Prezent dla tajnych miłośników chemii - kilka książek, które moim zdaniem są odpowiednie dla Ciebie

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Miło mi was wszystkich poznać, jestem entuzjastą tajnej chemii, kiedyś byłem bardziej aktywny na The Hive, interesuję się tajną chemią, może nie jestem najbardziej profesjonalną osobą na tym forum, ale chętnie podyskutuję z wami wszystkimi na tematy związane z chemią organiczną i syntezą leków.

Wszyscy przyszliśmy na to forum z powodu podobnego hobby, odkryłem, że jest wielu ludzi, którzy są zainteresowani syntezą leków i chcą się o tym dowiedzieć, ale nie wiedzą o tej dziedzinie, więc nie mogą znaleźć tego, czego potrzebują, wiele książek (takich jak niektóre książki z unclefester) lub artykuły online są czasami niedokładne, dzielę się książkami, które moim zdaniem są odpowiednie dla chemii, myślę, że są odpowiednie dla miłośników chemii, aby dowiedzieć się o chemii leków.

Możesz pobrać książki, których potrzebujesz, korzystając z linków do pobrania, które podałem, ale dla bezpieczeństwa zalecam wyszukanie tytułu i pobranie go bezpośrednio z ulubionej wyszukiwarki.

1. Najbardziej polecana przeze mnie książka to Narkotyki rekreacyjne autorstwa profesora buzz'a,Jest to najlepsza książka, jaką kiedykolwiek napisano na temat produkcji narkotyków rekreacyjnych. Obficie ilustrowana, obejmuje sprzęt, techniki i odczynniki używane w tajnej produkcji nielegalnych narkotyków. Podano procedury krystalizacji, chromatografii, destylacji i redukcji dla następujących rodzajów narkotyków rekreacyjnych.
Amfetaminy
Halucynogeny
THC
Środki przeciwbólowe
Środki nasenne, uspokajające i wyciszające
Zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące zakupu i wytwarzania prekursorów. Obszar roboczy został szczegółowo omówiony i podano źródła dodatkowych informacji.

Można go znaleźć i pobrać z archiwum The Hive


2. Tihkal i PiHKAL,Alexander Shulgin, biblia tryptamin i fenyloetyloamin, nie wymaga wielu wyjaśnień

Można je znaleźć w EROWID


3. Syntezy amfetaminy
Przegląd i przewodnik dla profesjonalistów

Otto Snow jest jednym z moich ulubionych autorów, a jego książka jest wysoce specjalistyczna, obejmując syntezę i farmakologię OxyCodone, LSD, amfetamin, fenetyloamin i THC.

Ten link umożliwia pobranie wszystkich jego książek (można je również pobrać, wyszukując tytuł)

Otto zebrał najbardziej przejrzyste syntezy dotyczące masowej produkcji psychodelicznych amfetamin, prekursorów i redukcji. MDA, MDMA (XTC), DOB, TMA, PMA, MDEA (Eve), DOM (STP) i inne popularne stymulanty, np. metylokatynon, fenoterynę, aminorex, efedrynę. Jest to łatwa lektura, ale wyraźna, hardkorowa, psychodeliczna chemia amfetaminy. np. metylokatynon i inne psychostymulanty z chemikaliów spoza listy. Produkcja prekursorów z nawozów, przypraw, kory, nasion i olejów. Siatka cięto-ciągniona i redukcje elektrolityczne. Masowa produkcja chemikaliów redukujących i wymienionych na liście z rozpuszczalników i zwykłych chemikaliów w lokalnym sklepie z narzędziami. Opisano setki reakcji, aktualne przepisy dotyczące narkotyków i listę chemikaliów.


4. Otto Snow - LSD-25 & Tryptamine Syntheses: Overview & Reference Guide For Professionals (1998)

Synteza LSD jest bardzo trudna, możesz dowiedzieć się o tym z tej książki , Książka jest najbardziej wszechstronnym przewodnikiem referencyjnym na temat syntezy LSD-25. Opisane są reakcje, w tym przegląd raportu grupy zadaniowej: Narkotyki i Nadużywanie Narkotyków, Adnotacje i Dokumenty Konsultantów. Wiele reakcji obejmuje: Syntezę N,N-dialkilowych podstawionych lizergamidów. Reakcja Curtisa. Przygotowanie hydrazydu kwasu d-izo-lizergowego; azydku kwasu d-izo-lizergowego; d-izo-LSD.

5. Budowa i działanie tajnych laboratoriów narkotykowych

W tej książce nie chodzi o wytwarzanie narkotyków, ale o nauczenie, jak założyć laboratorium i pokazanie kilku lekcji na temat tajnych eksperymentów chemicznych

Ta książka opisuje krok po kroku, jak założyć i prowadzić tajne laboratorium narkotykowe - nie dając się złapać. Motywowany szczerym pragnieniem rozproszenia przerażającej ignorancji Amerykanów na temat "narkotyków", autor ujawnia każdy aspekt prowadzenia nielegalnego laboratorium produkującego narkotyki. Jack B. Nimble ujawnia, jak wybrać lokalizację dla tajnego laboratorium narkotykowego, jak zatrzeć ślady, środki ostrożności oraz kiedy i jak zamknąć operację, aby uniknąć więzienia.Jednym z najważniejszych rozdziałów jest Procurement of Suspicious Items, ponieważ firmy chemiczne często obserwują niektóre odczynniki i zgłaszają zamówienia do DEA, a w rzeczywistości są do tego zobowiązane w przypadku niektórych chemikaliów. Ponadto DEA często przeprowadza operacje "Sting", zakładając fałszywe firmy chemiczne, które sprzedają podejrzane chemikalia, a następnie aresztują swoich klientów. Tak więc wiedza o tym, jak wyodrębnić podejrzane chemikalia z produktów codziennego użytku sprzedawanych w sklepach ze sprzętem, artykułami spożywczymi i samochodowymi jest absolutnie niezbędna dla podziemnego chemika! Jack B. Nimble opowiada, jak wyodrębnić safrol, główny składnik potrzebny do syntezy wielu metylenodioksynarkotyków, takich jak MDA, MDMA, MMDA, "EVE" itp, z oleju sasafrasowego, który jest dostępny bez recepty w sklepach spożywczych i aptekach; efedryny i innych dobrych prekursorów amfetaminy z "leków na astmę"; wysokiej jakości eteru z "płynu startowego"; chloroformu z "odplamiacza"; i zwykle trudnego do znalezienia tetrahydrofuranu z "środka do czyszczenia rur PVC"."W tym rozdziale autor omawia również, jak znaleźć "legalne" zastosowanie dla potrzebnych chemikaliów i jak zamówić je w zwykłych sklepach chemicznych. Autor omawia również, jak produkować własne szkło i inny sprzęt laboratoryjny z przedmiotów codziennego użytku. Opisane w tej książce tajne laboratoria nie muszą być wykorzystywane do produkcji nielegalnych narkotyków psychoaktywnych - mogą być używane do produkcji leków i przydatnych chemikaliów w sytuacji wojny lub przetrwania.


Jeśli jesteś początkującym, to są to najlepsze treści, których szukasz

1. Khan Academy. Zawiera kursy warte informacji nauczanych łatwo i interaktywnie, za darmo. Zapisz się na ich kursy chemii i chemii organicznej.

2. Scribd. Zapewnia nieograniczony dostęp do podręczników, artykułów naukowych i czasopism, dokumentów przesłanych przez użytkowników oraz komercyjnych i podziemnych książek na temat syntezy i chemii. Można tam znaleźć prawie każdy podręcznik, jaki można sobie wyobrazić

3. Archiwum chemiczne Erowid i archiwum rodowe.

4. sciencemadness.org
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Cześć i dziękuję za przydatne wskazówki! Każda część każdej książki o tajnym gotowaniu narkotyków, która dotyczy pozyskiwania prekursorów / odczynników, jest jednak całkowicie bezużyteczna, ponieważ większość luk prawnych została już dawno zatkana przez władze. W wielu krajach nie można już znaleźć efedryny w żadnych lekach dostępnych bez recepty, środki do czyszczenia kanalizacji z kwasem siarkowym nie są już sprzedawane, olej sasafrasowy z pewnością nie jest już niekontrolowany itp. itd.

Zarówno wujek Fester, jak i profesor Buzz mają naprawdę złą reputację na wielu forach, które odwiedzam. Ale nigdy nie czytałem książki PB. Napisałeś w swoim poście, że można ją znaleźć do pobrania na stronie archiwum The Hives, ale nie mogę jej znaleźć?
Czy mógłbyś podać link do pobrania?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Masz rację, wiele technik w tych książkach jest przestarzałych, wysłałem te książki, aby poinformować zainteresowanych ludzi o [zaawansowanych technikach epoki] i podstawach syntezy leków i chemikaliów, myślę, że jedną z atrakcji chemii jest to, że zawsze jest ulepszana, na przykład, jeśli nie możesz znaleźć efedryny, może możesz spróbować zsyntetyzować efedrynę z bromofenyloacetonu, nie jest konieczne używanie efedryny do syntezy mety, P2P i P2NP są również popularne jako prekursory, możesz podzielić się tą wiedzą z przyjaciółmi na tym forum, o ile wiem, na tym forum jest wiele osób, które są ekspertami.

W pracy unclefestera są pewne błędy, zwłaszcza w syntezie elektrochemicznej i syntezie LSD, ale rzadko słyszałem, żeby ktoś krytykował książkę Recreational drugs by professor buzz, a ja sam nie znalazłem w tej książce żadnych poważnych błędów, może dlatego, że jest zbyt stara, mogą być pewne błędne treści, które w tamtym czasie były uważane za poprawne.

Linki do pobrania

https://chemistry.mdma.ch/hiveboard/rhodium/pdf/archive/recreational.drugs-professor.buzz.pdf

Jest to wyraźny link internetowy, więc należy zachować ostrożność
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Dziękujemy! Wyglądasz na naprawdę pomocnego i kompetentnego faceta.
Nigdy nie widziałem żadnej szczegółowej krytyki profesora Buzza, bardziej w stylu "ta reakcja jest tak łatwa, że nawet profesor Buzz nie potrafi jej spieprzyć". Ale tego rodzaju zrzędliwe, nierozsądne komentarze zawsze będą się pojawiać.
A jeśli chodzi o Festera, możesz nacieszyć oczy tą małą perełką rozmowy między nim a jednym z jego krytyków:

https://www.erowid.org/archive/rhodium/chemistry/eleusis/eleusis.vs.fester.html

Moim zdaniem Fester wygrywa. Krytyka jest małostkowa i przesadzona.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Dziękuję za polecenie strony, to sparingowy pojedynek mistrzów, każdy chemik próbuje udowodnić swoją wyższość, moim zdaniem to bardzo cenione i można się wiele nauczyć z ich rozmów, w moich oczach Eleusis czy Zwitterion, Unclefester wszyscy są bohaterami leków, niektóre z ich artykułów wciąż mają wartość referencyjną, zwłaszcza ich udokumentowane błędy w syntezie, których mogą się nauczyć początkujący, autobiografia Eleusisa jest również bardzo interesująca, powielę ich przydatne artykuły, aby więcej osób mogło je zobaczyć.
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Cóż, cieszę się, że niektóre stare pszczoły wciąż są w pobliżu. Przez jakiś czas byłem z dala od rzeczywistości... zaczynam powoli i bezpiecznie wracać... Myślę, że mogłeś zapomnieć o Total Synthesis Strike'a na swojej liście książek do przeczytania. Niektóre rzeczy mogą być przestarzałe, tak, ale nadal chemia jest chemią i jest zabawna... kiedy zaczniesz, nigdy nie możesz przestać!
bee safe
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Miło cię poznać, mam nadzieję, że dzięki naszym wysiłkom to forum będzie tak aktywne jak kiedyś Hive

Oczywiście Bee safe
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Dzięki wujku Lee :) Wierzę, że to możliwe. Ludzie są zainteresowani, a fora są miejscem pozytywnej dyskusji, ale także łączenia wiedzy, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo.
 
Top