2-Oxo-PCE - czy ktoś ma informacje na temat jego syntezy?

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
2-Oxo-PCE (znana również jako N-etyldeschloroketamina, eticyklidon i O-PCE) to dysocjacyjny środek znieczulający z klasy arylocykloheksyloamin, który jest blisko spokrewniony z deschloroketaminą i eticyklidyną i był sprzedawany online jako narkotyk designerski

A4eTxSnroj



Czy ktoś badał jego syntezę lub dokonał syntezy?
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Tak, syntetyzowałem to wcześniej. To był ból w mojej pieprzonej dupie. Zacząłem od chlorku cyklopentylu, zrobiłem gringard, zareagowałem z benzaldehydem, utleniłem go do ketonu dichromianem sodu, bromowałem go bromem pierwiastkowym, mieszałem z nadmiarem KOH przez 2 dni, aby utworzyć alkohol, dodałem etyloaminę z seives, aby usunąć wodę, a następnie podgrzałem w kuchence mikrofalowej w dekanie, utworzyłem sól, naćpałem się i żałowałem, że po prostu nie kupiłem torby ket zamiast marnować 3 tygodnie. Musiałem przeprowadzić prawie każdą reakcję dwa razy, ponieważ nie powiodła się za pierwszym razem. To było lata temu. Może teraz jestem lepszy w chemii, ale nadal jej nienawidzę
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Moja wyobraźnia analizy retrosyntetycznej powinna również zawierać bardziej nowoczesną wersję, dla której jestem całkiem pewien, że można pozyskać 1-NO2-1-Ph-cykloheksa-2-on. Następnie należy zredukować nitro do amino i użyć środka etylującego (nie haloetanu), a raczej siarczanu dietylu i KOH, gdzie należy uważać, aby nie uzyskać trzeciorzędowej aminy. Z tego co zaobserwowałem na rynku prekursorów jest też pochodna z OH zamiast NO2 i pochodna z funkcją alkenową zamiast OH. Nigdy nie podjąłem się wykonania takiej syntezy klasycznym grignardem cyklopentanowym, bo wiadomo dlaczego.
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
Witam, mam nadzieję, że to cię dobrze odnajdzie, polecam zamiast zaczynać od samego początku, dlaczego nie zlecić połowy kroków do Chin!!! Powiedziałbym, że poszukaj substancji chemicznej o nazwie 2-fenylocykloheksanon, jeśli możesz, to polecam zakup, ponieważ będziesz 2 kroki od nedck. Możesz to zrobić za pomocą grignardów, ale ponownie, po prostu kup to lol. Najpierw należy rozpuścić 2-fenylocykloheksanon w mieszaninie 50/50 octanu etylu i dcm i zacząć go podgrzewać. Następnie wlać zawiesinę 2 molowych odpowiedników CuBr2 i podgrzewać przez kilka godzin. Teraz usuń rozpuszczalnik za pomocą rotowapu lub po prostu pozostaw go na chwilę obok wentylatora i zredukuj do suchego proszku, wykonaj prostą rekrystalizację dla bromoketonu, ale UWAŻAJ. TO JEST LACHRAMATOR! Po wyhodowaniu nowych kryształów czas na zabawę. Rozpuść 100 gramów (0,348 mol) bromoketonu w 300 cm3 N-metylopirolidyny jako rozpuszczalnika. Dodaj 132 ml (1,74 mol) 40% wodnej metyloaminy i pozostaw na 24 godziny. Na koniec wlać wiele porcji toluenu do mieszaniny reakcyjnej i zamieszać. Zbierz fazy organiczne i zasól produkt końcowy. Najlepsze jest to, że w ten sposób można uzyskać dowolną liczbę różnych ketalogów, ale zachowaj bezpieczeństwo i nie rób tego, chyba że wiesz, co robisz. NMP jest bardzo toksyczny, alfa-bromoketon spowoduje, że będziesz płakać, jeśli dostaniesz mniej niż miligram na dłonie i umyjesz twarz, zaufaj mi z doświadczenia, kiedy mówię, że to boli
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
To jest bardziej trafny komentarz, który jest zgodny z tym, co próbowałem powiedzieć
 

12580

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
G9zMmOeluo

Jak to zrobić?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Dowiedziałem się tego w szkole, kurwa
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Tak, można kupić bardziej dostępne prekursory z Chin i jestem pewien, że jest to o wiele łatwiejsze. Nie próbowałem produkować tego na żadną skalę i zrobiłem to po prostu dlatego, że lubię dysocjanty. Dużą część procedury zaprojektowałem sam. Myślę, że bardziej powszechne jest używanie nitrylu zamiast benzaldehydu, ale zrobiłem to wszystko za pomocą chemikaliów, które już posiadałem.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Myślę, że jestem przeklęty za wywoływanie reakcji wiązania węgiel-węgiel za każdym razem, gdy nie odważę się wypowiedzieć jej nazwy
 
Top