WHATSAPP | ANDROID !!!BRĪDINĀJUMS!!!

Sveicinu visu BB kopienu. Vēlos jums pastāstīt, ko pavisam nesen uzzināju. Rumānijas policija ir notvērusi lielu skaitu narkotiku kontrabandistu. Daži no viņiem bija mani labi draugi. Tā bija diezgan gara lieta, kurā bija iesaistīti daudzi cilvēki.
Visbeidzot, doma ir tāda, ka visi izmantoja Android tālruņus + Whatsapp. Tagad, tāpat kā jebkurš kontrabandists, jūs cenšaties sevi maksimāli aizsargāt. Grupas locekļi domāja, ka, ja pēc īsziņas uzrakstīšanas viņi izdzēš attēlu un sarunu, viņi ir drošībā... Bet diemžēl viņi nebija drošībā. Lielākā daļa no viņiem nosauca paroli no sava telefona, uzskatot, ka viņu telefonos nav nekā, ko atrast, citiem bija PIN kods, kas sastāvēja no 4/8 rakstzīmēm. Visbeidzot, vakar viens no cilvēkiem man parādīja 400 lappušu garo apsūdzības rakstu, kuru es ļoti uzmanīgi izlasīju. Tajā es varēju saskatīt daudz ko. Bet visvairāk es redzēju viņu sarunas Whatsapp, bildes un video. Tagad, godīgi sakot, es domāju, ka whatsapp ir šifrēts no gala līdz galam. Un patiešām, tas ir šifrēts no gala līdz galam, kas nozīmē, ka sarunu tranzītā nevar pārtvert. Problēma ir ANDROID, Android tālrunis izveido mapi DATA iekšējā atmiņā. Šajā direktorijā tiek izveidoti direktoriji, kad instalējat kādu lietojumprogrammu. Tātad policija var redzēt pilnīgi visu. Es pamanīju, ka SIGNAL nav izveidots direktorijs. Tas ir labi.
Es negribu teikt, ka Android ir slikts tālrunis vai whatsapp. Ar šo ziņu es tikai gribu teikt, ka nav tik liela nozīme, kādu lietojumprogrammu jūs izmantojat saziņai... Svarīgākais ir, lai parole būtu ALFANUMĒRISKA, vismaz 10 rakstzīmes. Es zinu, ka ir kaitinoši katru reizi turpināt rakstīt šo paroli, bet labāk būt drošāk nekā žēl.
Ko jūs varat darīt, lai nodrošinātu papildu aizsardzību!!!
Ja jums ir iPhone xs uz augšu, aktivizējiet bloķēšanas režīmu. Tas atslēgs USB.
Varat arī aktivizēt funkciju FIND MY PHONE uz ISO/Android un nodot paroli kādam, kam uzticaties. Gadījumā, ja jūs noķer, veicot rūpnīcas atiestatīšanu ICLOUD vai GOOGLE.


Sargājiet savu muguru, aizsargājiet savu ģimeni, atbalstiet BreakingBad
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Tas viss ir muļķības. Mūsu komanda darbojas zāļu nozarē jau vairāk nekā 10 gadus, un daži no vecākajiem komandas locekļiem šajā nozarē strādā jau gandrīz 20 gadus. Pašreizējā realitātē populāru vēstnešu lietošana ir pielīdzināma sirsnīgai atzīšanai. Viens Izraēlas uzņēmums piegādā visām attīstītajām valstīm aprīkojumu, ko sauc par UFED. Ar šo aprīkojumu LE var iegūt visu no iPhone, macbook un citām operētājsistēmām.
Vienīgā iespēja ir izmantot operētājsistēmu USB (Whonix/Tails). Neatstājiet nekādas pēdas savā ierīcē. Saziņai izmantojiet jabber+otr. Un, protams, jūs nevarat izmantot pasta pakalpojumus, tikai mirušos pilienus. 9 no 10 narkotiku pārdevēju arestiem tiešsaistē ir saistīti ar to, ka viņi tiek identificēti pēc sūtījumiem.

Ja kāds jums saka, ka varat droši pārdot narkotikas tiešsaistē, izmantojot savu iPhone/Android un Whatsapp, spļaujiet viņam sejā.

Mani patiešām pārsteidz tas, ko raksta dīvāna anonīmi eksperti. Lielākajai daļai JS klātbūtne vietnē ir sprūds, kas attur cilvēku no darknet vietnes izmantošanas. Bet atstāt savu adresi, pērkot narkotikas vietnē, ir tas pats, kas teikt "Sveiks".
Laiki, kad JS bija bīstams, jau sen ir pagājuši, ja vien, protams, izstrādātāji savos projektos neizmanto Google JS.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Pārbaudiet cellebrite ufed touch 2.
Izraēlas uzņēmums izmanto 0day ekspluatantus, nav iespējams aizsargāt tālruni...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Paldies par dalīšanos ar šo. Labs ieguldījums HEISENBERG
 

prisondude

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Nebūtu jāuztraucas, lai tiktu pieķerts, ja notiktu sliktākais scenārijs, bet jā, signāls ir labāks vai iphone
 

pap.pine

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2024
Messages
29
Reaction score
9
Points
8
Vajadzētu jebkurā gadījumā izmantot kaut ko tādu kā SD Maid, lai uzturētu sistēmu sakārtotu. Man pašam ir ieplānota tīrīšanas darbināšana katru dienu.

SD Maid var atrast No šeit:


FERr1kxWuB
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Vienīgais, kas man nepatīk šajā lietotnē, ir tas, ka labākajā gadījumā tā tīra manu tālruni. Man nepatīk, ka kaut kas nešifrēts tiek nosūtīts uz serveri un nav manā kontrolē. Varbūt es varu iztīrīt tālruni, bet nekas cits.
 

prisondude

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
kāpēc neizmantot sesijas lietotni.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Es izmantoju sesiju. Domāju, ka esmu paranoisks attiecībā uz ziņojumapmaiņas lietotnēm. Session, ja ir diezgan droša
 
Top