Volfa-Kišnera reducēšana, liela mēroga, iespējama vai tikai pašnāvība?

victorplum

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Saskaņā ar nosaukumu: Es mēģināju izdomāt stereoselektīvu sintēzi, bet esmu iestrēdzis vienā punktā, kur man ir jānoņem karbonils. Pārvēršot to par spirtu, izzustu selektivitātes mērķis. Tagad, lai kur es meklētu informāciju, visur ir tikai cilvēki, kas brīdina par to, ka dod priekšroku jebkuram citam veidam, un brīdina par hidrazīna kancerogēnajām īpašībām (+ turēšana 200+ °C temperatūrā, kamēr tas ir pietiekami gaistošs pat istabas temperatūrā + vārošs KOH šķīdums). Šķiet, ka palielināšana līdz 100+g mērogam ir kaut kas tāds, ko darītu ļoti maz cilvēku: vai ir veids, kā nenomirt? Man arī nav laboratorijas, tāpēc es to nevaru darīt pat zem tvaika nosūcēja (labi, tas vēl ir jābūvē, bet budžeta apsvērumu dēļ tvaika nosūcējs parasti tiek pievienots tikai tad, kad tas ir vajadzīgs).

Alternatīva būtu Klemmensena, bet tam vajadzīgs dzīvsudrabs. Patiesi, kā es varētu izņemt to ņurdošo skābekli, ja man nebūtu jāraksta testaments gadījumam?
 

highTEMPO

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Es neveiktu Volfa-Kišnera reducēšanu, ja vien jums nav atbilstošas laboratorijas. Hidrazīns ir raķešu degviela. Es neuztraucos par vēzi, manā laboratorijā ir smilšu pudele, un uz etiķetes rakstīts, ka var izraisīt vēzi. Lai atbrīvotos no skābekļa, jūs varētu reducēt ar Ranē niķeli, vispirms reaģējot ar karbonilu ar etaneditiolu, tomēr arī šī reakcija var ātri kļūt nekontrolējama. Veiksmi
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Šis ir jākārto tikai uzmanīgi un pakāpeniski... Esmu redzējis veiksmīgu mikroviļņu reakciju, bet domāju, ka varētu veikt vairākas partijas vienlaicīgi un aptaujāt maisījumus apstrādei, katrā ziņā tas jādara nelielā reaktora ielādēšanā. Vai tas ir ketons, ko jūs mēģināt noņemt?
 
Top