Looking for a vendor Potrzebny dostawca 3CMC/3MMC!

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Wygląda na to, że mój poprzedni wątek nie odniósł sukcesu, więc zaczynamy od nowa. Chcę kupić 3CMC lub 3MMC, zamówienia hurtowe, wysyłka do UE.

Mam dość oszustów, więc jeśli masz zamiar, proszę uprzejmie i delikatnie f.cuk off. Zostałem oszukany tutaj już zbyt wiele razy, escrow sposób lub nie ma mowy.

Więc zaczynamy, czekam na pm, jestem głównie zainteresowany jakością, więc jeśli masz to, czego potrzeba, możemy dojść do porozumienia. Potrzebna jest próbka produktu. Próbki będą płatne (nie jestem tanim dupkiem szukającym gratisów).
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
zrobione samemu bro wtedy 1kg dostajesz max 600€ nie 3k€ lub więcej
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Gdyby tylko było to takie proste... Jeśli ktoś ma chemika do wynajęcia to możemy coś wykombinować :))
 
  • Haha
Reactions: $!$

luia

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Chciałbym również usłyszeć od dobrego dostawcy 3mmc :)
 

dutchguy

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 24, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Czy masz numer telefonu lub coś, pod czym mogę się z Tobą skontaktować?
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Najwyraźniej moje szczęście nie jest niesamowite, wciąż szukam, chcę TOP jakości rzeczy 3CMC (3MMC jest również opcją, ale drugą), nie będę się przejmował gorszą jakością. Do niektórych polskich kolesi, którzy wysłali mi wiadomości, bracia, proszę, użyjcie google translate lub czegoś, nie mam pojęcia, co powiedzieliście po polsku, ani google translate, używajmy tego samego języka, jeśli chcemy osiągnąć ten sam wynik (pieniądze), dziękuję.
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
26
Reaction score
38
Points
18
Deals
53
Znajdę dla ciebie, przyjacielu, nie martw się
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
3mmc u dont found in poland its first.
3cmc wiele laboratoriów w Polsce robiło brudne gówno lub czasami robiło szkło, ale nie ten sam haj, jaki był z Nedeland, kiedy był legalny. Jeśli chcesz, zrób to sam
 
Top