yaba recepte maksās par to

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Doe kāds zina, kā padarīt yaba met tabletes no taizemes maksās par to.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Hi. Yaba ir metamfetamīna tablete, kas sastāv no metamfetamīna un kofeīna proporcijā 50/50 vai mazāk (20/80). Iespējams, ir daži pildvielas un pārtikas krāsvielas.
 
Last edited by a moderator:

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Vai jūs domājat, ka jūs varētu sniegt man pamācību par to, kā to varētu izgatavot im nav tik labs chemisrty bet zinu ķīmiķi, kas varētu to izdarīt, bet ir nepieciešama sava veida rokasgrāmata, piemēram, kā apvienot meth un kofeīnu un kā izgatavot meth, izmantojot lētāko metodi ar lielāko iznākumu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Jums ir jāizvēlas metode, kas būs piemērota jums un jūsu atrašanās vietai, prekursoru pieejamībai. Ir metodes no P2P un efedrīna. Tur jūs varat atrast tabulēšanas metodi. Es ceru, ka jums ir pietiekami labs ķīmiķis, lai sajauktu metamfetamīnu ar kofeīnu. :)
 
Last edited by a moderator:

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
yh bet kā mets tiek sajaukts ar kofeīnu? tas ir tas, kas man ir nepieciešams intructions. Attiecībā uz prekursoriem par laimi es dzīvoju vietā, kur varu dabūt visu, kas man vajadzīgs, šeit nav nekādu ierobežojumu pseidozāles, tāpēc varu dabūt pēc iespējas vairāk. Vai jums ir norādījumi, kā sajaukt metamfetamīnu ar kofeīnu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tas ir vienkārši kā ēdiena gatavošana. Jums uz svariem ir jānosver 100 g metamfetamīna un 100 g kofeīna maizes cepļos, pēc tam tos kārtīgi samaisiet vienā lielā vārglāzē ar maisīšanas stieni, lai iegūtu 50/50 metamfetamīna un kofeīna maisījumu.
 
Last edited by a moderator:

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Daym G.Patton, I wonder if trackzz is ever going to come back with pics? Jo jūs zināt, kā mēs sakām privātajā tīmeklī, pics or it never happened lol.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
WTF ir yaba ???? Uzziniet, kas ir met ...
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Yaba ir tas sūds, ko mūki Āzijā spiež uz nūbiem visā Klusajā okeānā. Indonēzija, Indija, Aussie, nav nozīmes, no kurienes patiesībā, tikai izriet no laboratorijām tur un virzās uz austrumiem, nāk no relatīvajiem rietumiem atkarībā no tā, kur tu sēdi. Izskatās kā skittles, iespējams, garšo kā skittles. Lēts, efektīvs, pagrīdes farmācijas adderall, ja jūs jautājat man.
Diemžēl, kā mēs visi zinām, narkotiku karš ir skandalozs. Varētu domāt, ka tās būtu populārākas ASV reiva scēnā, tā vietā mēs dodam priekšroku MDMA vai analogiem, piemēram, BK MDMA vai Piperzines mūsu tabulās.

Vienīgā īstā dizainera narkotika ir mefedrons. Visi pārējie ir tikai pārveidojumi tam, ko jūs jau zināt un mīlat.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Amfetamīns ar skittles garšu ? Nopietni ?

Tiešām sūdi.

Un, jā, kungs, mefedrons izglābs pasauli un ASV ! :LOL:
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Es nebiju pārsteigts, es domāju, ka ASV tabletes pašas par sevi ir ar vieglu cukura garšu, dažas pat satur cukuru, lai attālinātu īsto zāļu garšu.
 

Binary68

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ar ANO piekrišanu - Amfetamīna tipa stimulējošo vielu un citu narkotisko vielu ļaunprātīgas izmantošanas modeļi un tendences Austrumāzijā un Klusā okeāna reģionā 2005. gadā .

https://perpustakaan.bnn.go.id/site..._of_Amphetamine_Type_Stimulants_ATS_and_O.pdf - 103. lpp.)

Yaba tabletes vidējais svars ir 90 miligrami, un tās sastāvā ir 25-30 procenti
metamfetamīna, 60-70 procentus kofeīna un 5-10 procentus citu saistvielu.

Skatīt arī "Taizemē konfiscēto metamfetamīna (Ya-Ba) tablešu piemaisījumu identifikācija un statistiskā klasifikācija" https://www.erowid.org/archive/rhodium/pdf/yaba.impurities.pdf.



Tātad es domāju, ka 30 mg malta metamfetamīna recepte
50 mg tīra kofeīna
10mg saistvielas
0,1mg etilvanilīna

attiecībā uz pildvielas/ saistvielas izvēli - ja nepieciešams - vajag kaut ko tādu, kas karsējot viegli sadalās un neizdala toksiskas gāzes. Iespējams, viegli iegūstams kalcija karbonāts, kas sadalās līdz CO2 un atstāj baltu cietu kalcija oksīdu (kaļķi). To parasti var iegādāties dolāru veikalos kā ķīmisko vielu gaisa mitrinātājā.

Ja jūs to izgatavosiet, mani visvairāk interesē saruna.

B68
 

roshan

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 6, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Vai jūs, lūdzu, varētu sniegt man kādas norādes vai instrukcijas par to, kā, ņemot vērā jūsu minēto sastāvu, izveidot jabas tableti? Būtu ļoti pateicīgs, jo man ir pieejami nepieciešamie prekursori un spējīga ķīmiķa palīdzība. Mani īpaši interesē, kā efektīvi sajaukt metamfetamīnu ar kofeīnu. Paldies.
B68
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Jāpanāk, lai tās kūst, nevis deg, jo cilvēkiem patīk smēķēt tabletes no folijas
 
Top