4cmc

however527

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
czy wiesz jak przygotować 2b4ch w krysztale do rozpuszczenia w toluenie? Ponieważ do tej pory używałem 2b4ch w proszku, który był gotowy do użycia, teraz będę używał importowanego bromu w krysztale i trzeba coś z nim zrobić, aby był gotowy do użycia, ostatnią kwestią jest pytanie o krystalizację. kiedy gotuję nasz cmc w temperaturze 80 stopni przez kilka minut, ile wody powinienem dodać na 1 kg 2b4ch, zakładając, że wydajność wynosi 60%? Czy lepiej dodać alkohol?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
To nie ma większego sensu, bo pamiętam, że parachlorofenylobromoketon jest ciałem stałym i "importowanym bromem w krysztale" Nie do końca wiem, o co Ci chodzi, ale insynuowałeś, że keton jest już bromowany, a brom jest jednym z dwóch pojedynczych pierwiastków ciekłych w r.t., ale przede wszystkim musisz wiedzieć, po co Ci to (idk).... Nie używam toluenu, więc nie mam pojęcia, ale zaleca się wiele płukań wodą, a alkohol z pewnością zepsułby pracę, jak sobie wyobrażam.
 

however527

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
tłumaczyć inaczej. Ostatnio otrzymałem 2b4ch w proszku i był średniej jakości, tym razem otrzymam 2b4ch w krysztale, czego potrzebuję z tym kryształem przed ekstrakcją 2b4ch w toluenie?
 
Top