3C-P na 35P-NBOH?

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Cześć, oglądałem tę nową markę chemiczną i muszę powiedzieć, że nie wiem nic o chemii ani o projektowaniu izomerów, ale wygląda to tak, jak szukam, chyba że dawka jest zbyt duża, aby umieścić ją w bibule

więc moje pytanie brzmi: czy możemy po prostu dodać pierścień benzaldehydowy do cząsteczki i przekształcić ją w tę wyimaginowaną nową substancję chemiczną? żeby wiedzieć, podoba mi się ten zamiennik 2cb, ale chciałbym, żebyśmy mogli zrobić to o 1k silniej i aktywniej w dawkach UG niż w dawkach MG.

Dyskusja jest otwarta XD
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
W przeciwieństwie do PEA typu 2C, struktury typu 3C są amfetaminami, a nie zwykłymi fenyloetyloaminami, a o ile mi wiadomo, dodanie grupy N-orto-hydroksybenzylowej nie zwiększa ich mocy in vivo, więc nawet nie marz o skoku x1k lub 3 rzędów wielkości, tak nie jest nawet w przypadku 2C, NBOMy / NBOHy są maksymalnie 10-20 razy silniejsze (istnieje jednak kilka wyjątków).
VwFrG65t4l
KZX4abf6dz
 
Last edited:

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Przepraszam, czy to nie dodanie pierścienia bencenu lub benzaldehydu powoduje, że 2cb przeskakuje z MG do dawek UG?
więc myśląc zgodnie z twoją logiką i wiedzą, wydaje się, że to nie zadziała, ponieważ są to amfetaminy, a nie fenyloetyloaminy?
Więc to wpływa na konwersję tego na nbome nboh?

Przepraszam, jestem naprawdę noobem w tej kwestii, nawet nie wiem, czy to jedno, czy drugie.
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
TjcM4hwmCA

Chcę bardzo małą rzecz, którą mógłbym łatwo ukryć i zrobić tysiące dawek, kiedy przestanę.
(plus tańsze niż triptas i tak, jestem z Indii)
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Aktualizacja może być taka?

2VcrFiPOHT
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Jak już wspomniałem, nie oczekuj zbyt wiele od NBOMes/NBOHs podstawionych amfetamin.
Możesz jednak uzyskać pewne korzyści z Proscaline-NBOH, więc spróbuj i daj nam znać.
 
Top