5cl-adb sukces od nowego kucharza

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
Zamówiłem 1 kilogramowy zestaw od TGRC, który składał się z 4 odczynników. Dodałem 4 odczynniki do kolby o pojemności 5 l w temperaturze pokojowej. Następnie użyłem mieszadła do homogenizacji roztworu. Po około 5 minutach użyłem mojego 5l płaszcza grzewczego z 2 różnymi urządzeniami do pomiaru temperatury, aby podnieść temperaturę do 79 stopni Celsjusza na 6 godzin przy ciągłym mieszaniu. Po 6 godzinach pozwoliłem roztworowi ostygnąć do 60 stopni Celsjusza. Następnie wymieszałem 5-litrową kolbę pełną roztworu i przelałem ją do czystego pojemnika o dużej pojemności. Następnie dodałem do roztworu 5 litrów bardzo słonej wody (która nie miała soli osadzającej się na dnie, ale wyglądała na bardzo słoną). Dodawałem ją bardzo powoli, aby pozwolić mojemu oleistemu roztworowi oddzielić się od gęstej słonej wody. Następnie za pomocą strzykawki o pojemności 100 ml odessałem cały olej. Umieściłem olej w dużym silikonowym pojemniku i pozwoliłem mu się skrystalizować i wyschnąć. Olej, którego nie udało mi się wyekstrahować, wysychał i unosił się na powierzchni słonej wody, dzięki czemu udało mi się uzyskać ten kryształ, ale zawierał on trochę soli. Uzyskałem 1200 gramów z zestawu 1000 gramów.
 

rcprecursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
Gratulacje bracie! Czy w końcu udało Ci się uzyskać solidny produkt, czy nadal był oleisty?

Czy mógłbyś również udostępnić pełny opis przeprowadzonej syntezy, jeśli go posiadasz?
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Czy musisz dodawać słony roztwór, dlaczego pytam, ponieważ nigdy nie słyszałem o tym kroku ani nie robiłeś tego z lodem, aby uzyskać produkt końcowy?
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Dziękuję za informacje, niedługo dostanę 5cl-adba, które zamówiłem z forum
 

Marc-BenzoScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Czy ktoś może PROSZĘ podać mi renomowanego dostawcę zestawów prekursorów 5CL/5F?
 
  • Like
Reactions: pvp

Mazerakam

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Wyszukuję to zbyt bro...
 

aabiokan

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 17, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Witajcie przyjaciele, czy moglibyście mi pomóc z wiarygodnym sprzedawcą prekursorów do zestawów 5CL / 5F?
PROSZĘ
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Hej, kupuję od niej dobry biznes
 

serum207

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Co oznacza skrót TGRC?
 
Top