Wuhan Alpha Omega Pharmaceutical Lab.... legit? pārskats?

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi. Šeit jauns lietotājs.
Nākamnedēļ es lidoju uz Kolumbiju uz 2 mēnešiem, un, kamēr es tur būšu, es gribētu izveidot nelielu darbību, lai, esot tur, sintezētu nedaudz 4mmc. Es domāju sākt ar 100 g 2B4MP vai apmēram tā...

Es esmu pārliecināts, ka varu sagādāt laboratorijas aprīkojumu, bet man ir nelielas problēmas ar prekursoriem... vai kāds zina kādu legālu laboratoriju? Vai Wuhan Alpha Omega ir legit? Es zinu, ka viņi šeit reklamējas, bet viņu darbība izskatās mazliet apšaubāma.

Piemēram, tur ir uzskaitīti viņu whatsapps. Turklāt lapā "Par mums" kā "autoritāte medicīnas jomā" ir norādīts "Jack Damon", bet šī fotogrāfija ir bullshit stock foto, kas google attēlu meklēšanā atklāj, ka tas ir kāds cits.


Piemēram, šeit, šajā citā saitē, viņa burtiskā vārda birkā ir rakstīts Dennis


Un šeit ir google meklēšana



Pēc tam, kad man bija scammed par £ 400 ar Chenhua Chems (wickr: cnbilly) kādu laiku atpakaļ, Es esmu mazliet negribīgi pasūtīt no šiem bloody ķīniešu atkal! Īpaši ar šādu sarkanu karogu.

Vai kāds ir izmantojis šo pārdevēju?
Vai arī var apstiprināt citu piemērotu pārdevēju?

Ja nē, es varētu vienkārši palikt ar coke...., bet kur ir jautrība? :)
 
Last edited:

Deedubbau

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Vai esat kādreiz iepriekš faktiski strādājis ar bromketoniem? Palieciet pie koksa pirkšanas...

Bromketoni ir neticami spēcīgi kairinātāji, ja atvērsiet pudeli ārpus tvaika nosūcēja, pieredzēsiet, kā tas ir, ja jums uz kailā ķermeņa uzsmērē Kolumbijas čilli....trust me...
Nav jautri.
 

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Nē, šis būs mans pirmais zinātniskais eksperiments, kas pārsniedz vienkāršu ReX IPA un vienu (jāatzīst, ka diezgan krampjainu) ekstrakciju no mimozas saknes tieši uz bāzi.

Meph sythesis video puisis neveic reakciju dūmu skapī, un nešķiet, ka viņš būtu tērpies pilnā aizsargtērpā, kā jūs norādāt, ka tas varētu būt nepieciešams.

Es pamanīju, ka citā komentārā jūs minat, ka lielākā daļa 2B4MP, ko sūta no Ķīnas, ir krāpšana (jūsu izklāstītā iemesla dēļ) - vai jūs esat pārliecināts?
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Vai vēlaties izveidot mefedrona laboratoriju Kolumbijā - kokaīna un karteļu valstī?
 

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Mans puisis, es vēl pat neesmu piezemējies uz vietas... kad nākamnedēļ apmetīšos uz dzīvi un atkal satikšos ar savu draugu, iepazīšos ar zemi (varbūt arī ar kaut ko citu)... tad noteikšu turpmāko ceļu.

Man ir vajadzīga tikai 2/3 kakla kolba, separators un atgaitas kondensators (pēdējais no tiem, aplūkojot reakcijas gaitu, šķiet, nav vajadzīgs, jo to izmanto tikai ventilācijai; izplūstošās gāzes nav jāaiztur un jāiekļauj atpakaļ maisījumā... vai ne?).
Protams, arī prekursoru sastāvdaļas.

Kolumbija ir valsts ar 50 miljoniem iedzīvotāju... vai jūs nopietni apgalvojat, ka kartelis ir visu šo vietu apzinājis? Nekāda ejercito militar, nekāda policija, nekādi alfabēta zēni, kas inkognito darbojas ārzemēs...?



Vai es varētu saņemt nopietnas atbildes? Vai kāds? @Marvin "Popcorn" Sutton?
 
Last edited:
Top