3-CMC w 100-litrowym reaktorze, jaka droga jest najbardziej wydajna i/lub najłatwiejsza?

bubbler

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Cześć,

Jeśli chcę zrobić 3-CMC w reaktorze 100L z systemem chłodzenia/ogrzewania, jaka synteza jest najlepsza dla tej skali? I czy muszę wybierać między łatwą LUB tanią reakcją, czy jest jakaś pośrednia droga, aby uzyskać trochę obu?

Jaki powinien być stosunek chemikaliów, aby reaktor pracował z maksymalną wydajnością w jednej partii?

Dzięki
 
  • Like
Reactions: $!$

bubbler

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Byłbym szczęśliwy, gdyby forumowi oldtimerzy również dali mi jakiś wkład =) Widziałem, że @William Dampier dał kilka wskazówek na temat reakcji cmc, @G.Patton również. Widziałem również @The-Hive w niektórych dyskusjach =) Mam nadzieję, że dyskusja się rozkręci.

Czytałem wątki, w których omawiane są 100-g partie 3-cmc, ale teraz chciałbym uzyskać wskazówki, jak zrobić to w reaktorze w bardziej profesjonalny sposób.
 
  • Like
Reactions: $!$

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Witam, najlepszy sposób z 3'-chloro-2-bromopropiofenonu, bezpośrednia substytucja nukleofilowa, podobnie jak w przypadku 4-mmc. Czy otrzymałeś 3-cmc w małej partii?
 

bubbler

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Jeśli chodzi o rozpuszczalnik, myślę, że wolałbym DCM ze względu na łatwy dostęp, chyba że powiesz inaczej?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Istnieje wiele różnych metod, zależy to od tego, co najbardziej Ci odpowiada i jakie chemikalia możesz uzyskać @Netflix robi partię 100 g z 300 ml DCM w stylu wstrząsania i pieczenia lub octanu etylu zamiast DCM krótszy czas reakcji.
 
  • Like
Reactions: $!$
View previous replies…

bubbler

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Dzięki za odpowiedź, zacznijmy dyskusję =)

"Istnieje wiele różnych metod, to jest to, co najbardziej Ci odpowiada", dlatego przyszedłem tutaj, aby spróbować wspólnie ustalić, co najbardziej by mi odpowiadało w tej skali partii, więc byłbym bardzo wdzięczny za więcej pomysłów i informacji na ten temat. Myślę, że będę musiał przedyskutować lub przynajmniej zrozumieć zalety i wady różnych ścieżek reakcji, zanim będę mógł zdecydować, co będzie dla mnie odpowiednie.

Więc DCM w porównaniu do czego zajmuje więcej czasu? Widziałem wiele rozproszonych informacji dotyczących CMC, więc teraz postaram się zebrać wszystko w tym wątku.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Śledź @Netflix to najłatwiejsza metoda. Możesz więc zajrzeć do sekcji pytań i odpowiedzi, gdzie znajdziesz o wiele więcej informacji
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
https://www.kryminalki.pl/artykul/17099,policjanci-zlikwidowali-domowe-laboratorium-do-produkcji-klefedronu-przejeto-ponad-200-kg-narkotyku-wideo
 
Top