Kāpēc nav amfetamīna oksalāta sāls formā

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Kāpēc nav amfetamīna oksalāta sāls formā
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Jūs varat veidot aminu oksolāta sāli, bet es domāju, ka tas ir mazliet sarežģīti, tā varētu būt laba alternatīva hcl, bet, ja jūsu produktā ir palikusi oksalāta skābe, tā ir toksiska.

Aminu brīvā bāze tika izšķīdināta 5 reizes lielākā tilpumā sausā IPA un pievienota pilienveidīgi 1 eq bezūdens oksālskābes, kas izšķīdināta IPA. Dažos gadījumos tieši cietā viela neveidojās. Pievienoja 3x lielāku tilpumu ētera un ielika erlenmeijeru saldētavā. Pēc stundas bija izveidojušās baltas, pūkainas nogulsnes. To vakuumfiltrēja, iegūstot želejveida cietu vielu. To trīcināja ar ēteri un žāvēja, sūknējot, pēc tam vakuumā. Atgūstamība bija no 60 līdz 95 %.
Iztvaicējot filtrātu, iegūst eļļainu materiālu, kas, pārklāts ar ēteri un ievietots saldētavā, krietni kristalizējas. Atkārtota kristalizācija ar IPA:ēteri likvidē pēdējās skābeņskābes pēdas.

Ar šo metodi var veidot arī citrātus
IPA vietā var mēģināt izmantot etilacetātu.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Paldies par pacietību atbildēt, patiesībā es vēl neesmu nonācis līdz šim posmam. Pašlaik man ir neveiksme efedrīna ekstrahēšanas procesā no efedras, izmantojot efedru.
 
View previous replies…

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Viss ir kārtībā,attiecībā uz ekstrakciju no efedras es nevaru jums palīdzēt, jo pats nekad to neesmu darījis vai pat daudz pētījis par to.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Man ir drosmīga ideja: Tā kā Ephedra sinica, izšķīdinot karstā ūdenī, nepārtraukti izdala efedrīnu, vai būtu iespējams tieši karsēt Ephedra sinica, joda, sarkanā fosfora un ūdens maisījumu 24 stundas zem refluksa? Vai no iegūtā produkta varētu tieši iegūt brīvās bāzes metamfetamīnu?
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Iespējams, būs zema iznākuma pakāpe ar daudz organisko blakusproduktu un kas zina, kādas blakusreakcijas, vispār neiesaku
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Paldies, bet ar maniem pašreizējiem ierobežotajiem resursiem, iespējams, es nespēšu radīt nekādu noderīgu produktu. Šobrīd es nespēju efektīvi iegūt no efedras auga pat efedrīna prekursoru.
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Izmēģiniet citus ceļus, varbūt pamēģiniet ekstrahēt efedrīnu vai pseido no tabletēm
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Manā valstī šādi medikamenti nav pieejami, un daudziem šķīdinātājiem ir ierobežota piekļuve. Pašlaik šķiet, ka visreālākais variants ir ekstrahēt efedrīnu no efedras auga un pēc tam izmantot Maskavas ceļu, izmantojot jodu un sarkano fosforu refluksā. Tomēr nākamais šķērslis ir sālsskābes gāzes iegūšana, un es neesmu pārliecināts, kā rīkoties. Vai jums ir kādi ieteikumi attiecībā uz sālsskābes gāzi? Vai bezūdens kalcija sulfāts un skābeņskābe var radīt sālsskābes gāzi? Vienīgā skābe, kas man ir pieejama, ir skābeņskābe, tāpēc es jautāju par skābeņskābes sāļiem. un vienīgais pieejamais šķīdinātājs ekstrakcijai ir petrolēteris, un es nezinu, vai tas var tieši aizstāt hloroformu vai toluolu.
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Es neiesaku rīkoties ar hcl(g) daudzi iesācēji ķīmiķi nomira šādā veidā, lai izgatavotu hcl gāzi, jums būtu nepieciešama sērskābe.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Bez sālsskābes gāzes, pat ja izdotos iegūt metamfetamīna brīvo bāzi, to būtu grūti izkristalizēt. Vai jums ir kādi citi ieteikumi? Sērskābe ir ierobežota un man nav pieejama.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Vai jūs pats esat izmēģinājis to darīt un, iespējams, varētu sniegt dažus galaprodukta attēlus?

Es to atradu citā forumā, kur lietotājs minēja arī iespēju tajā pašā procedūrā skābeņskābes vietā izmantot citronskābi. :)
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Atkarībā no tā, kurā valstī atrodaties
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Vai kristalizāciju var veikt, izmantojot sālsskābes šķīduma titrēšanu?
 
View previous replies…

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Ak, ak, ak, arī ēteris ir reglamentēts, vai tad var izmantot petrolēteri?
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Etera vietā var veikt dubulto šķīdinātāju pārkristalizāciju ar ipa un acetonu, ja vēlaties, varat to veikt arī tikai acetonā, nav nepieciešams, lai tas būtu bezūdens.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Man ir pieejams tikai petrolēteris, vai es varu to izmantot?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
u var darīt sāls, bet amfetamīna hcl
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Sveiki! Vai jums ir pieredze amfetamīna hcl ražošanā vai kāda informācija par tā ražošanu?
 
Top