Kur es varu atrast uzticamu VPN pakalpojumu sniedzēju?

davidliam

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Sveiki visi, pēdējā laikā man ir bijušas problēmas ar manu pašreizējo VPN pakalpojumu, man nav ne jausmas, kāpēc tas nepārtraukti atslēdzas pats no sevis, un tas patiešām sāka traucēt arī manu darbu. Kāds mans paziņa man stāstīja par šo lietojumprogrammu ar nosaukumu VPN for Windows. Vai kāds šeit to ir izmēģinājis?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
VPN dažkārt ir veids, kā atvienot. Vai esat dzirdējuši par funkciju Kill Switch? Kill Switch pārtrauc datu pārraidi, ja VPN kādā brīdī tiek atslēgts.
 

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Ātram un uzticamam VPN, kas neuzkrāj nekādus jūsu savienojuma žurnālus, es varu tikai ieteikt jums Mullvad VPN, kas ir ārzonā bāzēts VPN, cena mēnesī ir apmēram 5$, kas, es pieņemu, ir pieejama ikvienam.
 

nomad

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2022
Messages
13
Reaction score
24
Points
3
Lūdzu, izmantojiet Mullvad un maksājiet, izmantojot XMR

Tas ir nopietni vienīgais VPN, ko es ieteiktu izmantot.
 

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
5
Points
3

Viņi pieņem tikai BTC es domāju
 

HCL

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Mullvad un PP ir labākie
 

Flaffy

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Es domāju, ka tikai pašu vpn serveris
 

hgfhgjkh

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
Expressvpn ir mazliet dārgāks nekā citi ( https://www.expressvpn.com/order), bet ir bāzēts ārzonā , viņi ir arī ļoti slaveni ar savu bez baļķu politiku + viņiem ir kill switch iespēja.



Kā mēs paziņojām Turcijas iestādēm 2017. gada janvārī, ExpressVPN rīcībā nav un nekad nav bijuši klientu savienojumu žurnāli, kas ļautu mums uzzināt, kurš klients izmantoja konkrētos IP, uz kuriem norādīja izmeklētāji. Turklāt mēs nevarējām noskaidrot, kuri klienti attiecīgajā laikā piekļāvās Gmail vai Facebook, jo mēs neuzglabājam darbības žurnālus. Mēs uzskatām, ka izmeklētāju veiktā attiecīgā VPN servera konfiskācija un pārbaude apstiprināja šos punktus.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43
tikai jautājums..
vai mums visu laiku ir jāizmanto VPN vai tikai riskantajā vietnē...
citādi ar Tor nepietiek?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
VPN pakalpojumu sniedzēja izmantošana, lai sērfotu ar parastiem pārlūkiem, stiprina jūsu konfidencialitāti, taču jums vajadzētu veikt vēl vairāk pasākumu, lai dati par jums netiktu vākti visu laiku. Vietnēs, kurās esat reģistrējies ar saviem īstajiem datiem, nav nepieciešams izmantot VPN.
TorBrowser vienmēr ir laba izvēle, izmantojot papildu VPN, jūs varat šifrēt savus datus, kas dodas uz Tor tīklu, un jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nezinās, ka jūs izmantojat Tor. Tā ir papildu drošība, tāpēc vispirms ir jāizveido VPN savienojums un pēc tam jāiedarbina Tor pārlūks, tad izmantojiet Tor, izmantojot VPN.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Jā... Tor ietvaros VPN ir diezgan droša, bet tiešām lēni...
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43
Paldies par padomiem
 

badrobtr06

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
vip72 labākais bruh uzticēties man
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
445
Reaction score
679
Points
93
https:// myvpn.run/

Šī programma ir noderīga, lai ātri konfigurētu personīgo VPN serveri.


Konfigurējiet jebkuru serveri, izmantojot drošus protokolus L2TP, PPTP, OpenVPN, WireGuard, ShadowSocks ar vienu pieskārienu.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Un kā tas mani anonimizē? Tam nav nekādas nozīmes, vai es izmantoju savu IPS IP vai VPN servera mitinātāju, par kuru esmu samaksājis.
 

The Ghost

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Privātā piekļuve internetam pieņem kriptovalūtas maksājumus un neprasa personisko informāciju. Viņu apgalvojums "No Logs" ir vairākkārt pārbaudīts arī tiesā, un acīmredzot tas ir likumīgs.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kaut kā šaubos, ka, ņemot vērā, ka uzņēmuma galvenā mītne atrodas ASV, šīs valsts likumi nosaka kaut ko pavisam citu.
Un, otrkārt, man ir ierobežoti sakari ar šo pakalpojumu sniedzēju. Kā viņi pārbaudīs, cik savienojumus esmu veicis vienlaicīgi, ja nav žurnāla? Tas ir meli, ka viņi reģistrē jūs un jūsu IP.
Kripto nav anonīms, jums ir jāmaksā ar paysafecard vai līdzīgu, vai ar skaidru naudu aploksnē.
Neticiet visam, ko sniedz VPN pakalpojumu sniedzēji un prese, kas par tiem ziņo.
 

The Ghost

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1

Es apzinos šos riskus un personīgi pieturējos pie Tor izmantošanas, bet OP īpaši jautā par VPN, un, manuprāt, privātā piekļuve internetam tur, iespējams, ir visdrošākā izvēle.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ir labāki pakalpojumu sniedzēji.
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Kāds ir jūsu viedoklis par NordVPN?
 
Top