Olej A a pasta myjąca?

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Hej,
Zanim zajmę się syntezą 4mmc, chcę wyprodukować wysokiej jakości siarczan amfetaminy.

Więc mam już trochę sprzętu laboratoryjnego i w zasadzie mógłbym zrobić zarówno mycie pasty amfetaminowej, jak i mieszać A-oil.

Ponieważ olej A jest dość drogi i trudny do znalezienia, moje pytanie brzmi, czy miałoby sens mycie i oczyszczanie pasty amfetaminowej, która jest znacznie tańsza....

Przeważnie myję całą prędkość acetonem i suszę, ale jeśli zrobię to tym razem, chciałbym umyć ją w 100%, aby uzyskać czysty produkt końcowy.

Rozważam również mycie, ponieważ chcę dowiedzieć się, jak zmyć kofeinę z mojego siarczanu, aby uzyskać produkt wysokiej jakości.

Co byś zrobił, jeśli chodzi o czas i pieniądze, które musiałbym zainwestować?
Pasta amfetaminowa jest bardzo tania. Jeśli znajdę dobrą dostawę, efekt końcowy może być całkiem dobry.

Greez
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Sam odpowiedziałeś na swoje pytanie, co jest lepsze. Jeśli mówimy o paście kofeinowej, to a-oil oznacza czystszą, trudniej ją przeciąć.
jeśli potrzebujesz:
test
oczyszczanie
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Thx nie czytałem tych podręczników, proces oczyszczania wydaje się całkiem interesujący, jeśli nie znajdę taniego oleju a-oil, pójdę z tym.

Niestety na początku potrzeba tak wielu chemikaliów i sprzętu....
Ale myślę, że po jakimś czasie będę mógł używać chemikaliów do wielu celów...

Mój homelab wciąż się rozrasta 💊😅 ale mam nadzieję, że wkrótce będzie skończony i będę mógł zacząć eksperymentować i produkować...
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
cześć,
za pomocą wodnego acetonu można bardzo dobrze usunąć pozostałości syntezy i zanieczyszczenia syntezy z siarczanu amfetaminy, kofeinę można wypłukać mniej łatwo, to samo dotyczy użycia IPA
jest używany!!!
najlepszym sposobem na rozpuszczenie kofeiny z siarczanu amfetaminy jest destylowana woda!
jest to proste i bardzo skuteczne, przynajmniej z mojego doświadczenia!
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Czy mógłbyś wskazać mi dowody na to? Z analizą laboratoryjną przed i po.
Czy mówimy o myciu acetonem w jaki sposób? Wszyscy, których próbowałem, którzy to zrobili, wypłukali sam produkt, a proces pozostawił go słabszym niż wcześniej.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Przede wszystkim muszę poprawić błąd ortograficzny w moim poście, powinno być oczywiście bezwodny aceton, a nie wodny aceton.
Nie mam żadnych analiz laboratoryjnych.
Szukałem sposobu na jak najłatwiejsze usunięcie pozostałości syntezy i kofeiny z siarczanu amfetaminy!
Dzięki ludziom, którzy pracują jako chemicy, technicy laboratoriów chemicznych itp. natknąłem się na mycie acetonem.
mycie bezwodnym acetonem tylko fukuje siarczan amfetaminy!!!
bardzo dobrze rozpuszcza produkty uboczne syntezy, pozostałości syntezy, kofeinę!
rozpuszcza również każdy inny rodzaj soli amfetaminy, tj. fosforan amfetaminy i chlorowodorek amfetaminy.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Wszystko będzie zależeć od tego, czy mamy do czynienia z bazą kofeinową czy solą kofeinową. Rozpuszczalność będzie różna w zależności od rodzaju soli. Jeśli mamy bazę, możemy przemyć acetonem lub DCM, to wystarczy.
 

BioHackers

BioHackers
Language
🇺🇸
Joined
Oct 20, 2023
Messages
45
Reaction score
120
Points
33
Deals
129
Pasta amfetaminowa jest tania, ale jej zawartość amfetaminy może być znikoma. Podczas ekstrakcji czystej amfetaminy można stracić ponad 90% masy.
Lepiej kupić olej A i zakwasić go do siarczanu.
 
Top