Question 4′-metylopropiofenon $$$

cheminoob

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Kilka dni temu kupiłem 100 ml 4′-metylopropiofenonu za około 100 USD. Jednak dzisiaj dowiedziałem się od znajomego, że cena za 1 litr 4′-metylopropiofenonu w Rosji wynosi około 210 USD. Ciekawi mnie, dlaczego eksperci zauważyli tak znaczną różnicę w cenie.
 

Attachments

  • 7HinDVMCX6.png
    7HinDVMCX6.png
    4.9 MB · Views: 109
  • h8RfJQoa2q.png
    h8RfJQoa2q.png
    5.5 MB · Views: 256

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Domyślam się, że jest taka cena za hurt. Niemniej jednak kupiłeś za wyjątkowo wysoką cenę. 100 ml za 100$ - brzmi jak żart. Na forum BB są ogłoszenia z cenami 50-80$/L.
 

cheminoob

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Dziękuję za wgląd.
Doceniam to. Teraz ciekawi mnie coś innego. Czy jakość 4′-metylopropiofenonu z Niemiec i Chin ma znaczący wpływ na wynik końcowy?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Wątpię, by różnica była znacząca. Niemniej jednak, zawsze można samodzielnie oczyścić prekursory bez problemów.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Sprawdzałem to dzisiaj, zastanawiam się, czy stopień techniczny jest wystarczająco dobry?
Czy masz budynek firmy, do którego chcesz go dostarczyć? Ponieważ oficjalni sprzedawcy wydają się być wybredni....
 

cheminoob

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Kupiłem od nie oficjalnego sprzedawcy i nikt o nic nie pytał.

EpWnxvY4NA
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Twoja butelka o pojemności 100 ml pochodzi od Sigma-Aldrich, jednego z najdroższych dostawców chemikaliów na świecie. Współpracują oni głównie z badaczami akademickimi, którzy wydają cudze pieniądze. Dostarczają również dokumentację i reputację, za które płacisz. Nie ma powodu, dla którego Chiny nie mogłyby produkować podobnej jakości tak prostego związku za 1/10 lub mniej ceny. Wiele razy nie ma dużej różnicy w jakości między klasami dla naszych celów.
 
Top