Kur iegādāties d-vīnskābi?

Nitecore20

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 14, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Labdien. Vai kāds var man pateikt, kur ES var iegādāties d-vīnskābi? Teica, ka nav nepieciešams pirkt šo dārgo vielu no ķīmisko vielu piegādātājiem... Viņi arī teica, ka to var atrast arī lielveikalos u.c.?? Bet vai tas ir d- jomērs?

Ar laipniem sveicieniem
 

Nitecore20

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 14, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Jā, es zinu - bet ārkārtīgi dārgi. Bet paldies par atbildi
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tā ir mazliet dārgāka nekā standarta grāmatas no vīna veikaliem manā valstī.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Jā, brāli!!! Tas ir fucking dīvaini, bet viss, ko es redzu kaimiņvalstīs (ES), ir 250 EUR par 100 gr. Ķīnā tas ir apmēram 10 EUR par 100 gr.
Kāda tad, kurva, ir šī pasaule?!!!!!
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
U darot lizergamīdu? :p
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
iespējams, tikai enantiomēru atdalīšana
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Nr. Thats L-tartarīnskābe. Izprotiet atšķirību.

Patiesībā es arī par to brīnos. To patiešām ir grūti atrast pie jebkura no maniem ierastajiem piegādātājiem, tostarp labdiscounter. Viņiem tā ir, bet ir nepieciešama gala lietotāja deklarācija, un par jebkuru pasūtījumu, iespējams, tiek ziņots.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Es uzskatu, ka jebkurš darbosies d vai l, ja mērķis ir atdalīt brīvo bāzi racēmiskā šķīdumā, es atceros, ka to te esmu lasījis. vai nu l, vai d nogulsnēsies tikai l daļa, bet atkal es varu kļūdīties.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Jā, jūs varat kļūdīties. Jums būs vajadzīga D-vīnskābe.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Ir arī DL-vīnskābe CAS 133-37-9
tā ir legāla viela Eiropā, tāpēc, zinot to, man šķiet, vislabāk pasūtīt no avota
arī, lai izvairītos no lietotāja deklarācijas pat bez jūsu zināšanu Holandē .
tie holandiešu tiešsaistes LAB veikali ir dārgums Likuma informatoriem. viņi pat iet zem parastās cenas, tikai lai iegūtu informāciju.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ak, jā, jums ir pilnīga taisnība. tagad, kad es atgriežos un izlasīju D(+) un D(-) bija ekvivalenti, nevis l un d
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

Es īsti nesaskatu jēgu izmantot DL-vīnskābi. vai tad abi izomēri vienkārši nenokristu kā vīnskābes sāļi un netiktu izdalīts neviens no tiem?

Tomēr, iespējams, ka es kļūdos. Varbūt L-vīnskābi var izmantot, lai nogulsnētu amfetamīna L-izomēru, atstājot dekstro šķīdumā. Bet es arī lasīju, ka L-vīnskābe labāk šķīst ūdenī. tas apgrūtinātu L-izomēra, kas saistīts ar L-vīnskābi, izdalīšanu no šķīduma. Pētījumi no manas puses vēl turpinās, bet, ja kāds no mūsu ekspertiem vēlētos par to pastāstīt, tas būtu lieliski.
Šis ir lielisks informācijas avots par enantiomēru izšķiršanu, bet es tikko sāku strādāt ar milzīgo avotu daudzumu: https://www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=20031.0.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Labi, es domāju, ka esmu beidzis. Un es esmu labots. Iespējams, var izmantot L-vīnskābi, lai izgulsnētu gan metamfetamīna, gan amfetamīna L-izomēru. Tas ir aprakstīts šeit:

Tikai brīdinājums: nomenklatūra var būt juceklīga. L-vīnskābi sauc par DEXTRO-vīnskābi, un agrāk to sauca par d-vīnskābi(ar mazo burtu D). D-vīnskābe ir LEVO-vīnskābe, un agrāk to sauca par l-vīnskābi (ar mazo burtu L). Tas mani uz brīdi samulsināja. Iepriekš minētajā tekstā, uz kuru es norādīju saiti, ir lietota vecā mazo burtu nomenklatūra. Tiklīdz jūs to saprotat, ir diezgan viegli sekot līdzi.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Pastāv trīs vīnskābes stereoizomēru formas:

(1) dekstroratīvā vīnskābe (d-vīnskābe), kas atrodama vīnogās un vairākos citos augļos,

(2) levorotatorā vīnskābe (l-vīnskābe), ko iegūst, galvenokārt izšķirot racēmisko vīnskābi,

(3) mezo vai ahirālā forma. Racēmisko vīnskābi (vienādu d- un l-vīnskābes maisījumu) komerciāli iegūst, ar molibdēna vai volframa katalizētu maleīnskābes anhidrīda oksidāciju ar ūdeņraža peroksīdu.
 

Nitecore20

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 14, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Tātad to, ko var dabūt alus veikalā, L-vīnskābi, var izmantot arī mūsu darbā?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

jums ir jāpārbauda etiķete ar cas nr
ar šo nr jūs skatāties šeit šajā tēmā.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Jā. L-vīnskābe ir tāda pati kā d-vīnskābe. Bet NAV tas pats, kas D-vīnskābe. Ievērojiet atšķirību ar mazo burtu d un lielo burtu D. L-vīnskābe ir vienīgais veids, ko jūs tik un tā atradīsiet alus veikalā. Bet es to pasūtītu no kāda ķīmijas uzņēmuma internetā vai, iespējams, eBay.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Lūk, stereohēmija 1.01:


Pirmsīmeņi l un d ir tikai saīsinājums dekstrotrotārai vai levotrotārai: uz kuru pusi molekula pagriež polarizēto gaismu. "l" =levo = pa kreisi,"d"= dekstro = pa labi. Taču šie priedēkļi ir veci un vairs netiek lietoti.
Mūsdienu nomenklatūrā tās ir aizstātas ar (+) , kas apzīmē dextro, un (-) , kas apzīmē levo.

Prefiksi L un D (lielie burti) attiecas uz Fišera molekulu projekcijām, un tiem nav nekāda sakara ar to, kā tās rotē gaismu, bet gan ar to, kādā virzienā šajā standartizētajā modelī ir uzzīmētas galvenās molekulas daļas. Šajā gadījumā tie faktiski ir apgriezti attiecībā pret d un l priedēkļiem : d ir L un l ir D.

Tātad L-(+)-vīnskābe nozīmē: "vīnskābes molekula, kas ir uzzīmēta Fišera projekcijā ar attiecīgo grupu, kas vērsta pa kreisi,un pagriež polarizētu gaismu pa labi", pazīstama arī kā dekstrotrotārija, pazīstama arī kā dekstro, pazīstama arī kā d-vīnskābe. Tā ir dabiskā vīnskābes forma.

Un, protams, otrādi - D-(-)-vīnskābe.

Cik es saprotu, abus vīnskābes izomērus var izmantot, lai izdalītu amfetamīnu enantiomērus. Ja izmantosiet D-(-)-vīnskābi, izdalīsies d-amph/D-tartrāta kristāli, un, ja izmantosiet L-(+)-vīnskābi , izdalīsies l-amph/L-tartrāta kristāli.
DL-vīnskābes izmantošana būtu pilnīgi bezjēdzīga, jo tā neko neatdalītu: abi enantiomēri izkristalizētos.
 
Top