Ksilols amfetamīna skābes bāzes ekstrakcijā

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Vai, veicot amfetamīna skābes bāzes ekstrakciju, petrolētera vietā var izmantot ksilolu?
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Visticamāk, bet to var tikai iztvaicēt
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Tāpat kā sarunās ar DMT ekstrakcijas pieredzi. Abi ir nepolāri šķīdinātāji. Taču ksilols atstāj nelielu atlikumu, un tas ir jāiztvaicē, savukārt petrolēteris ļauj sasaldēt kristālus, arī ksilols ir ar smaržu. Es domāju, ka jūsu mērķim jums vajadzētu izmēģināt citu šķīdinātāju. Lielākā daļa krāsu atšķaidītāju patiesībā ir ražoti no petrolētera, vienkārši uzziniet to sastāvdaļas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jā, es izvairītos no ksilola un izmantotu ligroīnu Vai jūs zinājāt, ka ksilols ir dimetilbenzols? Tas tā ir, un šos metilus nav grūti izsist, un tad jums apkārt peld radikāli metiljoni, kas varētu darīt negaidītas lietas, piemēram, alkilēt amfetamīnu, bet, iespējams, ne uz slāpekļa, iespējams, uz fenila vai alfa vai beta 2-metil-amfetamīna kāds? 3-metil? Parametils?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
problēma ir tā, ka ēters nav pieejams tur, kur es esmu, un, protams, tas ir ļoti gaistošs. es arī īsti neredzēju alternatīvu. bet man ir ligroīns. pamēģināšu ligroīnu un redzēšu, kā veiksies.

es tiešām mēģināju veikt skābju un bāzu ekstrakciju mikro mērogā ar ksilolu, bet man neizdevās panākt, lai amfetamīns beigās nogulsnētos.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Jūs varat izmēģināt ksilolu, bet neesmu pārliecināts, ka tas darbosies. Ziniet droši par dietilēteri, dioksānu, DCM.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Es ņemšu vērā Frita Buknera padomu un dietilētera vietā izmēģināšu ligroīnu.

ja nav sērskābes, vai, kad pēdējā posmā ir laiks nogulsnēt amfetamīnu, var izmantot fosforskābi? vai labāk sālsskābi? vai ko citu?

(es izmantošu amfetamīnu, kas sintēzes laikā tika nogulsnēts, izmantojot fosforskābi, ja tas ir svarīgi).
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ligroīns ir labi, gandrīz tas pats, kas PE. Jā, fosforskābe ir ok. Hlorūdeņražskābe nav ok =) Izlasiet manu tēmu par amfetamīna sāļiem.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ko jūs ieteiktu darīt, lai iegūtu tīru naftu? vai ir kāds konkrēts naftas produkts/cas numurs, kas man būtu jāmeklē?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Es nezinu, kādi šķīdinātāji ir pieejami jūsu atrašanās vietā. Ligroīns ir ligroīns. Vienkārši meklējiet to. Visi tie ir kārtībā. Jo vieglāka frakcija, jo vieglāk to pēc tam iztvaicēt.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Es esmu Lielbritānijā. es pieņēmu, ka veikalā nopērkamajā šķiltavu šķidrumā, piemēram, varētu būt kādi piemaisījumi, un, iespējams, būtu nepieciešama frakcionētā destilācija.

kaut kāda iemesla dēļ ligroīns šeit ir mazliet nepieejams, tāpēc domāju, vai tā vietā nederētu kaut kas vieglāk pieejams, piemēram, baltais spirts (piemēram, stoddard solvent, CAS Nr.: 8052-41-3)?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Jā, jūs varat izmēģināt šo.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pat ar ligroīnu, kuru vēlaties padarīt aukstu, lai nogulsnes nogulsnētos
Un acīmredzot, ja tajā ir ūdens, tas nogulsnēsies ( tāpēc sālsskābes vietā ir jālieto gāze), vai arī jūs varat iztvaicēt naftu. Es neesmu 100 % pārliecināts par to, ka tas viss ir saistīts ar amfetamīnu. Es nekad dzīvē neesmu redzējis amfetamīnu. Tas viss attiecas uz metamfetamīnu. Es pieņemu, ka jūs mēģināsiet nogulsnēt sulfātu.🤔
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Vai jūs domājat gāzēšanu ar hcl gāzi?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es to darīju, bet, kā jau teicu, amfetamīns manā galvā automātiski pārvēršas par metamfetamīnu, jo šeit nav amfetamīna. Sulfāts ir Lūisa skābe, ko jūs vēlaties, nevis hidrohlorīds.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Pagaidām nogulsnēm izmantošu fosforskābi, jo sērskābe šeit ir grūti pieejama.

Vai jūs varētu sīkāk paskaidrot, ko jūs domājāt, kad runājāt par Lūisa skābi kā par to, ko es vēlos, nevis par hidrohlorīdu? es uzmeklēju meklētājā, bet nevarēju atrast neko vairāk par to, ka tā veido Lūisa aduktu. (joprojām esmu ļoti liels nezinātājs ķīmijā).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tā vietā, lai mēģinātu to izskaidrot, attēloju to vizuāli.
5UxV9cuMJa


BWbNnThU2G


HZoPrRUTcV


CJ7FouhbVG

Qf4XJh0m7l

C86p9BPZkI
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
paldies.

man ir skaidrāk saprotams, kas ir lūisa skābe/bāze, bet saistībā ar amfetamīna nogulsnēšanos skābes-bāzes ekstrakcijas beigās, kuru skābi būtu labāk izmantot sālsskābes vietā?

Atvainojiet, ja es kaut ko palaidu garām.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Domāju, ka jums pietrūkst iepriekšējās mākslas, iepriekšējo darbu vai... nozares standartu. Jums tā netrūkst. Bet jūs domājat, ka jums pietrūkst. 9/10, cilvēki kaut ko dara noteiktā veidā kāda iemesla dēļ. Bieži vien tās ir zināšanas vai pieredze. Ne vienmēr, bet bieži. Ir iemesls, kāpēc amfetamīns ir izgatavots kā sulfāts. Es nezinu, kāds tas ir, bet pirms apmēram 6 nedēļām bija kāds pavediens, kurā kāds jautāja, kāpēc amfetamīns visbiežāk ir sulfāts. Tas varētu būt vairāki skābes sāļi, vismaz, bet sulfāts ir goto iemesla dēļ, es vai nu neesmu skatījies vai aizmirsu.
 
Top