5cladba pozostaje oleisty, czy to normalne?

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Cześć, mam nadzieję, że dostanę trochę informacji na temat 5cladba Skończyłem produkt po reakcji Oddzieliłem olej od wody, a następnie wlałem go do naczynia z pyreksu, aby skrystalizować, ale nie wydaje się, aby krystalizować, czy to normalne, czy nadal używam go w postaci oleju i jestem silny z liśćmi 100g do 1kg.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Temperatura topnienia 5cl wynosi 45C
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Chodzi mi o to, że jeśli pogoda jest gorąca lub zastosowano ciepło, nie pozostanie stałe.
 

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Kiedy kończę produkt, przypomina on lepki olej. Czy jest jakaś rada, którą możesz zaoferować, abym mógł go skrystalizować? Jeśli możesz zaoferować krok po kroku sposób, w jaki to robisz, byłby bardzo wdzięczny
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Wow 100g do 1kh to szalona ilość... Używam 17ishg do 1LB. Ludzie to uwielbiają. Kiedy dostałem olej, zamroziłem go i użyłem w tej formie. Łatwiej sobie z tym poradzić. Następnie roztapiam go z everclear. Działa świetnie w postaci oleistej lub stałej. Chodzi o to, że i tak trzeba go stopić, aby rozprowadzić go na liściach.
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Tak, wrzuć do zamrażarki lub lodówki. Wiele syntetycznych kannaboidów ma niższą temperaturę topnienia niż kokaina. Innymi słowy, topi się w temperaturze 80 stopni zamiast 160. Temperatura pokojowa odgrywa ogromną rolę podczas przechowywania tych związków
 

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
Mogę zapytać, czy używałeś zestawów 4 składników, które są sprzedawane online. Próbowałem i zostałem z brązowawo-białym jogurtem wyglądającym jak mokra papka. Wyschła, ale nie ma żadnego wpływu na klientów, gdy jej używają.
 
Top