kur es varu atrast visas sintēzei nepieciešamās ķīmiskās vielas

blackchip

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Es mēģinu atrast ķīmiskās vielas/reaģentus, bet nevaru tos atrast, es esmu izskatījusi visus Ķīnas un Eiropas piegādātājus.
 

billy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Es esmu no Apvienotās Karalistes, un reaģentu tīmekļa vietnē nav , dzīvsudraba nitrāta piedāvājumā.
 

galleta

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kur iegūst PMK glicidātu?
Es skatījos Alibaba, un tur ir daudz piegādātāju, taču nezinu, vai tas ir drošākais veids, kā iegūt šāda veida produktus.
No kura piegādātāja jūs parasti pieprasāt šāda veida reaģentus?
 

billy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Paldies, šis ir līdz šim labākais forums, kurā jebkad esmu bijis, jūs esat leģendas.
 

uselessdragon

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Vai sērskābe ir pieejama kāda veida viegli pieejamos veikalos (t. i., datortehnikas, auto u. c.)? Meklēju tikai nelielus daudzumus sintēzei personiskai lietošanai. Man nav drošas nosūtīšanas vietas, kur varētu tiešsaistē pasūtīt reaģentus.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Sērskābes šķīdums tiek izmantots kā elektrolīts akumulatoram, un to var iegādāties veikalā. Šajā tēmā ir aprakstīts, kā no elektrolīta iegūt augstu sērskābes koncentrāciju.
 
Last edited:

kawaii

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
sazinieties ar šo ķīniešu piegādātāju, Wickr me: offergood. Viegli pārbaudīt, lūdzot fotoattēlus, video, ražību...
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Sērskābe nav pieejama iegādei veikalos ES. Tā ir iekļauta gan sprāgstvielu, gan narkotisko vielu prekursoru sarakstā jau vairākus gadus atpakaļ. To joprojām var pārdot kā baseinu pH regulēšanas ķimikāliju aptuveni 30 % koncentrācijā vai 17 % koncentrācijā kā attaukošanas šķīdumu pirms metāla krāsošanas. Vai arī to var iegūt no automašīnu akumulatoriem netīrā, atšķaidītā veidā, parasti ar svina piemaisījumiem, un, lai iegūtu tīru, to nepieciešams destilēt. Tomēr tas ir visdrošākais veids.
 
Top