Ražas atšķirība starp hloro un jodo?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Vai kāds var pateikt, kāda ir atšķirība iznākumā starp 2hlor-4metilpropiofenonu un 2jodo-4metilpropiofenonu?

Varbūt reakcijā ir citas izmaiņas?
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
2-jod-4-metilpropiofenons ir labāka atstājošā grupa, taču to ir grūtāk uzņemt uz oglekļa. 2-hlor-4-metilpropiofenonu ir vieglāk uzņemt uz oglekļa, bet tas ir sliktāka atstājošā grupa. 2-brom-4-metilpropiofenons ir tieši piemērots. Mēģināt izgatavot 4-MMC vai 4-MEC?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Galu galā mēģina izgatavot 4 mmc, bet izmanto arī prekursorus, kas nav iekļauti nevienā sarakstā.

2b4m ir šādā sarakstā, pat ja tas ir ļoti neprecīzs. Tas joprojām tehniski nav ok.

2i4m un 2c4m nav šīs pašas problēmas. Tāpēc es jautāju par to ienesīgumu un jebkādām atšķirībām.

Imo, būt pēc iespējas juridiski piesardzīgam ir vissvarīgākais, tad fiziskā drošība, tad savienojumu tīrība.
 

mushr

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Īsa atbilde uz OP jautājumu: Lai iegūtu 2 hlor-4 metilpropiofenonu (2c4m), jūsu reakcijā ir nepieciešamas dažas izmaiņas.

No manas pieredzes, pielāgojot Ķīnas patentu WO2017211129A1 mefedronam ar 2c4m kā starpproduktu, pagāja laiks, līdz es no 2c4m sasniedzu 70+ % mefedrona iznākumu.

Patentā ir norādīts, ka ar metilamīna ūdens šķīdumu tiek iegūts 40 % iznākums, tomēr, lūdzu, paturiet prātā, ka patents attiecas uz nesubstituētu metkatinonu. Mefedronam ar metilamīna ūdens šķīdumu es nekad neesmu ieguvis vairāk par 30 %. Paaugstinot temperatūru vai reakcijas laiku, mēs varam iegūt vairāk tikai izomefedrona piesārņotu produktu.

Lai no 2c4m iegūtu 70+ % mefedrona iznākumu, mums ir jāsagatavo metilamīna šķīdums kādā no piemērotiem bezūdens šķīdinātājiem, kā paskaidrots šeit:

Šai konkrētajai reakcijai man labi noderēja visi šie metilamīna šķīdumi: 10-20 % benzolā, 10-20 % toluolā, 10 % DCM, 10 % NMP.

Es nekad nemēģināju metanola vai IPA metilamīna šķīdumus, jo literatūrā ir norādīts, ka metilaminācijas reakcijā jāizvairās no spirta šķīdinātājiem. Tomēr būtu interesanti redzēt, kas notiks.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jūs varat mēģināt aizstāt hloru ar jodu. Cik atceros, reakcija tiek veikta acetonā.
 
View previous replies…

mushr

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
paldies par mājienu, tas tiešām ir jēgpilni. Es mēģināšu reaģēt ar 2c4m ar KI acetonā.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
varbūt nātrija jodīds būs labāks, viss ir atkarīgs no jodīda labās šķīdības acetonā un hlorīda zemās šķīdības acetonā. Jebkurā gadījumā, ja jūs izveidosiet apmaiņas reakciju, būs ļoti interesanti redzēt jūsu darbu.
 

mushr

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
paldies, man ir nedaudz nātrija jodīda, un es to noteikti izmēģināšu, tiklīdz būšu savā laboratorijā, kas, ļoti iespējams, notiks tikai jūlija vidū. Jebkurā gadījumā es jūs informēšu šeit par progresu.
 
Top