Question Kāda ir jūsu iecienītākā tablešu prese?

Thingofy

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Sveiki visi, es ceru, ka u viss ir kārtībā. Tas ir mans pirmais ieraksts šeit, un ne pēdējais. Man ir vienkāršs jautājums, un tas nav īsti jautājums, bet drīzāk viedokļa jautājums. Es paskaidrošu, es izmantoju kopš 1years savu amatniecisko tablešu preses XTC, bet es pieaugs kvalitāti, tāpēc man ir nepieciešama īsta prese, vai jūs varat sniegt man savu viedokli par savu iepriekšējo preses vai jūsu faktisko preses? Tas man palīdzēs izvēlēties nākamo presi. Tx Visi un redzēsimies vēlāk.
 

0000000000

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Sveiki!
Vai jūs domājat mašīna? vai zīmogs?

ja jūs domājat zīmogu, vienkārši ejiet uz jebkuriem maziem zīmogiem, piemēram, PP,Punisher
jo tiem nepieciešams mazāk pulvera. jāizvairās arī no zīmogiem ar dozēšanu uz aizmugures.
izvēlieties kaut ko, kas izskatās labi daudzās krāsās.
 

thenuker01

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 25, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
vai jums nejauši ir saite, kur to iegādāties, jo es nekur nevaru atrast, kur tās iegādāties
 

Thingofy

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1

Sveiki ! paldies par ur atgriešanos, es domāju mašīna , bet paldies par zīmogu bija nākamais solis. ja jums ir kāda atgriešanās par tablešu preses mašīna es esmu atvērts.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
vai kādam ir kāds priekšstats, ko holandiešu meistari/qdance crew izmanto, lai izgatavotu savas dubultkrāsainās tabletes?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Jums ir jāizlemj par ražošanas apjomu (tabletes stundā) un tablešu lielumu (cik daudz aktīvās vielas un palīgvielas). Pēc tam varat izvēlēties aprīkojumu, Ķīnā ir daudz iespēju, jūs varat pasūtīt pa daļām.
 

Thingofy

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Labi, paldies, es saprotu, ko jūs domājat,es to pārbaudīšu.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Ir rotācijas iekārta, kas paredzēta šāda veida izgatavošanai.

Jūs varat meklēt Google, un jūs tās atradīsiet.

Vienkārši rakstiet (divkrāsu rotācijas tablešu mašīna)
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Vai ir kāda rokas prese, ko izgatavot mājās, vai kāds veids, kā izgatavot rokas presi?
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Izvairieties no šīs idejas, katra rokasgrāmatas konstrukcija nav pietiekami piespiesta, jūsu tabletes sabruks un drupināsies.
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Es nesaprotu jautājumu... TDP-5 ir pietiekami adekvāts, lai dublētu KĀDAS tabletes. Aktīvai un citai(-ām) sastāvdaļai(-ām) ir nozīme, "cik liela" preses saspiešana ir nepieciešama, lai konstruētu attiecīgo tableti.
bez jebkādām bailēm no sabrukšanas!!!!!!!!!!!!
 
Top