Looking for a vendor Kāpēc neviens nepiedāvā A-PVP

lookingformdpv

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pirmkārt, es esmu tikai piro smēķētājs, nevis ķīmiķis, tāpēc atvainojiet, ja tas, ko es teikšu, izklausīsies nezinoši, bet, noskatoties metamfetamīna sintēzes un apvp sintēzes video, man šķiet, ka apvp ir daudz vienkāršāks un mazāk apgrūtinošs.

Ar apihp aizliegts un mdphp freebase neeksistē, pyrro smokes lūdz apvp, aphp utt, un tas ir daudz cilvēku. Jo jauni legāli pyrros ir vilšanās

Esmu pārmeklējis visus lielos tor tirgus, neviens nepiedāvā apvp, kamēr tūkstošiem piedāvā meth un speed. Man vienkārši nav jēgas, kā šādu masveida tirgus plaisu nav izmantojis viens cilvēks visā ES.

TLDR; Es saprotu, ka vairāk cilvēku vēlas metu nekā apvp, bet apvp ES būtu diezgan ienesīgs, un apvp ir daudz vieglāk ražot. Kāpēc ES nav nevienas apvp?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Šodien mēs gatavojam savu pirmo testa partiju
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Sveiki, vai es varu to izmēģināt ?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Lūdzu, meklējiet mani, es esmu meklējis apmēram gadu.big fat zero ir tas, ko es esmu atradis.sure aphp, apihp,etcetc.Im solid, nav drāmas.4real.check.me.out.thanks you
 
  • Like
Reactions: $!$

Neeto84

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ja jūsu veiksmes gadījumā es gribu in
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Mēs varam jums nosūtīt bezmaksas paraugu, ja atrodaties Apvienotajā Karalistē
 

Neeto84

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Es esmu Itālijā, vai uiu varētu nosūtīt paraugu apvp
 

Twoje

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 19, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Izskatās, ka zāļu ražošana ir ļoti izdevīga...
Vai to var sajaukt arī ar mefedronu vai spīdpastu?
Kāda ir 1 kg cena Eiropā?
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Mēs pagaidām nepiedāvājam nosūtīšanu uz turieni, bet, iespējams, mēs kaut ko izdomāsim.

Es izvairītos no sajaukšanas, jo tie varētu mijiedarboties
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Nē cant apvp var sajaukt ar heksedronu a-php mdvp apihp
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Eiropā par 2700 līdz 5000 € kg
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
ja jums patīk staigāt apkārt kā trakam, apgriezties katru reizi, kad dzirdat kādu balsi galvā vai vajāšanas māniju, vai izskalot tualetē to, ko esat nopircis, domājot, ka pie durvīm stāv policists, ļoti spēcīgs efekts, runa ir par APVP, personīgā pieredze,es domāju, ka tieši tāpēc jūs to nevarat atrast tirgū. 😉
 
View previous replies…

lapgan1

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2024
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Kāda ir sajūta? Ja es ieņemšu nelielu devu, vai man būs halucinācijas?
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
ne uzreiz, tas ir atkarīgs no organisma un no devas un lietošanas metodes, dažiem pēc mēneša bēniņi svilps, citiem pēc sešiem mēnešiem, bet jebkurā gadījumā tas notiks.
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Vaso nailed to, 90% no peep nevar pakārt, saņemt busted, flap lūpas, tad laipni awesome maker mēģina padarīt peep laimīgs gets screwed.same reason I stop creating for money.folks nevar pakārt ar reālo un cūkas sekot taka peep snapdog city right to your neighborhood.its plain shame.most folk vajadzētu palikt prom no drugs.they vienkārši nav veidoti, lai apstrādātu raķešu braucienu un vēlas off, kad brauciens ir sākusies.57 gadiem vēroju, kā tas notiek. tas ir skumji, tāpat kā alkoholiķi, kuri dzer līdz slapjām smadzenēm. viņi ņirgājas par ļaudīm, kuri man saka, ka viņi dzer pārāk daudz un turpina dzert, līdz viņiem ir slapjas smadzenes un nav atpakaļceļa atpakaļ. visi domā, ka viņi var to kontrolēt, un pēc visas dzīves es esmu vienīgais, kurš nav miris, nedzīvo dzīvi vai cepti rīsi bezjēdzīgi.Ja jūs iekrītat jebkāda veida psihozes, kamēr dara narkotikas, jums bija labāk padomāt divreiz par to, lai turpinātu savu ceļu pa šo ceļu, jo pastāv iespēja, ka tas nav ceļš jums. sry bout rant bet es esmu tik noguris no tās pašas vecās dziesmas un dejas. es puse vienatnē vai w mana girl.cant tryst gandrīz neviens these days.oh pasakas es varētu pateikt. bet es turu noslēpumus, lai tas ir tas, ka. Palieciet drošībā, ļaudis.
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Jums vajadzētu doties uz kādu valsti pēc Padomju Savienības, tur tirgus ir pilns ar apvp tikai miruši pilieni
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Un redzēt, kā cilvēki reaģē uz šo supstance, tik toksisks, smadzeņu bojājumi noteikti ilgtermiņā
Neirotoksicitāte ir tik augsta
 
Top