a-oil

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Od czasu do czasu kupuję oleje a-oil i zauważyłem, że czasami wyglądają i pachną nieco inaczej. Niektóre z nich są bardziej żółtawe, inne bardziej przejrzyste, zauważyłem również różnice w ich zapachu. Czy ktoś bardziej doświadczony może udzielić wskazówek?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Wolna baza amfetaminy, po oczyszczeniu, jest krystalicznie czystym produktem o bardzo wyraźnym, ale silnym zapachu.
Czystość wolnej bazy można sprawdzić na przykład poprzez oznaczenie temperatury wrzenia, ale zapach i kolor mogą być wystarczającym wskaźnikiem.

Żółtawy wygląd nie zawsze jest zły, ale pochodzi z zanieczyszczeń, takich jak nieprzereagowany P2NP lub P2P, na przykład nieprzereagowany / niefiltrowany P2P / P2NP może również powodować rybi zapach w amfetaminie, który często kojarzy się z wysoką jakością produktu, ale jest raczej oznaką zanieczyszczeń. Mogą również pozostać inne zanieczyszczenia, możesz sprawdzić poniższe linki, aby dowiedzieć się więcej interesujących rzeczy na temat amfetaminy:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/amphetamine-testing-protocol.349/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/amphetamine-purification-by-acid-base-extraction.788/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/amphetamine-salts.361/

W przypadku, gdy wolna baza jest bardzo zanieczyszczona, można ją oczyścić za pomocą destylacji z parą wodną, jest to bardziej ekonomiczne niż destylacja próżniowa:

Destylacja z parą wodną: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...le-steam-distillation-of-p2p.8040/#post-41494

Pozdrowienia,

Gordon
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Amfetamina pachnie całkiem przyjemnie, coś jak marcepan, trudno to opisać
 

EileiterBurner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 1, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Zapach marcepanu, który opisujesz, pochodzi z olejku z gorzkich migdałów

Szczerze mówiąc, brakuje mi szybkości w syntezie.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Najlepszy olej A jest zawsze żółty i należy kupować tylko żółty, ponieważ reszta to śmieci.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Najlepszą wydajność uzyskałem z czystego oleju a-oil
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Jest to wyraźnie niedoinformowana opinia, ponieważ obecność żółtego koloru wskazuje na zanieczyszczenia pochodzące z nieprzereagowanych prekursorów lub nawet nieprawidłowo przeprowadzonej destylacji.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Dawno się nie widzieliśmy, przyjacielu. Tak, z żółtego miałem około 50%, a z przezroczystego 60-65%, więc liczby mówią wszystko.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Dawno się nie widzieliśmy, prawda :) Jestem bardzo zajęty w laboratorium, pracując nad codziennym ulepszaniem mojego produktu, ale jest na bardzo dobrej drodze!

Zdecydowanie mogę to potwierdzić z własnego doświadczenia. Biorąc pod uwagę fakt, że wszystkie procedury czyszczenia zostały wykonane perfekcyjnie, o kolorze decyduje destylacja A-Oil parą wodną. Zbyt szybka destylacja powoduje przeniesienie zanieczyszczeń do kolby odbiorczej, co skutkuje tym kolorem :) To samo dotyczy zbyt gorącej destylacji (równoznacznej ze zbyt szybką).
 

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
to są te same głupie opowieści, co "dobra mdma musi mieć zapach anyżu".
dziwne i niebezpieczne bzdury
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Ile razy powiedziałeś sobie: pieprzyć to gówno, nie chcę tego więcej?😅 Najbardziej irytującą rzeczą jest uzyskanie przyzwoitych kryształów, zwykle jest ich niewiele, więc produkt musi być rekrystalizowany kilka razy
 

ase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Czy możesz mi pomóc w zakupie oleju w Europie?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Jasne, myślę, że możemy coś wymyślić, DM me
 
Top