2-(2-chlorofenylo)-2-nitrocykloheksanon można przekształcić w ketaminę

dd^YrVmgVfy#8nL4GN^J

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
2-(2-chlorofenylo)-2-nitrocykloheksanon można przekształcić w ketaminę. Widziałem sprzedawców oferujących to rozwiązanie.

"Odkryliśmy, że 2-CPNCH był używany jako prekursor. Przy użyciu proszku cynkowego i kwasu mrówkowego, 2-CPNCH został zredukowany do norketaminy. W reakcji Eschweilera-Clarke'a norketaminę poddano reakcji z formaldehydem i kwasem mrówkowym w celu syntezy ketaminy; zaletami tego procesu są krótki czas trwania reakcji i zapotrzebowanie na niewielkie ilości chemikaliów".

ale nie widziałem nikogo, kto by o tym mówił. Wydaje się całkiem proste.

JGiyXlTwP7


@G.Patton lub @William Dampier, Czy wiecie coś o tej reakcji?

Być może się mylę, ale zastanawiam się, czy można użyć formamidu + kwasu mrówkowego zamiast formadelhydu + kwasu mrówkowego.
 

Lokitaste

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 5, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jakie są przybliżone koszty syntezy 1 kg?
Pytam, ponieważ rozejrzałem się wśród chińskich sprzedawców i odczynniki wydają mi się zbyt drogie.
Ponieważ lokalnie mogę dostać 1 kg ketaminy za 6700 USD.
 

Dopey

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 22, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Zn, kwas mrówkowy i formaldehyd nie powinny być droższe niż 1k za kg (z wyłączeniem prekursora nitro). Znalazłem sprzedawcę na alibaba sprzedającego prekursor nitro za 500gr / 900USD. ale jeśli cena wynosi 6,7usd/gr, powiedziałbym zapomnij. Chyba że chcesz pracować na naprawdę dużą skalę, co wymaga importu dziesiątek lub setek kilogramów tego prekursora z Chin. w kraju, w którym mieszkam, cena czystego racemicznego k wynosi około 50-40 USD / gr, a mimo to nie zrobiłbym tego.
a nawet jeśli, to nie wybrałbym tej drogi. ta droga ma niską wydajność i wytwarza trzeciorzędowe zanieczyszczenie aminą.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Witam, wiem, że jest to możliwe, ale nie widziałem danych dotyczących syntezy. Jeśli chodzi o formamid + kwas mrówkowy, formamid nie zadziała jako kwas mrówkowy i protonuje tlen grupy nitrowej.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Tak, to możliwe, zrobiliśmy dokładnie taką syntezę. Nie jest to zbyt imponujące. Sugeruję użycie borohydryku sodu z węglem aktywnym w celu redukcji nitro, lepsza wydajność. Następnie użyj kwasu mrówkowego, formaldehydu. Uzyskaliśmy 50% wydajności. Prekursor, o którym wspomniałeś, jest bardzo drogi. Inne metody są bardziej wydajne i tańsze.
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
czy mogę się dla pana uczyć?
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Cześć bracie, nie jesteśmy w branży nauczycieli, ale może jeśli masz konkretne pytanie, moglibyśmy spróbować pomóc.
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Czy możesz przygotować dla mnie swoją metodę, surowce i kroki, Twoja pomoc nie jest darmowa?
 
Top