Post Delivery Kāds ir risinājums rentgena stariem? [Jautāt iepakojumu]

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Sveiki, BB kopiena,
Es zinu, ka uz šo jautājumu nav viennozīmīgas atbildes. Bet par ko es jautāju,
Kādas iepakošanas metodes un paņēmieni var samazināt to sūtījumu konfiskācijas iespējamību, kas starptautiskajos pārvadājumos tiek aizturēti ar rentgena stariem?

Manuprāt, labākais veids, kā paslēpt produktus no rentgena stariem, ir izmantot mylara maisiņus, vai ne? Cik man zināms, tas traucē stariem.
Vai tas norāda, ka kaut kas ir aizdomīgs?

Vai, izmantojot mylar maisiņus, daudzums svara ziņā ietekmē satura izskatu rentgena staru gaismā, vai arī tas notiek tikai ar plastmasas maisiņiem?

Turklāt, ko jūs domājat, puiši, par fitnesa bagātinātāju burciņu izmantošanu, piemēram, sūkalas un visas šīs lietas? Es domāju, ka produktu, piemēram, tablešu vai kristālu, ievietošana šajās burciņās, starp īstu sūkalu pulveri, ar parastu plastmasas maisiņu (nevis mylar). Tas rentgenā izskatās diezgan normāli.
Vai arī rentgena stariem radīsies aizdomas par satura blīvuma atšķirību?

Paldies visiem puiši.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ei, cilvēk,

Esmu dzirdējis, ka milara maisiņi neaizsargā no rentgena stariem 100% apmērā. Esmu dzirdējis, ka rentgena stariem ir problēmas ''redzēt'' caur zema blīvuma materiāliem, piemēram, koku.
Vislabāk būtu to paslēpt kaut kur. Es lasīju par puišiem no Vācijas, kas pārvadāja 4MMC no Vācijas uz Jaunzēlandi bundžās, kuras paši presēja. Viņi tās marķēja ar viltotu zīmolu un sūtīja pusgadu. Patiesībā viņi netika pieķerti nelegālā tirdzniecībā, viņi tika pieķerti, jo bija pārāk stulbi savā laboratorijā.

Viss, ko es varu pateikt, bet es domāju, ka tas varētu būt noderīgi :)

Cincerly,

Koko
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Sveiki, vai kādam ir. Saiti uz pavedienu, kurā tiek apspriesta kokas mērcēšana gumijā un ekstrakcija?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Svina. Kad jums veic rentgena izmeklēšanu, jums ieliek vesti, kurā ir svina plāksnītes. Svina folija izklausās pārsteidzoši. Nedomāju, ka tabletes sūkalu proteīna bundžā kādu apmulsinās, bet tabletes tablešu pudelē varētu. Ļoti uzmanīgi nolobiet foliju un ar drēbju gludekli nolieciet to atpakaļ.
 
Top