Olej

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Czy ktoś ma łatwą metodę przejścia z oleju A prosto do mety lub czy jest to w ogóle możliwe, przepraszam za mój brak wiedzy 😒
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Tak, istnieją pewne metody, choć nie jestem pewien, czy "łatwe" dla przeciętnego użytkownika.
Jedna z nich wygląda następująco:
1) Refluksować "olej A" w podwójnej objętości mrówczanu etylu (tj. 1:2 w/v) przez co najmniej 24 godziny, a następnie zagęścić do sucha pod próżnią.
2) Redukcja półproduktu N-formylowego za pomocą LAH w THF w atmosferze obojętnej (może to potrwać kilka dni).
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Dzięki mój przyjacielu, produkuję najwyższej jakości olej A, ale właśnie otrzymałem zamówienie na metę, nigdy wcześniej tego nie robiłem, ale jeśli mogę dostać się z proszku BMK do oleju A, nie może to być dużo trudniejsze 😏
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Lepiej jest przejść bezpośrednio od BMK do Meth, niż przez amfetaminę, ponieważ ta ostatnia metoda nie nadaje się do syntezy na dużą skalę.
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Ye pokazano mi w ten sposób, że gotuję z foramidem i mrówkowym drugim kucharzem, czy zamieniam formamid na metyloformamid lub coś, czego dokładnej nazwy nie pamiętam, mój przyjacielu.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Tak, to jest leuckart, zamiast formamidu użyj n-metyloformamidu.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Jeśli chcesz przejść od amfetaminy do mety, użyłbym formaldehydu 40% w alkoholu z kwasem mrówkowym i refluksem...
 
Top