Kur pārdot kokaīnu

Alex.o

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Es zinu, diezgan muļķīgs nosaukums. Bet es gribētu mazliet apspriest, kur mūsdienās ir vislabākais potenciāls pārdot koksu.
Es personīgi esmu viduseiropas pārdevējs, kas jau vairāk nekā 9 gadus strādā uz vietas. Tomēr es nolēmu, ka ir pienācis laiks paplašināties.
Vai jums ir kādas iecienītākās metodes? Tirgotavas bez nāvējošām nodevām? Dariet man zināmu !
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Jūs varat izmēģināt dažādus darknet tirgus laukumus, taču maksa ir pārāk augsta un ļoti konkurētspējīga.
  • Mans personīgais padoms ir pievienoties jebkuram no darknet tirgiem, bet jums vajadzētu pievienoties mūsu tirgus bb escrow, ja jums patīk
  • kreisajā pusē piektajā ikonā (handshake) jūs ge bb escrow.
  • Noklikšķiniet uz tās un augšējā kreisajā stūrī izvēlieties sell (pirkt/pārdot).
  • augšējā labajā pusē jūs atradīsiet jaunu darījumu, noklikšķiniet uz tā un aizpildiet forumu, un jūs varat sākt darbu.
Pagaidām mēs esam neliela kopiena, kurā jūs nevarēsiet veikt milzīgus pārdošanas darījumus, bet mēs strauji augam, tāpēc varat mēģināt mums pievienoties.

Pakalpojuma maksa ir 5%, bet ne mazāk kā $10.


Laiks
:


  • Pārdevējam ir 48 stundas, lai apstiprinātu darījumu.
  • Ja rekvizīti NAV saņemti un ir pagājušas 48 stundas kopš apstiprinājuma - darījums tiek atcelts.
  • Ja rekvizīti ir saņemti un pārdevējs 24 stundu laikā nav saņēmis ienākumus, darījums tiek atcelts.
  • Ja pircējs ir samaksājis rēķinu un pēc tam atcēlis darījumu, pircējs var atgūt savus līdzekļus uz savu kontu, atskaitot komisijas maksu.


Pasūtīšanas algoritms:


  1. Pārdevējs un pircējs atrod viens otru, vienojas par turpmākajiem darījuma nosacījumiem (preču izmaksas, piegāde, iesaiņojums un visi citi būtiski nosacījumi). Viņi vienojas par to, kurš maksās komisijas maksu. Kad ir zināmas pasūtījuma galīgās izmaksas, pircējs sāk darījumu.
  2. Lai sāktu darījumu, sekojiet šai saitei Jauns darījums. Aizpildiet nepieciešamos laukus.
  3. Kad pircējs ir izveidojis darījumu, pārdevējam ir jāapstiprina gatavība pildīt savas saistības.
  4. Pēc tam, kad pārdevējs apstiprinās gatavību noslēgt darījumu, pircējs varēs apmaksāt pasūtījumu.
  5. Ja maksājums ir veiksmīgs, Escrow aģents tiks uzaicināts uz darījuma tērzēšanu un nosūtīs ziņojumu, ka pasūtījums ir apmaksāts.
  6. Kad pircējs saņems pasūtījumu, viņam būs jānoklikšķina uz pogas "Pabeigt darījumu". Šī darbība ļauj pārdevējam saņemt maksājumu par pasūtījumu. Ja pircējam ir pretenzijas pret pārdevēju, viņam jāuzaicina administrators uz darījuma tērzēšanu, izmantojot pogu "Uzaicināt administratoru".
  7. Kad darījums ir veiksmīgi pabeigts, pārdevējs var izņemt BTC uz savu maku, izmantojot pogu "Izmaksa".

Vai jums joprojām ir jautājumi par to, kā droši slēgt darījumus? ----->>>
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Vienmēr pastāv izplatīšanas iespēja, izmantojot tīmekļvietņu tirdzniecības vietas, patiesībā jūs jau tagad izmantojat vienu no tām. Jūs varat izplatīt savu produktu šeit, izmantojot sadaļu Escrow. Varat arī izplatīt vietēji, taču jāuzmanās, ka tas rada ievērojamus riskus un lielā mērā ir atkarīgs no jūsu reģiona.

Ja sūtāt pakas pa pastu, vienmēr divreiz vakuumizlīmējiet produktus. Sūtiet tikai pirmdienās. Ja sūtāt vēlāk, jūs riskējat, ka pakete nedēļas nogalē tiks apturēta, paketei pakļaujot smaržu.

Atcerieties, ka, sūtot jebko uz ES vai ārpus tās, tiek veikta obligāta muitas pārbaude. Es iesaku sūtīt pakas tikai jūsu reģionā. Tas nenozīmē, ka pakete netiks pārbaudīta, tas nozīmē tikai to, ka muitas politika neparedz to pārbaudīt.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Eiropas Savienības valstīs tiek veikta arī muitas?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ne kā parasti. Pakas, kas tiek sūtītas pāri ES robežām, nevajadzētu pārbaudīt muitā. Taču uz to nevajadzētu paļauties. Vienmēr pastāv iespēja, ka kāda valsts atvedīs pārbaudēm suni, un jūs par to uzzināsiet.
 

Alex.o

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Labi, paldies par padomiem/ viedokļiem! Kā jau rakstīju, esmu pieredzējis vietējā tirgū. Iespējams, es izmantošu BB eskortu, jo man ļoti patīk tā kopiena un lietotāja saskarne.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, lasiet par BB tirgu. Jūs varat ievietot tur savu sludinājumu bez maksas, mēs neņemam nekādu maksu. Jūs varat izmantot BB Escrow (tas nav obligāts), ja vēlaties aizsargāt naudu. Varat arī atvērt savu personīgo veikala grupu. Lai izmantotu komerciālu grupu, jums ir jāsaņem premium dalība.
 
Last edited:
Top