Duże kryształy 4MMC/MEC

Spindy122

Don't buy from me
New Member
Joined
May 20, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Próbuję znaleźć przyzwoitą metodę dla dużych kryształów. Podgrzewałem nasycony roztwór do wrzenia, a następnie zawijałem w śpiwór na noc, aby je uzyskać.

Problem polega na tym, że jestem pewien, że ogrzewanie do 100 stopni (rozpuszczalnik to w 100% woda) uszkadza produkt i tworzy zanieczyszczenia. Czy to prawda?

Wyhodowałem pojedyncze kryształy o grubości około 5 mm, szerokości 10 mm i długości 30 mm przy użyciu tej metody, ale uważam, że jest to marnotrawstwo i nieefektywne.

Jakieś pomysły?

Ponadto niedawno zsyntetyzowałem 4MEC. Kiedy próbowałem zsyntetyzować 4EC, bardzo szybko zamienił się w gówno, niezwykle trudne do krystalizacji. Raz przypadkowo zsyntetyzowałem 4M*C, który moim zdaniem był trietyloaminą i bardzo łatwo skrystalizował się w bloki, choć nie był zbyt aktywny. Czy mam rację mówiąc, że im dłuższa cząsteczka, tym łatwiej się krystalizuje? Mówię tak, ponieważ Methcathinone jest niemożliwy do krystalizacji, a metylon jest prosty. Czy 4MEC powinien być łatwiejszy niż 4MMC?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Pojedyncze podgrzanie do 100ºC z pewnością nie uszkodzi 4mmc.
Warunki i parametry procesu krystalizacji można starannie dobrać, aby zoptymalizować dyspersję kryształów. Aby produkt krystaliczny uzyskał pożądane właściwości, ważne jest, aby zrozumieć, w jaki sposób parametry procesu wpływają na główne przemiany podczas krystalizacji - zarodkowanie, wzrost kryształów i rozkład.
Ponadto różne substancje krystalizują w różny sposób i mają różne struktury sieci.
4mmc i 4mec najczęściej mają kryształy przypominające igły, inne są trudniejsze do wydobycia.
Czytałeś mój temat o krystalizacji mefedronu?
 

Straightshot210

Don't buy from me
New Member
Joined
May 20, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Dzięki za odpowiedź, przepraszam za podwójne konto (musiałem zarejestrować się dwa razy).

Rozumiem to dość dobrze. Myślę, że robiłem dość zanieczyszczony produkt, ponieważ zrobiłem bromoketon z Cu2Br i nie udało mi się go dobrze oczyścić przed aminowaniem. Wykonywałem również ten drugi krok bez DMSO/NMP, więc wydajność była przerażająca - około 30%.

Wyekstrahowałem go kwasem siarkowym, a następnie przekształciłem z powrotem w wolną zasadę węglanem sodu. Po ekstrakcji ksylenem dodałem kwas solny z wodą, a następnie po oddzieleniu gotowałem go przez długi czas, co moim zdaniem mogło spowodować rozkład lub po prostu skoncentrować zanieczyszczenia wraz z produktem.

W tym momencie rekrystalizowałem surowy produkt metanolem, a następnie go zamrażałem. Ogólnie rzecz biorąc, jeszcze bardziej zmniejszyło to wydajność. Mój rynek wymaga większego rozmiaru kryształów, wiadro w śpiworze działa dobrze, zastanawiam się tylko, czy istnieje bardziej wydajna metoda 😂

Uwaga dodatkowa: Niedawno osiągnąłem 70% drożdży z DMSO. Bardzo czysto. Ta strona ratuje mi życie.
 

Straightshot210

Don't buy from me
New Member
Joined
May 20, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Przepraszam, tak czytałem ten temat, fantastyczna rada dzięki. Powstrzymałem się od użycia alkoholu, ponieważ sprawił, że rozmiar kryształu był zbyt mały.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Użyj acetonu z wodą lub IPA z wodą i dodaj więcej tego roztworu na proszek (3ml do 1g, 5ml do 1g)
 
Last edited by a moderator:

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Używam METODY SOME 1g proszku na 3ml izo/3ml wody.
 

Attachments

  • 0aN2uvW8V3.jpg
    0aN2uvW8V3.jpg
    1.7 MB · Views: 525

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Thnx bro!!!
 

Straightshot210

Don't buy from me
New Member
Joined
May 20, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Te wyglądają świetnie. Parowanie czy powolne chłodzenie?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Czy jest to 4-MMC? Musi być przezroczysty. Czy dodano barwnik?
 
Last edited by a moderator:

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Hry moja powolna odpowiedź... te kryształy nr to 4mmc, te kryształy to bkmdma i są skorodowane w procesie rekrystalizacji
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Wygląda na produkt nadmiernie utleniony.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Slo
Enfriamiento lento a temperatura otoczenia

Nie tylko dodany różowy kolor w rekrystalizatorze proceso bro,
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Prosimy, używaj angielskiego w publicznych wiadomościach dla wszystkich, przestrzegaj naszych zasad
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Tak, przepraszam, napisałem w języku angielskim, ale ten ostatni automatycznie tłumaczy hiszpański
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Temperatura pokojowa
 

Attachments

  • 1ApTWclauM.jpeg
    1ApTWclauM.jpeg
    1.1 MB · Views: 415

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
To jest to, co otrzymuję z 5kg proszku 4mmc
 

Attachments

  • YWx4C09E2c.jpg
    YWx4C09E2c.jpg
    117.5 KB · Views: 366
  • KDe5lt10ov.jpeg
    KDe5lt10ov.jpeg
    72.4 KB · Views: 378
  • K7HpXbe3BS.jpg
    K7HpXbe3BS.jpg
    30.5 KB · Views: 360
  • XtlJo9Cp7c.jpg
    XtlJo9Cp7c.jpg
    53.1 KB · Views: 386
  • Zz3JCisxdR.jpg
    Zz3JCisxdR.jpg
    54.6 KB · Views: 388

johnny.b

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 30, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Jakie proporcje podać dla 1 g proszku do krystalizacji. Te dwa ostatnie zdjęcia to 4 MMC do?
 

johnny.b

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 30, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Ile wody dajesz na 1 g proszku.krystalizujesz może 4 cmc
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Tłumaczenie
1g 4mmc
2 ml wody
0,5ml alkoholu Ipa
cały obrazek to 4mmc dla mnie cmc to gówno
 
Top