Kāpēc mana DMT iznākums ir tik mazs?

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Es ievēroju pamācībā norādītos soļus.
Izmantots
250 g sasmalcinātas mimozas hostiles sakņu mizas.
Dejonizēts ūdens
Nātrija hidroksīds NaOHp
Zippo šķiltavu šķidrums.

Es sakratīju un ļāvu tam atdalīties, kā teikts, un paņēmu dzelteno šķidrumu.
Atkārtoju procesu, un pēc tam, kad tas tika atstāts saldētavā, ieguve bija tikai vienai DMT vape stick. Kas noteikti bija tas, ko es gaidīju.

Ko es darīju nepareizi, jo šī bija otrā reize, kad es to darīju, un es saņēmu tos pašus rezultātus.

Vienīgais, kas man nāk prātā, ir tas, ka sakņu mizas nebija ļoti smalki samaltas. Tika izmantots elektriskais kafijas dzirnaviņas aparāts.
Neesmu pārliecināts, vai tas bija tas, kas sabojāja manu iznākumu.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
DMT iznākumu ietekmē tek un, pats svarīgākais, mizas kvalitāte. Ja jūs izmantojat sliktas kvalitātes mizu, jūs iegūsiet sliktu iznākumu. Es nedomāju, ka jūsu iznākums ir slikts pulvera malšanas dēļ, es domāju, ka kafijas dzirnaviņas ir pietiekami labas, lai sasmalcinātu mizu. Es iesaku jums izmēģināt izmantot Cyb's Hybrid AB Salt tek. Jūs nevarat izmantot vairāk par 100 g šī tek, bet iznākums ir patiešām labs, tāpēc vienkārši veiciet vairākas partijas. Mēģiniet atrast arī labas mizas.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Pirms kāda laika, tagad to vairs nevar atrast, GordoTek YT rādīja vienkāršu ekstrakcijas metodi, cik liecina mana un mana drauga pieredze, tā bija vislabākā ieguves metode un visvienkāršākā metode, kādu es redzēju. Man vajadzētu iegūt šo video lejupielādēt kaut kur, ja vēlaties, es varu veikt mazliet meklēšanu un nosūtīt to jums @fosties.

Dodiet man zināt :)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Šis
https://www.patreon.com/posts/written-out-of-21369133
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Izskatās, ka viens, viņš ieguva 2 versijas, pirms tika noņemts no YT. Man joprojām ir viena no video versijas, ja kāds interesējas ;)
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Kā arī, neatceros puiša vārdu, bet tur bija tik nolādēts idiot proof AB tek, burtiski 4 sastāvdaļas un burka + pyrex trauks iztvaicēšanai :)
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Es mēģināju arī nedaudz uzsildīt šķidrumu, vēloties palielināt iznākumu, bet arī tas nepalīdzēja.
Varbūt tā ir saknes miza, kurā ir neliels daudzums DMT.
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Iespējams, ka sildīšanai nav nekāda sakara ar ražas palielināšanu :) imo. zemas kvalitātes sakņu miza ir jautājums.....
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Btw. kāpēc Jūs neizmantojāt kaut ko, lai mainītu pH, tikko noklikšķinājāt tieši tagad... nozīmē ka kaļķi vai kaut ko tamlīdzīgu...
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
skābes paskābināšana var būt atslēga, lai izvilktu vairāk, neesmu pārliecināts...
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Es neesmu eksperts, bet, cik atceros, dimetiltriptamīns vieglāk šķīst pH, kas mazāks par 7, ceru, ka kāds ar labākām zināšanām mani labos, ja man nav taisnība.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Es neko nezinu par ķīmiju, bet to es varētu izmēģināt nākamreiz.

Tas ir dīvaini, jo vai tiešām ir tāda atšķirība DMT daudzumā, ko satur saknes miza? Kā zināt, vai tā ir "laba" vai "slikta" saknes miza? Tas ir vienīgais man zināmais avots, kur es to varu iegādāties, tāpēc šķiet, ka ir dažādas zema DMT satura sakņu mizas zīmes.
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Jā, pastāv šāda atšķirība. Labs un slikts galvenokārt ir atkarīgs no pārdevēja. Man tbh. Jūs varat nopirkt desu, kurā ir 35% saturoša, pārējais ir noslēpums + MSG..... Un tu vari nopirkt desu, kurā pamatā ir 98 % gaļas bez mistērijas.....
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Un, kā jau teicu iepriekš, pH jābūt mazākam par 7...
 
Top