Najbardziej poszukiwany!

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Jestem w tym świecie od niedawna, ale postaram się pomóc w uzyskaniu jakichkolwiek informacji. Niedawno szukałem chlorku palladu i natknąłem się na tego dostawcę, który wydaje się dość godny zaufania, jest zarejestrowany w Alibaba od 14 lat i ma różne produkty.


Chlorek palladu: Link tutaj
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Słuchaj, naprawdę nie wiem, czy to jest cokolwiek warte, ale jakiś czas temu natknąłem się na dziwny kongijski rynek, który jest absolutnie pełen różnych dostawców prekursorów oferujących międzynarodową wysyłkę po kryjomu. Jak powiedziałem, nie wiem, czy jest to przydatne i nie wypróbowałem jeszcze żadnego z dostawców, ale może uznasz to za interesujące i będziesz w stanie lepiej określić ich wartość. Po prostu chcę pomóc, ale nie jestem pewien, czy pomagam.

OTO ON:

Ka-bien marketplace
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
View previous replies…

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Szorstka cena za podjęcie ryzyka zamówienia z Chin, poza tym jest to dobra firma z dobrym i komunikatywnym personelem!
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Wh wingroup zostało tutaj zbanowane po wielu problemach z nimi. Prosimy więc o nie polecanie ich.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
This supplier is in high regard among hobbyists on other fora:
Polish based, like so many others.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Czy nie masz nic przeciwko udostępnianiu swoich technik do importu? To jest wysłane do innej osoby lub na wolny adres lub jaki jest twój trik? (W pełni rozumiem, jeśli odmówisz odpowiedzi, oczywiście :).
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Po prostu używaj poprawnych (własnych) szczegółów. Przyciągasz więcej uwagi, używając pustych adresów, skrzynek pocztowych lub innych konstrukcji. Jeśli cię chcą, i tak cię dopadną.


Upewnij się, że znasz lokalne prawo i upewnij się, że masz "nieco" wiarygodną historię
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Tak, a pyrogarage. pl jest również WIELKIE. Bardzo szybka i niezawodna obsługa, zamawiałem u nich wiele razy. Są jednak dostawcami piro, więc oferowane chemikalia są chemikaliami bazowymi. I tylko w postaci proszku.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
www.rpolly.com.
Z siedzibą w Niemczech. Przechowuje niewielki zapas różnych chemikaliów. Posiada:
MEK
N-Butyloamina
Siarka
Sód metaliczny
Benzaldehyd
Octan etylu
Metoksypropanol
Ksylol


i kilka innych mniej interesujących chemikaliów. Nie jest to więc duży zapas i nie jest najtańszy, ale niezawodny.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Wydaje się, że są wyłączone, nie odpowiadają na zamówienia.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Naprawdę? To dziwne. Skontaktowałem się z nimi na krótko przed wysłaniem posta na forum i szybko odpowiedzieli.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Złożyłem 2 zamówienia na stronie internetowej, a wiadomość mówi, że skontaktują się z Tobą przez e-mail w sprawie całkowitej ceny z wysyłką, ale nigdy nie wysyłają ostatecznej ceny. Jakby ich tam nie było.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Hej DocX, często podróżowałem do Europy i ogólnie do Niemiec, chętnie odwiedzę ich osobiście. Właśnie sprawdziłem ich adres w Dortmundzie.
Czy uważasz, że mogę uzyskać od nich wszystkie lub prawie wszystkie prekursory dla SYNTHETIC NOIDS?
 
Top