Question o działaniu DMT

juliadeniro

Don't buy from me
Member
Joined
May 25, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Witaj świecie, doświadczyłem LSD jakiś czas temu i cieszyłem się widząc, jak piękny jest ten świat i kim naprawdę jestem, odkryłem tak wiele rzeczy i osobiście stałem się hobby.
i mój współlokator powiedział mi, że DMT jest bezpośrednim pociągiem do doświadczenia NDE (Near Death Experience) haha nawet powiedział, że bóg istnieje, ale ty jesteś bogiem ciebie, zostaniesz odłączony, to jest prawdziwa czerwona pigułka, blabla, ale wszystko
czułem się jakoś ufny, ponieważ raz doświadczyłem NDE z LSD, to było bardzo przerażające, ponieważ czułem, że naprawdę umieram.

Więc moje pytanie brzmi, co myślicie o NDE? Czy uważasz, że to, co widzisz, kiedy bierzesz dmt, jest prawdziwe? czy to wszystko jest po prostu fałszywe?

Byłem na czarnej smole przez jakiś czas, zmarnowałem lata wcześniej, ale dzięki LSD stałem się tak pozytywny. i jeśli DMT może sprawić, że będę bardziej pozytywny, chciałbym spróbować!

i dzięki za hosting tej strony admina! doceniam, wydaje się godna zaufania ze względu na escrow!

pozdrawiam:)
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Hej mój przyjacielu!
Przy średnich lub wysokich dawkach DMT można w pewnym stopniu doświadczyć NDE. Czy kiedykolwiek czytałeś o tym szczegółowo? Jeśli nie, mogę przesłać ci kilka bardzo interesujących pozycji na ten temat.

Jeśli miałeś już NDE podczas używania LSD, jest bardzo prawdopodobne, że będziesz miał to samo z NDE, ale będziesz miał zupełnie inne "doświadczenie" niż w przypadku LSD.

Pozwól, że opowiem Ci o moim osobistym doświadczeniu: kiedy używałem DMT, byłem w stanie zobaczyć moje życie z zewnątrz i uczestniczyć w każdym epizodzie, który zapamiętałem i osadził się w moich asocjacyjnych włóknach mózgowych, utrwalając się w mojej pamięci długoterminowej. Był jeden problem - moja podróż wydawała się nie mieć końca, nie czułem z tego powodu żadnego dyskomfortu, ale nie mogłem kontrolować "przejść" między epizodami życia, spontanicznie pojawiały się one w mojej głowie.

Opisz swoje doświadczenie z NDE?
 

juliadeniro

Don't buy from me
Member
Joined
May 25, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Cześć Brain, przepraszam za spóźnioną odpowiedź.

Nie jestem pewien, czy to było rzeczywiste NDE, czułem bezwarunkową miłość przez światła, a światła były tak, jakbym bardzo szybko mijał tunel pełen świateł. Mam nawet emocjonalne uczucia, kiedy pamiętam, co widziałem.
Brzmi to niewiarygodnie i myślałem, że to dlatego, że czarna smoła zrujnowała mój mózg.
Doświadczyłem tego tylko raz, ale było zbyt potężne i pozytywnie zmieniło moje życie.

Cóż, po tym, jak zobaczyłem te światła, zadałem sobie nawet pytanie, czy bóg naprawdę istnieje? czy po prostu stałem się głupi, ponieważ brzmi to tak nierealnie.
Ponieważ szukam o NDE przez DMT w Internecie, głównie na youtube i jest kilka filmów, które graficznie przedstawiają NDE
(wyglądało to jak znaki buddyzmu i wzory na filmie youtube) i nie wygląda to tak, jak widziałem (światła).

Ale dobrą rzeczą jest to, że poważnie rzuciłem twarde narkotyki, takie jak meta i Black Tar, ponieważ głęboko wierzę, że coś istnieje i nie jest to wszystko, co teraz oglądamy i
Przede wszystkim fascynujące jest zadawanie sobie pytania, kim naprawdę jestem, kim chcę być, używając LSD.
Oczywiście nie wierzę w to (w światła, które widziałem) jak maniak, po prostu odrobina wiary zmieniła moje życie jak bycie pozytywną osobą.

Jeśli DMT daje nam to, co czułeś, wydaje się to trochę przerażające haha "podróż wydawała się nie mieć końca, nie mogłem kontrolować przejść".
Czy polecasz ludziom używanie DMT, jeśli mogę zapytać?
Nie w celach rozrywkowych, żeby lepiej poznać siebie.

I właśnie przypomniałem sobie, że mój współlokator był tak zszokowany, ponieważ myślał, że nie żyję haha

Przy okazji bardzo dziękuję za odpowiedź,
Chciałbym przeczytać literaturę, którą masz na temat NDE, czy możesz mi wysłać, kiedy nie jesteś zajęty? Daj mi znać :)

Wielkie dzięki i pozdrawiam mojego przyjaciela,
Dzięki.
 
Last edited:
Top