Kur ir sarkanais fosfāts?

igotbakingsoda

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vai kāds var mani ievirzīt pareizajā virzienā, lai atrastu kādu tīru sarkano fosfātu un arī pse, kas arī būtu jauki.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Izmantojiet PH down. pH Down ir uz fosfora bāzes veidots
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Esmu diezgan pārliecināts, ka tā ir fosforskābe, nevis sarkanais fosfors.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Es esmu informēts, bet, ja mērķis ir sarkans balts un zils... Kāpēc neizmēģināt izmantot hipofosforu (50-100%) un jodu, lai izgatavotu HI.....
3. Reaģē kālija jodīds ar ortofosforskābi, atgūst HI(aq) un HI. Fosfora ķīmija ir sarežģīta. Novērojumi liecina, ka galvenās reakcijas ir šādas:

1) KI + H3PO4(aq) + delta temp--> HI(aq)+ KH2PO4
2) KH2PO4 + KI + delta temp--> HI + K2HPO4
3) papildu HI(aq) un HI tiek iegūts kālija fosfāta sāļu dehidratācijas un to polimerizācijas procesā, reaģējot ar kālija jodīdu augstā temperatūrā - 400+ºC

Šīs metodes priekšrocība ir tā, ka tā ir droša un kontrolējama, un tajā izmanto sastāvdaļas, kas netiek novērotas. Process ir līdzīgs vienkāršai destilācijai, un tam nepieciešami tikai tāda veida stikla trauki, kādi parasti pieder slepenajiem ķīmiķiem. Šī metode ir ideāla 10 litriem HI(aq) dienā, un tai ir nepieciešama tikai 22 l RB kolba un sildīšanas apvalks. No 12L-10L RB kolbas/karsēšanas mantijas var iegūt 5 litrus dienā; no 5L RB kolbas/karsēšanas mantijas - 2,5 litrus dienā utt. Karsēšanas mantija ir galvenais elements HI(aq) ražošanā, eļļas un smilšu vannas nenodrošina pietiekami augstu temperatūru. Tweaker var izmantot 1L erlenmeiera kolbu ar 24/40 kakliņu uz maisītāja/karstās plates kombinācijas un pāris stundās saražot 300-400 cm3. (Atgūstamība procentos ir atkarīga no mēroga. Lielākos mērogos uz KI tiks atgūts vairāk HI(aq) mol/mol. 92 % reģenerācijas mol/mol 22 l un lielākā mērogā, salīdzinot ar tikai 75 % 1 l mērogā. Kāpēc tā ir taisnība, es varu tikai spekulēt, bet tā tomēr ir taisnība).

Tagad pirmo reizi stropā šī vienkāršā metode tiks izskaidrota soli pa solim.


 
Top