strādājiet ar hešiem, lai aiz tiem redzētu burtciparu vārdus, izmantojot vortex maths

lucero0527

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 30, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi, es ceru, ka nosaukums ir skaidrs, ja nē, mēģināšu paskaidrot par to.
Es neesmu profesionāls drošības sistēmu speciālists vai cits profesionālis par to. Vienkārši vienkāršs puisis, kurš studē matemātiku kā hobiju.
Pirms dažiem mēnešiem es sāku studēt virpuļmātiku, kas sākumā izskatās vienkārša, bet tad, kad to izmanto mūsu ikdienas dzīvē, piemēram, hashe, kļūst grūti.
Es jau iepriekš rakstīju, paziņojot, ka es "atklāju", tā sakot, ka informāciju var iegūt no rakstzīmēm, ko satur hash, runājot par hash, kas satur, piemēram, paroli. (Es zinu, ka hash var saturēt ne tikai vārdu, burtu un ciparu u.c., bet arī veselus failus), lai gan es aprobežojos tikai ar to, ka tas attiecas uz vienkāršu paplašinājumu un smagu darbu var veikt jebkurā hash.
Es centīšos, lai tas būtu ļoti vienkārši. bet es nepaskaidrošu, kā vortex math darbojas, mana ideja dalīties ar šo, (lai gan daudzi noteikti izmantos to ļaunprātīgos nolūkos), jo es saprotu, ka tas var būt noderīga izmantošana, arī redzēt, kādas iespējas zināšanas vai šo zināšanu pielietojums var dot man.
Nu, izlaižot jebkuru skeptiķis, es aicinu jūs, ja argumentācija nepatērē laiku piemērot šo matemātiku palikt skeptiski klusējot. Es šo matemātiku sadalīju 4 diferenciālām jomām, lai to piemērotu hašam.
1¬ Zinu katra ascii simbola vērtības no 1 līdz 9, tas ietver burtus, ciparus un zīmes. (Tā kā es to piemēroju tikai burtciparu vārdam, es izmantoju tikai burtus un ciparus, lai gan es mēģināju to ar zīmēm, tas aizņem laiku, un, tā kā viss tiek darīts ar rokām, tas kļūst sarežģīti, bet to var izdarīt), es to izmēģināju ar hash sha 256 un sha 512, jo y darbojas abos gadījumos ar to pašu metodi.
2¬ Ievietojot vērtību katram burtam, hash ir jāsamazina līdz 4 skaitļu grupām, samazināšana tiek veikta ar vorteksa matemātikas noteikumu.
3¬ iegūstot šīs informācijas 4 grupas, mēs iegūsim heša vārda rakstzīmju garumu, kā arī to, kuras grupas mums jālikvidē.
4¬ Izslēdzot grupas, kuras mēs neizmantosim, kas būs 2 grupas no 4 skaitļiem, mums jau būs 80% no visiem burtiem, ko satur hash vārds. Precīzus skaitļus un burtus iegūst, izmantojot virpuļu matemātikas fraktālo ģeometriju.
Ja fraktālā ģeometrija ir vienāda, tad rezultāts ir patiess, šajā gadījumā tam skaitlim no 4 skaitļu grupas ir jābūt burtu/skaitļu konteineram, kas satur haša vārdu, pretējā gadījumā tas tiek izslēgts no rezultāta.
Ja grupas skaitļu summa ir vienāda ar vai mazāka par 5, heša vārds ir īsāks par 9 rakstzīmēm, ja tā ir mazāka par 8, vārds ir īsāks par 18 rakstzīmēm, šajā summā ir sakarība, tā sasniedzama tikai šeit, jo rezultāti vienmēr dod precīzu skaitli.
Visu šo procesu veicu ar papīru un zīmuli, jo nav programmatūras, kas visus šos soļus veiktu automātiski, un tas aizņem tikai pāris stundas pēc fraktālās ģeometrijas aprēķināšanas.
Ņemiet vērā, ka, atkārtojot burtu, fraktālās ģeometrijas summa ir vienāda ar 0, bet, tā kā 0 šajā matemātikā neeksistē, rezultāts vienmēr ir 9, tas ir tāpēc, ka ir jāiegūst 3 6 vai 9, lai ģeometrijai mainītu polaritāti .
Nevajag pārāk tālu iet ar skaitļu iegūšanu vairāk nekā 2 ciparu burtciparu vārdā (2 nepārtraukti skaitļi), tomēr, ja to var iegūt, tādā pašā veidā ar zīmēm. Neatkarīgi no ša 256 vai ša 512 hash sarežģītības, abiem tiek piemērots vienāds process un tiek iegūti vienādi rezultāti, jo šo matemātikas koncepcija ir strādāt ar visas kopas vienkāršošanu.
Es izmēģināju šo metodi ar 100 hešiem, 50 izveidoju es un vēl 50 izveidoja nezināma persona, un visos 100 mēģinājumos tā vienmēr bija veiksmīga.
Ko ar to var panākt, zinot, kādus burtus un ciparus vārds satur, (var zināt arī zīmes gadījumā, ko tās satur, process ir tāds pats, tikai garāks), un vārda garumu.
Nevajag turpināt to pētīt, bet esmu pārliecināts, ka var iegūt arī katru zīmi pēc tās pozīcijas vārdā, tas ir, uzzināt, kādā secībā katra zīme ir atrodama, jo metodē, ko es jums parādīšu, nav nekādas kārtības, tiek iegūti tikai burti un cipari, bet ne secība, tomēr esmu pārliecināts, ka ģeometrijā ir kārtības modelis, jo, kā jau minēju, tas ir saistīts ar polaritāti, un tas dod kārtību.
Es aicinu jūs izpētīt par to, un ar prieku es veicinu vairāk par šo tēmu, jo pēc izpētes tīklā, es neatradu neko līdzīgu, un tas ir tas, kas rada pateicību par atklājumu, pat ja tas ir tikai par zināšanām un neveicina neko ienesīgu .
 
Top