• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

News Kas būs nākamais prezidents?

Who will be the next president?

  • D.Trump

    Votes: 17 94.4%
  • Joe Biden

    Votes: 1 5.6%

  • Total voters
    18

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
im going to be the next president acīmredzot 🙄
vote fidelis 2024, es padarītu visas narkotikas legālas :)

pavisam nopietni es domāju, ka tas ir traki, ka mums ir jāizvēlas starp izvarotāju un kādu, kurš ir seniāls. nevienam no šiem cilvēkiem nevajadzētu būt vadībā. es domāju, ka Tramps ir kvalificētāks, bet viņš ir zvērs, un ļaut viņam būt mūsu valsts sejai atstāj sliktu garšu manā mutē.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tāpēc man ir vienalga, vai sekoju līdzi kādam no abiem galvenajiem kandidātiem. Ja es gribētu spēlēt? Es tā kā domāju, ka Tramps to varētu dabūt. Idk vai tas notiks, tas ir tikai mana sajūta šodien.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Trampi ir pārbagāti ar tiesu parādīšanos. Baidens ir normāls prezidents, kas dara labu darbu un miermīlīgi sadarbojas ar NATO ES un pārējiem. Pietiek ar Trampa iebiedēšanu pasaulē, lai iepriecinātu savus sarkanvēderus. JOE BIDEN SECOND TERM a sure thing (ar savu ārstu tuvu)🗽brīvība visiem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Tas nav svarīgi. Kas ir Identitāte, nav nozīmes, jūsu balsij nav nozīmes Mazākā ļaunuma teorijas ir nolietotas un pierādīti viltotas. Tikai atcerieties visi.
NEKAS NEKAD NENOTIEK. Ne ASV federālajās vēlēšanās. Es vairāk nekā desmit gadus uzmanīgi sekoju līdzi valdības darbībai. Gandrīz nekas no tā nedarbojas tā, kā tiek ieteikts. Politiķi ir pavadījuši gadsimtiem ilgi, lai nodrošinātu, ka viņi ir pasargāti no kriminālvajāšanas. Tas patiešām ir viņi un mēs.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Frit Buchner jūs to paveicāt. Nevar piekrist vairāk
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Frit Buchner Es nevaru piekrist vairāk. Tas ir fakts
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Tas ir svarīgi Ukrainas uzvarai pret krievu teroru. Man patīk Džo Bidens (bez apsūdzības) normāla domāšana: amerika ved pasauli uz diženumu, (bet viņa dēls ir traucēts chemmastorbatorist)... O es esmu pārāk mudinot mīlas partneri
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
normāla domāšana? baidens ir seniāls. viņš nespēj teikt runu, nenovirzoties uz kādu asprātību. viņš ir jāievieto pansionātā, nevis amatā. lai kāds nodrošina vecajam priekam dzīvības uzturēšanu, jezus krēsls.

man nepatīk, cik kareivīgs un skarbs ir Tramps, bet neviens no tiem nav labs variants! man šķiet, ka Baidens ir vienīgais, kas stāv starp ASV un Putinu, bet tas neko daudz nesaka...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Jā, Baidens ir piemērots amatam, glābjot pasauli, bet varētu būt spējīgāks, bet tomēr viņš man ir labs. Rezultāts ir svarīgs. ASV ir pasaules defacto zīmogs.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Es domāju pozitīvi, un Baidens ir normāls, bet vājš, Tramps ir huligāns. Džo Baidens ej, ej, ej, ej, ej, ej, ej, ej, ej.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Godīgi sakot, es neredzu nekādas lielas pārmaiņas neatkarīgi no tā, kurš kandidāts beigās uzvarēs. Es biju ļoti nobažījies, kad Trups pirmo reizi tika ievēlēts. Es nepiekrītu daudziem viņa politikas virzieniem, bet Baidena vai Trampa gadījumā es neredzu, ka notiktu kaut kas būtisks. Viena valsts puse kādu laiku būs dusmīga, bet es deru, ka tas būs viss.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Mazākais no diviem ļaunumiem, bērniņi, pievienosimies Krievijai un sadedzināsim Ķīnu? Viņi ir TIKAI vienīgais drauds mūsu sociālpolitiski ekonomiskajai dominantei. Es jokoju, protams, šie muļķi sitas krūtīs un draud viens otram, bet nekad netiks izmantota vai pat izmēģināta vēl viena kodolbumba. To fiziski pat nav iespējams izdarīt.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Viņi nevar izmantot citu kodolieročus?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Domāju, ja viņi to spētu, viņi to darītu, bet tā vietā mūsu smagākajiem bombardēšanas vēlējumiem. Mēs izmantojam MOAB. Domāju, ja jūs pārbaudītu oficiālos kanālus, jūs atklātu, ka pastāv pasaules mēroga līgums, kas ietver kodolieroču neizmantošanu un neizmēģināšanu, bet es domāju, ka ir vēl kāds aizklāts iemesls. Turklāt, kam mūsdienās kādam būtu nepieciešams izmantot kodolieročus, ja mums ir bruņoti satelīti, kas spēj izšaut caurumu zemē ar pāris pēdu precizitāti?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Domāju, ja viņi to spētu, viņi to darītu, bet tā vietā mūsu smagākajiem bombardēšanas vēlējumiem. Mēs izmantojam MOAB. Domāju, ja jūs pārbaudītu oficiālos kanālus, jūs atklātu, ka pastāv pasaules mēroga līgums, kas ietver kodolieroču neizmantošanu un neizmēģināšanu, bet es domāju, ka ir kāds vairāk apslēpts iemesls. Turklāt, kam mūsdienās kādam būtu nepieciešams izmantot kodolieročus, ja mums ir bruņoti satelīti, kas spēj izšaut caurumu zemē ar pāris pēdu precizitāti?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Jebkurā gadījumā ASV zaudē. Tramps uzvar..........trupa iespēja, ka mūsu demokrātija sabruks līdzīgi kā 30/40. gadu Vācijā.
Tramps zaudē......cilvēki iziet ielās kā 6. janvārī.

Personīgi ,es krājos divu mēnešu ceptu pupiņu krājumus un pagrabā, turpat blakus manai ķīmijas laboratorijai, gatavoju veselu kaudzi 6,5 kreidmora patronu.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Es savā ziņā domāju, ka tas būs tas pats, atšķirīga seja, ja trumps uzvarēs
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Es ceru, ka jums ir taisnība. Tomēr pupiņas un munīcija man. Es tev vajag, lai izdzīvotu pirmo mēnesi vai divus, kamēr visi pārējie badojas un šauj cits citu.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Es piekrītu, neatkarīgi no tā, kas ir prezidents. Es arī uzkrājos krājumus. Es neesmu super tālu, bet man ir MRE, ūdens un daži šaujamieroči. Nē, mēs esam gatavi bunkurēties, bet es gribu tur nokļūt. Ne tikai prezidenta dēļ. Mums ir viens apmaldījies astroīds, un mums ir jābūt gataviem uz kādu laiku palikt vieniem pašiem.
 
Top