Viljama Dampīra 4MMC Viņš Havrs

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Viljams Dampjērs man sniedza šādu 4MMC sintēzi. Mēs tērzējām līdz un no, bet kopš piektdienas h hasn4 popped over wh9ch is unlike hi. prom, un es neesmu varējis lūgt viņa padomu / palīdzību, jo es jūtu, ka kaut kas nav pareizi tajā, ko es daru. sastāvdaļas un metode ir norādītas turpmāk. Es nonāku līdz posmam, kad DCM pievienoju vienādu dejonizēta un tad pievienoju skābi līdz 5ph,,, NĀKOTĒJS BIT es nebiju pārliecināts, tāpēc es pārbaudīju PH līmeni augšējā līnijā pirms pievienojot skābi un labi sakratīju, pēc tam PH pārbaudīju tikai ūdeni? ARĪ TAD, KAD ES PIEVIENOJU SKĀBI UN TĀ SASNIEDZ 5PH, VAI MAN JĀTURPINA KRATĪT ECM, 4MMC UN DEIRONISED

man teica, ka tad, kad pH sasniegs 5PH, 4MMC tiks izskalots no DCM un iepludināts ūdenī, bet es neesmu pārliecināts, vai tas tā ir vai nav.

Es gaidu, kamēr "4mmc WAYER" KRISTALIZĒŠIES TĀMĒT, bet es nezinu, vai ūdenī ir kāds 4MMC, lai es to varētu darīt. kristalizēties, es neesmu pārliecināts, ko darīt.


Vai es neesmu palaidis garām SREP iMAYBR?

SASTĀVDAĻAS UN METODE, KĀ SASTĀVOJA VILJAMS DAMPIERS, IR TAS posms, kurā trūkst, piemēram, šakša?

Viljams Dampjērs man sniedza šādu 4MMC sintēzi. Mēs tērzējāmies līdz un no, bet viņš bija aizgājis, un es neesmu varējis lūgt viņa padomu / hee pudele noteikt a.oj y 4m.e

William Dampier metode:
1. Pievieno kolbā 50g100g200g BK (BK - cieta viela. Ar to jāstrādā ar cimdiem. Izmantojiet kolbai piltuvi. Līdz nākamajiem soļiem nebūtu slikti nofotografēt BK kolbā. 2. Kolbā ievietot BK. Pievienojiet dihlormetānu (150 ml 300 ml 600 ml min) un maisiet, līdz viss BK izšķīst. Var palīdzēt izšķīdināt, kolbu uzkarsējot. Uzkarsēšanai izmanto trauku ar karstu ūdeni, kolbas sildīšanas apvalku vai magnētisko maisītāju. Kolbu maisīt, kratot to manuāli vai maisot ar virspusējo maisītāju vai magnētisko maisītāju. Nesildīt maisījumu augstāk par 40*C 3. Kad viss ir izšķīdis, pievieno 100 ml200 ml400 ml metilamīna ūdens. Tā ir smirdoša indīga gāze ūdenī, kas smaržo pēc sapuvušas zivs. To var viegli saprast pēc smaržas, bet es neiesaku to ieelpot. Varat pārbaudīt ar indikatora papīru, tas būs sārmains. Pievienojiet metilamīnu lēnām, lai izvairītos no pārkaršanas. 4. Kad viss metilamīns ir pievienots, maisījumu uzkarsē līdz 35-40*C. Ja maisījums jau ir šādā temperatūrā, tad to vienkārši uzturiet. Kopumā metilamīna pievienošana, sajaukšana ar karsēšanu ilgst 3 stundas. Pēc šī laika ielej tīru ūdeni un atdala to no dihlormetāna slāņa. Ja dihlormetāna slānis smaržo pēc sapuvušas zivs, skalošanu atkārtojiet ar tīru ūdeni. 5. Tālāk mēs veiksim paskābināšanu, ir vairāki ceļi. Veicināšanai es ieteiktu vienu no saviem iecienītākajiem maršrutiem. Tas aizņem vairāk laika, bet dod labus rezultātus. Mums nepieciešams tīrs ūdens un stikla trauki kristalizācijai. Dihlormetāna izskalotajam slānim pievieno tīru ūdeni (ne vairāk kā tikpat daudz, cik pats dihlormetāna daudzums) un, labi maisot, pievieno sālsskābi līdz pH = 5. Pēc tam ūdeni saturošo slāni atdalām stikla traukā tā, lai tā biezums būtu 1-1,5 cm. Atstājam to istabas temperatūrā tumšā vietā bez vāka. Nav nepieciešams maisīt. DCM ievietojam saldētavā. Gaidāmā kristalizācija
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Sveiki,
Es atbildēšu, kamēr jūs gaidīsiet Viljama atbildi.
Paskābināšanas procesa laikā tiek mērīts maisījuma pH. Ja maisīšanas laikā pH ir 5, process ir pabeigts.
Pēc paskābināšanas jāļauj slāņiem atdalīties. Pēc tam ir jāatdala DCM slānis no ūdens slāņa. DCM slāni aizzīmogo un ievieto saldētavā. Ūdenisko slāni ielej dziļā traukā un atstāj kristalizēties. Ūdens iztvaikojot, veidojas kristāli.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Tas ir, lai pārbaudītu, vai 4mmc paliek DCM.
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
sūdi, jau izmesti.
Vai ir labāk izmantot DCM nekā etilacetātu? Manā valstī ir daudz vieglāk dabūt etilacetātu.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Tātad var izmantot jebkuru no tiem, un nav īpašu atšķirību produktu kvalitātē vai sintēzē?
 

experimentsci

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2023
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Tātad nav nepieciešams DCM slāni ar 4mmc pirms paskābināšanas ievietot saldētavā?

Kas notiek, ja man ir temperatūras atšķirības. Piemēram, pusstundu man bija 35 grādi, bet kādu laiku - 37 grādi. Visu laiku gaidot temperatūru.
Vai man šīs temperatūras izmaiņas jālīdzsvaro, mainot reakcijas laiku?
(Piemēram, es nedaudz saīsinu reakcijas laiku, kad temperatūra ir tuvu 38 grādiem, un nedaudz pagarinu reakcijas laiku, kad temperatūra ir tuvu 35 grādiem)?

Liels paldies, puiši. :)
 
Top