Ražīgums vai laiks?

What would you prefer:

  • Increase reaction yield insignificantly (~5-15%)

  • Reduce reaction time and labor intensity, but loose some the product


Results are only viewable after voting.

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki! Ķīmisko sintēžu laikā rodas mērķa produktu atliekas. Tie veidojas dažu manipulāciju dēļ, piemēram, mazgāšanas, slāņu atdalīšanas, dekantēšanas, paskābināšanas (sāļu veidošanās) u. c. dēļ. Šādus produktus var savākt, veicot papildu ekstrakcijas, destilācijas un kristalizācijas, lai ievērojami palielinātu sintēzes iznākumu. Šīs manipulācijas aizņem zināmu laiku un paildzina visu sintēzes procesu. Turklāt tas aizņem vairāk laika laboratorijā, kas saistīts ar iespējamiem slepeniem riskiem.

UPD
Dažu populāru sintēžu dūņās ir zudumi.
 
Last edited:

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Ja u zina, kā veikt, tad laiks nav problēma.
ja u izgatavots 3/4mmc 3/4cmc apvp/bkndma 20kg vai 100kg ir max 2days izgatavots pulveris 2max nedēļas izgatavots kristāls
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Šo tēmu 😬 es nesauktu par 15 % nenozīmīgu. Iespējams, varbūt Polijā, kur prekursori plūst kā ūdens pa ielu, bet tie no mums, kam pakaļkāja nedēļu paliek sasprēgājusi, cerot, ka mūsu pasts sasniegs pastkastīti, gribēs savākt šos 15 %. Ja man būs jāpērk plastmasas metinājums par 40 dolāriem par litru un jādestilē DCM, es to gribu atgūt. Ja es varu nopirkt litru par 30 dolāriem, es, iespējams, to atstāšu.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Es 2. uzskatu, ka 15% ir pūļu, laika un naudas izšķiešana. Redzot reakcijas novērtējumu, kas ir tāds, kāds tas ir. 67,1 % cilvēku, manuprāt, patiešām izmet mucas dibenu, pēc sintēzes veikšanas un ekstrakciju veikšanas utt. personīgi 15 % ir nekas, ja pirmā atkārtotā kristalizācija var samazināt iznākumu jūsu produktā vismaz par 20-35 %, viegli varbūt vairāk!
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Tas ir atkarīgs no. Darījumi ar dūņām, nekādā gadījumā nav tā vērti. Pat juridiskajās nozarēs dūņas ir viena no visgrūtāk risināmajām lietām. Oriģinālajā rakstā viņš izmanto tikai 5 ml 25 % NaOH šķīduma. Lai iznīcinātu katru gramu Al, ir vajadzīgi aptuveni 9-9,3 grami NaOH. Tātad apmēram 54-55 gramus NaoH (100 %), es apsolu, ka daudz nogulšņu nepaliks.

Arī 65 % ir ļoti zems iznākums, šai metodei ir labāki uzlabojumi. Metanols ir daudz labāks, Al graudi nekad neveidojas folija un ir labāka Al / Hg attiecība.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Es redzu, no kā tas ir atkarīgs. Šobrīd es skrāpju dibenu par katru centu ar lielāku risku. Optimālā gadījumā es dotu priekšroku laika un darbaspēka samazināšanai, ja vēlaties palielināt iznākumu, vienkārši palieliniet mērogu.
Gadījumā, ja runa nav par pašu vispārējo procedūru, bet par izvēles jautājumu, vai veltīt brīdi, lai veiktu 2. vai 3. mazgāšanu, un to var izdarīt tikai tad un tad, es esmu par to. Es nepārtraukti meklēju īsākos ceļus un daudzuzdevumu iespējas - piemēram, ja var turpināt darbu un kaut ko atlikt, tad atgriezties un pārmazgāt, un pēc tam to atkal pievienot notiekošajam eksperimentam. Vai arī pievienojiet atkārtotas mazgāšanas/izrakstus savai pārstrādes kaudzei jeb "dūņām".
Pārstrādājot nogulsnes, uzkrājiet 10 vai 20 reižu un dariet to visu uzreiz brīvajā laikā vai tad, kad situācija ir saspringta. Neliels produkta daudzums tiks zaudēts mazgāšanas un attīrīšanas procesā, taču kopējais iznākums netiek būtiski ietekmēts. Tomēr kopējais svars samazinās, jo tiek zaudēti piemaisījumi, ko es atbalstu. Vismaz man prioritāte ir drošība, kvalitāte un tad efektivitāte un zaudējumu samazināšana līdz minimumam.
 
Top