Chlorowodorek metyloaminy

mejdubulok

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2022
Messages
23
Reaction score
25
Points
3
pozdrowienia, przyjaciele;). Powiedz nam, jak pracować z chlorowodorkiem metyloaminy?:unsure: Czy konieczne jest jego rozpuszczenie, czy można go umieścić bezpośrednio w reaktorze? dzięki.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Zależy to od syntezy, ale w wielu przypadkach należy ją zneutralizować do sprzężonej zasady, metyloaminy.
 

mejdubulok

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2022
Messages
23
Reaction score
25
Points
3
Dziękuję drogi przyjacielu. jaka jest metoda? jeśli możesz wyjaśnić proces. dziękuję.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Aby zneutralizować kwas Lewisa (w tym przypadku HCl), wystarczy zalkalizować rozpuszczalnik, w którym się znajduje. Często można po prostu dodać roztwór (na przykład) NaOh kroplami do pH....? 3 Zgaduję, sprawdzę to, a metyloamina oddzieli się i oddzieli lejek. Zgaduję, sprawdzę to. Pomyślałem, że można ją wytrącić, ale zdałem sobie sprawę, że jest to ciecz (gaz rozpuszczony w cieczy, ale nierozpuszczalny w NaOh).
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Wygląda mi to na neutralizację za pomocą NaOh i przepuszczenie do płuczki gazowej lub innego odpowiedniego urządzenia do wychwytywania metyloaminy w wodzie.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
pozdrowienia, przyjaciele;). Powiedz nam, jak pracować z chlorowodorkiem metyloaminy?:unsure: Czy konieczne jest jego rozpuszczenie, czy można go umieścić bezpośrednio w reaktorze? dzięki

Istnieje temat autorstwa G Pattona, jak wygenerować i rozpuścić zasadę metyloaminową w alkoholu. Następnie należy użyć roztworu alkoholu do syntezy.
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Jeśli chodzi o reakcję z fenyloacetonem. Najpierw należy zneutralizować metyloaminę chlorkiem kwasu, a następnie podgrzewać do odparowania wody. Przechowywać w zamkniętym pojemniku w zamrażarce do momentu użycia przez 6 miesięcy. Ilość używana w reakcji polega na dodaniu jednej trzeciej masy chlorowodorku metyloaminy, bezwodnego wodorotlenku sodu z metanolem lub etanolem do reakcji.
 
View previous replies…

mejdubulok

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2022
Messages
23
Reaction score
25
Points
3
Dobrze powiedziawszy, w niektórych reakcjach stosuje się metyloaminę 40%. ponieważ w niektórych krajach ten roztwór jest dozwolony. i stąd pytanie: jeśli mam chlorowodorek metyloaminy, czy muszę wykonywać z nim dodatkowe manipulacje, czy mogę od razu rozcieńczyć go wodą? aby uzyskać roztwór. przygotować 4 mms.

Piszę przez tłumacza. Przepraszam.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jeśli nie jest napisane "40% roztwór metyloaminy HCL ", należy go zneutralizować do metyloaminy.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Reakcja chlorowodorku metyloaminy z NaOH pozwala uzyskać gazową metyloaminę.
 

mejdubulok

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2022
Messages
23
Reaction score
25
Points
3
Dzięki wszystkim. Znalazłem rozwiązanie. 🙏
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Jak możesz wyjaśnić swoje rozwiązanie?
 

Yavuz1453

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 15, 2022
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Potrzebuję pomocy. Mam dużo kryształów chlorowodorku metyloaminy, surowca i jak mogę go rozcieńczyć? Dziękuję. Byłbym szczęśliwy, gdybyś mógł mi pomóc.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Jak zsyntetyzować metamfetaminę z chlorowodorku metyloaminy?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
@ZMI_AA0B, To brzmi jak... jak przygotować kawę z wody.
Zwykle odczynnik wyjściowy, z którego syntetyzowany jest związek docelowy, ma największą masę cząsteczkową lub jest ograniczający / najdroższy.
Użyj wyszukiwarki lub przejrzyj podobne wątki poniżej, tutaj jest zbyt wiele różnych dyskusji na temat związku docelowego.
Również tutaj jest kilka filmów na ten temat.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
metody produkcji MDMA lub metamfetaminy.
W innych procedurach, chlorowodorek metyloaminy może być stosowany bezpośrednio. Na przykład, używając folii aluminiowej amalgamowanej chlorkiem rtęci jako reduktora, wystarczy dodać chlorowodorek metyloaminy do roztworu alkoholu. Następnie miesza się około dwukrotność masy 50% roztworu wodorotlenku sodu, aby uzyskać wolną zasadę oraz trochę soli i niewielki nadmiar wodorotlenku sodu. Obecność zarówno soli, jak i nadmiaru wodorotlenku sodu w mieszaninie reakcyjnej jest pomocna w tym procesie
 
Top