Question Kāpēc lielas kokaīna kravas Eiropā tiek nogādātas ar konteineriem pa jūru, nevis ar kravas lidmašīnu pa gaisu?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Es brīnos, kāpēc Eiropas narkobaroni masveidā importē kokaīnu no trim lielākajām kokaīna ražotājvalstīm pasaulē (Kolumbijas, Peru un Bolīvijas) caur lielākajām Eiropas tirdzniecības ostām (Roterdamas ostu, Antverpenes ostu, Hamburgas ostu...), un viņi to nedara pa gaisu ar kravas lidmašīnu, jo sūtījumi nonāktu ātrāk, pat ja tie būtu dārgāki, es reti esmu dzirdējis par liela apjoma kokaīna importu pa gaisu, tikai dažkārt ziņās redzu, ka viņi izmanto privātās lidmašīnas.
Un es arī brīnos, kāpēc imports bieži notiek no tirdzniecības ostām valstīs, kurās kokaīns netiek ražots (Brazīlija, Ekvadora, Panama...).
Paldies jums visiem!!
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Tie tiek piegādāti ar aviopārvadājumu. Taču sūtījumi ir mazāki. Tikai ļoti lielie sūtījumi iet caur ostām.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Es paskaidrošu sīkāk, es labi pārzinu šo tēmu, un man ir daudz draugu, kas eksportē, un es iepazinos ar lieliskiem cilvēkiem no savas valsts Parasti to dara slaveni narkobaroni, jo viņiem ir ekonomiskas iespējas eksportēt vairākus daudzumus, bet parasti vairāki cilvēki sanāk kopā, sauksim viņus par uzņēmējiem ar ekonomiskām iespējām, viņi saliek kopā vairāku tonnu kopumu, kur dažiem uzņēmējiem ir tieša roka no tiem, kas to ražo, viņi stāsta Laboratorijas Kolumbijā (Chongos) pašlaik ir partizānu lielākie attiecīgā produkta ražotāji un viņiem ir izejas ceļi. Saliekot kopā loģistiku, ir tas, kas uzņēmējiem, starpnieks, kas pārbauda materiālu, pārvadātājiem uz ceļiem, lai sasniegtu ostu, policijai un muitai zvejas ostā ir jābūt kvadrātveida, lai varētu ievest 1 vai 2 konteinerus ar vairākām tonnām, viņiem ir jābūt arī tāds pats savienojums, lai ierastos galamērķī, un viņi var to mierīgi lejupielādēt, kas ir veids, kā eksportēt uz ārzemēm pēc daudzuma.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Pirms kāda laika es runāju ar kādu Kolumbijas zemnieku, kurš nodarbojās ar kokakoka augu lapu vākšanu (nokasīšanu) Kaukas ielejā, un viņš man pastāstīja, ka zemnieki ir spiesti pārdot kokakoka pastu bruņotiem grupējumiem, ka viņi nav Viņi varētu to pārdot civiliedzīvotājiem, vai tā ir taisnība? o Pastāv iespēja importēt kokakoka bāzes pastu no Kolumbijas uz Eiropu.
paldies!!
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
raspahīni vāc koka lapu, viņi nav tie, kas to pārdod. tie, kas ražo hidrohlorīdu c. Viņi to pārdod vai strādā partizāniem, bet, ja viņiem ir kāds, kam to pārdot, un viņi maksā labāk, viņi to pārdod jums, nav svarīgi, kas tas cilvēks ir, vienīgā problēma ir spēt iekļūt šajās teritorijās vai būt kādam, kam uzticaties, kurš pārvietojas šajos sektoros un dara šo darbu jūsu vietā. jūs, jo viņi jūs var arī nolaupīt par to, ka esat ārzemnieks, bet, ja jūs varat pirkt, kamēr jums ir nauda, protams, ka varat. bet tam nav nekāda sakara ar eksporta loģistiku, tie ir dažādi bizness. Man ir paziņas, kas jums ir Spānijā, 1 rokā prece, bet šie bizness ir ļoti delikāts, un jūs nespēlēsiet.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
kad jums ir nauda, bet jums nav tik daudz sakaru un jūs nevēlaties maksāt tik daudz nodokļu jūs pērkat savu preci kaut kur Kolumbijā parasti kaukā jūs saņemat automašīnu ar līci jums ir vieta, kur nokļūt ostā ar 1 garāžu, lai saņemtu produktu ielieciet tos koferos, kuru ietilpība ir 25k katrs un tie ir biezi ūdensizturīgi ar gps jums ir jābūt kvadrātveida kāds no 2 veidiem, kas viņiem parasti ir 1 kuģa korpusa iekšpusē, kur ir režģi, tie ir ieviesti, otrs veids ir torpēdas, kas ir piestiprinātas pie kuģa korpusa, lai izmantotu šos 2 veidus, jums ir jābūt ekspertiem ūdenslīdējiem un laivām, lai atkal iekrautu un pietuvotos kādam krastam, kur viņi var to izcelt no jūras. Parasti, kad ūdenslīdēji tās izceļ, viņi ļauj tām doties dziļumā, jo GPS norāda, kur tās atrodas, un, kad laiva pārvietojas, tās ierodas pēc tām. tas būtu vēl viens modalitātes veids.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Ar lidmašīnu nav iespējams eksportēt lielus apjomus, robežkontrole ir ļoti stingra. Bija laiks, kad dzirdēju, ka izlidošanai jābūt, lai lidostas policija būtu izskrējienā un arī ielidošanā galamērķī. Par čemodāniem, maksimums 12k par vienu čemodānu un viņi iekasēja aptuveni 4000 USD par kilogramu pie izbraukšanas no lidostas plus to, ko iekasēs par ierašanos, bet lielākā daļa no tiem nekad nenonāk, tur viņi sevi uztic jaunavai un viņi iet, kamēr šī ir iesildīta. modalitāti un tas bija patiešām dārgi atšķirībā no pārvadāšanas ar kuģi, kas ir daudz lētāk un vairāk daudzumu.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Ar lidmašīnu nav iespējams eksportēt lielus apjomus, robežkontrole ir ļoti stingra. Bija laiks, kad dzirdēju, ka izlidošanai jābūt, lai lidostas policija būtu izskrējienā un arī ielidošanā galamērķī. Par čemodāniem, maksimums 12k par vienu čemodānu un viņi iekasēja aptuveni 4000 USD par kilogramu pie izbraukšanas no lidostas plus to, ko iekasēs par ierašanos, bet lielākā daļa no tiem nekad nenonāk, tur viņi sevi uztic jaunavai un viņi iet, kamēr šī ir iesildīta. modalitāti un tas bija patiešām dārgi atšķirībā no pārvadāšanas ar kuģi, kas ir daudz lētāk un vairāk daudzumu.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Rezumējot, ar kuģi viss ir lētāk nekā ar lidmašīnu, un ar kuģiem var pārvadāt lielāku daudzumu, bet jā vai jā, šo preču īpašniekiem ir jābūt visiem kontaktiem, lai tās nonāktu droši, jo viņiem ir jābūt garantijām, ka jā vai jā, ja tās nonāk un ja kaut kas notiek un tās nokrīt, ir kādam jāatbild.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Visbeidzot, eksports nenotiek no Panamas, Ekvadoras vai Brazīlijas, viss sākas no Kolumbijas. Pārējās valstis ir tikai robežpārejas tilti, kur notiek 1 pārkraušana, vai arī tās apstājas ceļā, ja Kolumbijas dokos nav iespējams, tās visu aizved uz šīm citām valstīm un iekrauj tur, lai paslēptu daudz vairāk sākotnējo izcelsmi, kas ir Kolumbija.
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Parasti kravas kuģu inspektori ir atalgoti, tāpēc ir vienkārši vieglāk importēt lielu daudzumu ar kuģi nekā daudzus mazus daudzumus ar gaisa transportu.
 

kdelorian

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Es no savas puses sniedzu savu ieguldījumu, ko pārzinu šajās jomās. Runājot par gaisa transportu, to izmanto ļoti maziem daudzumiem, ne vairāk kā 10 kg, un tas arī ir loģistikas murgs, turklāt ir daudz mainīgo lielumu, muitas suņu un viena un tā pati atbildīgā persona.

Tagad ar kravas lidmašīnām ir specifiski gadījumi, kad kravas lidmašīnās pēc kontroles iziešanas un pēc visu pārbaužu iziešanas, kad lidostā un uzņēmumā ir cilvēki, var būt pārbaude, ko veic pati aviokompānijas drošības dienesta darbinieki, ierodas un piespiež izkraut preces, lai pārbaudītu, vai tajās nav ievests kokaīns. Ar kuģi tas ir lēnāk, bet efektīvāk. Šeit ir vairāki. Viena no šīm metodēm ir darīt to ar pārsteigumu, proti, uzņēmuma konteiners tiek atvērts un apbalvots. Tas tiek piekrauts ar koferiem 20 līdz 25 kg, un parasti tie ir 300 līdz 500 kg maksimāli. vairāk nekā jebkas cits, jo, ja ir panākta tikai izbraukšana, tad ierašanās ostā ir jābūt kontaktam, lai zinātu, vai šis konteiners dodas uz pārbaudi, tie ir 3 krāsas - oranža, zaļa un sarkana, šeit spēlē arī cits faktors, ir pārāk daudz konteineru, kas ierodas uz viena kuģa, un ir pilnīgi neiespējami tos visus pārbaudīt, tāpēc šis ir visvairāk izmantotais veids jūras līmenī, neskaitot visas daudzās citas, kas ir. Tomēr pat tad mums jāpatur prātā, ka daži celtņi var noteikt konteinera lieko svaru, tāpēc tas pievērš uzmanību. To ir vieglāk noteikt no 500 nekā no 300. Piemēram, 300 ir vajadzīgi, lai sagatavotu kravas automašīnu iebraukšanai, izceltu koferus un izbrauktu no ostas.

No otras puses, klīst baumas, ka konteineri, par kuriem ir pilnībā samaksāts, tiek iekrauti un izkrauti normāli kā jebkuri citi, bet šeit jau runa ir par daudzumiem no 1 līdz 10 tonnām. Tiesa, es nezinu, vai tas eksistē vai ne, bet noteikti maksā īstajiem, ļoti īstajiem cilvēkiem. Šīs līnijas tiešām pastāv.

Tāpēc es dodu priekšroku izplatīšanai jau galamērķī par labu vairumtirdzniecības cenu (ja kādam ir krājumi Spānijā, es būtu ieinteresēts) Nobeigumā jāsecina, ka lielus daudzumus vienmēr labāk sūtīt pa jūru, jo ar lidmašīnu nav iespējams apstrādāt lielus daudzumus. Šī ir ļoti plaša tēma, par kuru var runāt ļoti ilgi. Ceru, ka mana informācija jums patīk, sveicieni visiem.
 
Top