnqywa

mazā palete
kādu krāsu tu izvēlies? mana krāsa ir rozā rn.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ak, es redzu. Šeit nav JS :-(
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Im atpakaļ uz zaļo manu iecienītāko un manam skatienam, violetais ar baltām līnijām nebija labs manai acij.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
jūtams, es gribētu, lai būtu tumšs režīms. piemēram, jā, ir pelēka opcija, bet es gribētu, lai visas baltās daļas būtu melnas vai tumši pelēkas, bet visas krāsainās daļas varētu palikt krāsainas. rozā un melnā būtu jauki un daudz vieglāk manām acīm. es nāku no kokaīna, un baltais nav draudzīgs pret nomākšanos lol
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Tad vēlējums administratoriem. Forši viņa kokss ir lēts un diezgan lielisks, tikai izbaudiet slapjo. Lūdzu, ņemiet to vērā. I aint gotten anytime anytime coke yet. Slab kokss/heroīns ir kā 50$/g, to smago dabu nevar rc atdarināt, tāpat kā salvinorīnu un kaņepju veselumu. LSD pamatā ir miltu sēne. Jūs visi piekrītat, ay?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
es nekad neesmu darījis rc stimulus, tāpēc es nezinu, bet es nedomāju, ka lielākā daļa rc varētu pietuvoties koksam. un jā, tā ir patiešām lēta, bet joprojām laba kvalitāte par šo cenu. labi par pārdevēju. es piekrītu, ka rc psihedēliķi nav tik labi kā tradicionālie. es neesmu darījis neko sintētisku, bet, piemēram, šūpoles ir jautrākas nekā mazāk zināmas lietas, piemēram, lsa.
 
  • Love
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Dimetokaīns ir ļoti lēts vājš rc koks. 5meoDMT lielākoties tiek ražots kā rc un ir top halucinogēns, rc ir vairāk nekā daba un labs. Pcylosybin shrooms ir spēcīgāka nekā LSA sēklas vājš LSD analogs, tas ir pašsaprotami...
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Šī funkcija ir tikpat noderīga kā jūsu amats.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
pat bērni to zina
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ja neviens to nav pieminējis, jatūs esat viena ierīce, klikšķinietmsettinfs, ritiniet uz leju, par tālruni, un pēc tam 7 reizes noklikšķiniet uz build #. Jūs esat iespējojis izstrādātāja kontroli. Noklikšķiniet uz tā, un jūs varat piespiest tumšo režīmu jebkam. Kāpēc yo5 ir tur izstrādātāja režīmā, dodieties uz priekšu un iespējojiet ' piespiedu atļaut lietotnes ārējā un tasbūs ļaus jums pārvietot gandrīz jebkuru lietotni uz SD auto.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
tēma Nr. 7 + sistēmas tumšais režīms man ir noteikumi !
 
Top